Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov (Wehrkreis XIII) III

1. 10. 2016

 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Pobočném táboře Stalag XIIIB/Z, později rovněž nazývaném Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov  (Wehrkreis XIII) 
Jméno Registrační číslo Místo první registrace Kmenový tábor příslušný pro poslední místo pracovního nasazení Poslední místo pracovního nasazení (Číslo pracovního komanda) Poslední místo pracovního nasazení (Město/Obec) Datum úmrtí Číslo hrobu na Ruském hřbitově v Sokolově
Michail Kuravajev 33200 VIIIE XIIIA AK 331 Roethenbach 14/08/1942 417
Jakob Morozov 15717 VIIIE XIIIA AK 298 Nürnberg 16/08/1942 418
Alexander Fjedorov 111147 IVB XIIIA AK 331 Roethenbach 16/08/1942 419
Anatolij Kondrašjev 2032 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 23   17/08/1942 420
Nikolaj Kovtonogov 2610 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 28   17/08/1942 421
Stjepan Dorchin 32186 IVH XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 18/08/1942 422
Vasilij Vinogradov 929 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10026   19/08/1942 423
Ivan Tjurzutikov 12244 XIIIB       19/08/1942 424
Piotr Kovali 110301 IVB       21/08/1942 425
Anton Juršin 14618 XIIIB XIIIB AK 7083 Neuhammer 20/08/1943 426
Vasilij Podkopajev 3442 319 Ofl.XIIID AK 26   21/08/1942 427
Viktor Tichomirov 3042 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 28   22/08/1942 428
Andrej Djenisov 15072 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 23/08/1942 429
Vasilij Polkovnikov 23183 VIIIE XIIIA AK 331 Roethenbach 22/08/1942 430
Matvej Pjetrov 16672 XIIIB XIIIB AK 7077 Postoloprty/Postelberg 24/08/1942 431
Alexej Kabanov 12271 XIIIC XIIIB AK 7059   25/08/1942 432
Vasilij Konstantinov 16687 XIIIB XIIIB AK 7079 Oloví/Bleistadt 26/08/1942 433
Nikolaj Skryljnikov 15279 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 26/08/1942 434
Dimitrij Gomka 19495 VIIIE XIIIB AK 7045 Schwartzenbach 26/08/1942 435
Alexandr Rumjancjev 13098 IVH XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 26/08/1942 436
Dimitrij Bondarjev 34377         26/08/1942 437
Boris Kalašnikov 1606 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 3   26/08/1942 438
Fjedor Romachov 13667 XIIIB     Teplička/Toeples 30/08/1942 439
Vsjevolod Fjenojedov 866         30/08/1942 440
Jefim Mucha 112269         30/08/1942 441
Alexej Šerebjatjev 14163 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 30/08/1942 442
Alexej Ignatov 96865 VIIA       30/08/1942 443
Chjevjetchan Nismanov 114439 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 30/08/1942 444
Vasilij Vysockij 22440 VIIIE XIIIA AK 339 Poppberg 27/08/1942 445
Vasilij Malicjev 15653 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 01/09/1942 446
Pavel Agalakov 112011 IVB XIIIA AK 301 Heuberg 02/09/1942 447
Fjedor Chramcov 15902 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 03/09/1942 448
Alexej Najdanov 23196 VIIIE XIIIA AK 331 Roethenbach 03/09/1942 449
Fjedor Kopašilov 111151 IVB XIIIA AK 344 Nürnberg 03/09/1942 450
Georgij Kisjeljev 2767 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10021   04/09/1942 451
Sergej Skorochod 14630 XIIIB XIIIB AK 7083 Neuhammer 02/09/1942 452
Alexej Bozykov 2994 Ogl.XIIID       05/09/1942 453
Nikolaj Šoglejnko 7423 XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Regensburg 06/09/1942 454
Piotr Kačurovskij 22510 VIIIE XIIIB AK 7045 Schwartzenbach 06/09/1942 455
Fjedor Araboškin 14496 XIIIB       06/09/1942 456
Ivan Birjukov 1826 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 26   07/09/1942 457
Josif Stojanov 116792 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 07/09/1942 458
Grigorij Ponomarjev 5348 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 27   08/09/1942 459
Sergej Njefjedov 117349 XIIIA XIIIA AK 370 Dinkelsbuehl 07/09/1942 460
Ivan Mamakin 114075 XIIIA XIIIA AK 269 Regensburg 09/09/1942 461
Kuzma Ovčinnikov 114018 XIIIA XIIIA AK 331 Roetenbach 10/09/1942 462
Nikolaj Lužanskij 111015 IVB XIIIA AK 306 Regensburg 09/09/1942 463
Filip Njestjerkin 113886 XIIIA XIIIA AK 259 Nürnberg 10/09/1942 464
Ivan Galdin 108254 IVB       10/09/1942 465
Andrej Ostapjenko 115281 XIIIA XIIIA AK 264 Nürnberg 10/09/1942 466
Vasilij Axenjenko 11732 XIIIC       12/09/1942 467
Alexander Pančjenko 116197 IVB XIIIB AK 7021 Pegnitz 11/09/1942 1
Piotr Svojvkin 11732 XIIIC XIIIB AK 7049 Rossbach 11/09/1942 2
Porforij Lisogorov 117508 XIIIA XIIIB AK 7097 Dolní Rychnov/Unterreichenau 11/09/1942 3
Vasilij Aksajenko 117313 IVB       13/09/1942 4
Aljexandr Kučumov 2946 OflXIIID OflXIIID AK 10026 Erlův Mlýn/Erlmuehle 12/09/1942 5
Michail Gorjanoj 14418 XIIIB OflXIIID AK 10026 Erlův Mlýn/Erlmuehle 13/09/1942 6
Nikolaj Viktorov 116946 XIIIA XIIIB AK 7097 Dolní Rychnov/Unterreichenau 13/09/1942 7
Piotr Rudjenko 9520 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10038 Stod/Staab 13/09/1942 8
Fjedor Gubin 16576 XIIIB XIIIB AK 7078 Karlovy Vary/Karlsbad 13/09/1942 9
Michail Ljakišjev 144160 IVB XIIIB AK 7086   08/09/1942 10
Dimitrij Archanov 111827 IVB XIIIB AK 7009 Sokolov/Falkenau 13/09/1942 11
Boris Nitjesa 111460 IVB XIIIB AK 7006 Kadaň/Kaaden 15/09/1942 12
Semjon Mul 15040 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 15/09/1942 13
Kasim Bjedjezov 114708 IVB       16/09/1942 14
Sidor Markin 116885 IVB       16/09/1942 15
Jefim Tolkačjev 12054 XIIIC XIIIB AK 7024 Pegnitz 18/09/1942 16
Onufrij Šjestopalov 113748 XIIIA XIIIB AK 7006 Kadaň/Kaaden 20/09/1942 17
Aljexandr Zabjegalov 12161 XIIIC XIIIB AK 7024 Pegnitz 21/09/1942 18
Vasilij  Lisin 5357         22/09/1942 19
Grigorij Tkatčjuk 14430 XIIIB XIIIA AK 351 Roethenbach 22/09/1942 20
Andrej Kuprjenko 16593 XIIIB XIIIB AK 7078 Karlovy Vary/Karlsbad 23/09/1942 21
Michail Urban 116627 XIIIA XIIIA AK 294 Nürnberg 24/09/1942 22
Fjodor Tjutrin 4055 Ofl.XIIID       25/09/1942 23
Ivan Lazarjev 116669 XIIIA       26/09/1942 24
Ivan Kodincjev 111609 IVB XIIIB AK 7007 Markhausen 26/09/1942 25
Nikolaj Romanjenko 7770 Ofl.XIIID       26/09/1942 26
Vasilij Skačkov 114920 XIIIA XIIIA AK 352 Nürnberg 26/09/1942 27
Alexandr Vasikov 13936 XIIIB XIIIB AK 7066 Steinfels-Weiden 27/09/1942 28
Michail Lazmanov 2653         28/09/1942 29
Dimitrij Surnin 15069 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 29/09/1942 30
Alexej Klimov 15628 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 02/10/1942 31
Alexej Gric 30069 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028   02/10/1942 32
Selwisch  Ramanzov 10039         04/10/1942 33
Pjetr Molozin 14157 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 06/10/1942 34
Grigorij Zajcjev 137194 IVB XIIIB AK 7046 Dobříčany/Dobrtischan 08/10/1942 35
Alexej Badov 113158 XIIIA XIIIA AK 275 Hartmannshof 09/10/1942 36
Grigorij Stjepanjenko 18170 XD XIIIA AK 274 Luitpoldhuette 10/10/1942 37
Stjepan Loginov 1384 OflXIIID       08/10/1942 38
Sergej Pašin 6592 XIIIB OflXIIID AK 10028 Obertraubling 12/10/1942 39
Fiodor Bjelov 2673 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 26   15/10/1942 40
Nikolaj Vaško 116299 IVB XIIIB AK 7013 Grossschlattengruen 17/10/1942 41
Ivan Djenjanov 117222 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 20/10/1942 42
Vasilij Balašov 15984 XIIIB XIIIB AK 7009 Sokolov/Falkenau 20/10/1942 43
Nikolaj Filipčuk 7096 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029   27/10/1942 44
Anton Kuzmjenko 116836 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 27/10/1942 45
Nil Djemidov 22987 VIIIE XIIIA AK 331 Roethenbach 28/10/1942 46
Alexandr Galuška 109776 IVB XIIIA AK 272 Feucht 29/10/1942 47
Nikolaj Kravčjenko 10320         31/10/1942 48
Roman Koršikov 14338 XIIIB XIIIB AK 7037 Erkersreuth 31/10/1942 49
Ilja Dovmat 109270 IVB XIIIA AK 330 Nürnberg 31/10/1942 50
Nikolaj Molotanov 22141         03/11/1942 51
Andrej Ostanin 111120 IVB XIIIB AK 7006   03/11/1942 52
Pjetr Sokolov 5616 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 26   03/11/1942 53
Ivan Apalkov 661 325 Ofl.XIIID AK 10462 Planná/Plan 05/11/1942 54
Michail Aljeksjejenko 14222 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 05/11/1942 55
Sapargali Lakmanov 17881 XIIIB XIIIA AK 410 Nürnberg 09/11/1942 56
Alexander Sarajev 15063 XIIIB       09/11/1942 57
Prokofij Markov 14078 XIIIC XIIIA AK 314 Regensburg 10/11/1942 58
Stjepan Pjetrušin 109088 IVB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 11/11/1942 59
Alexej Kuvšinov 7033 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029   11/11/1942 60
Alexandr  Jesikov 16904 XIIIB XIIIB AK 7077 Postoloprty/Postelberg 12/11/1942 61
Ivan Soljazov 20668         13/11/1942 62
Michail Sjerjeda 7568 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029   14/11/1942 63
Vasilij Djegtjarjev 16611 XIIIB XIIIB AK 7102 Haseldorf 14/11/1942 64
Sergej Abbakumov 116150 IVB XIIIA AK 301 Heuberg 15/11/1942 65
Grigorij Jeraškin 119193 XIIIA XIIIA AK 311 Sulzbach Rosenberg 15/11/1942 66
Andrej Šerstjuk 13912 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10420 Božíčany/Poschetzau 16/11/1942 67
Matvej Čeljuk 13185 XIIIB XIIIB AK 7101 Altenstadt/Neustadt 16/11/1942 68
Vladimir Proslov 16549 XIIIB XIIIB AK 7010 Mičetice/Meretitz 19/11/1942 69
Nikolaj Andrjejev 1751 Ofl 57 Ofl.XIIID AK 10477 Ergersreuth 21/11/1942 70
Jegor Sljusarjev 116867 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 21/11/1942 71
Ivan Fjedotkin 111547 IVB XIIIB AK 7007 Markhausen 22/11/1942 72
Ivan Stjepanjenko 118007 XIIIA XIIIA AK 391 Nordingen 23/11/1942 73
Alexej Kononov 112643 IVB XIIIA AK 306 Regensburg 26/11/1942 74
Ali Imanov 15082 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 27/11/1942 75
Anatolij Michailov 17793 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10402 Wiesau 27/11/1942 76
Michail Byčko 116797 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 27/11/1942 77
Nikolaj Savdot 6289         27/11/1942 78
Lavrentij Vlasjenko 116877 IVB XIIIA AK 251 Lauterhofen 27/11/1942 79
Gljeb Kukin 139331 IVB XIIIB AK 7116 Weiden 30/11/1942 80
Arkadij Cvjetkov 4027 Ofl.XIIID   AK 3   02/12/1942 81
Nikolaj Kruglov 111788 IVB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 02/12/1942 82
Vasilij Martinov 7000 Ofl.XIIID   AK 10029 Obertraubling 03/12/1942 83
Pjotr Skibov 14577 XIIIB XIIIB AK 7082 Jáchimov/St. Joachimsthal 04/12/1942 84
Alexandr Ivaščjenko 15967 XIIIB XIIIB AK 7073 Stříbro/Mais 05/12/1942 85
Ivan Ivašnjev 4057 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 08/12/1942 86
Platon Popovič 18294 Ofl XIA Ofl.XIIID AK 10409 Teplička/Toppeles 09/12/1942 87
Ivan Božjenko 2247 Ofl 57 Ofl.XIIID AK 10477 Ergersreuth 09/12/1942 88
Dimitrij Avdjejev 143062         09/12/1942 89
Nikolaj Čjerjemnych 116940 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 11/12/1942 90
Nikolaj Stjec 6910 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029   11/12/1942 91
Vasilij Jacjenko 9957 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 11/12/1942 92
Jakov Rilipko 116225 XIIIA XIIIA AK 306 Regensburg 13/12/1942 93
Michail Korostyljev 10282 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10410 Žlutice/Luditz 13/12/1942 94
Alexandr Gerasimljuk 5571 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 21   13/12/1942 95
Vasilij Noskov 1845 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 26   14/12/1942 96
Vasilij Tichonov 114859 XIIIA XIIIA AK 351 Rothenbach 15/12/1942 97
Grigorij  Rymarenko 116372 XIIIA XIIIA AK 310 Stulen 16/12/1942 98
Vladimir Kručinin 28203 324 Ofl.XIIID AK 10476 Grossschlattengruen 16/12/1942 99
Boris Orlov 12518 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10405 Weiden 17/12/1942 100
Nikolaj Morozov 4048 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10459 Loket/Elbogen 17/12/1942 101
Jefim Bokovjenko 114916 XIIIA XIIIA AK 352 Nürnberg 17/12/1942 102
Vladimir Daviodjenko 18632         18/12/1942 103
Stjepan Zinčjenko 3848 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028   18/12/1942 104
Pavel  Vanin 1194 Ofl.57 Ofl.XIIID AK 10476 Grossschlattengruen 18/12/1942 105
Vasilij Popov 115806 XIIIA XIIIA AK 306 Regensburg 19/12/1942 106
Ivan Vasiljev 3848         18/12/1942 107
Grigorij Rjazancjev 116054 XIIIA XIIIA AK 306 Regensburg 20/12/1942 108
Vasilij Panafidin 11025         20/12/1942 109
Timofej Korobjejnikov 110921 IVB XIIIA AK 331 Roethenbach 20/12/1942 110
Koljesnik Dumanskij 123889         21/12/1942 111
Vladimir Klimov 5444 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 27   22/12/1942 112
Alexej Popov 123103   XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 22/12/1942 113
Alexej Ivancov 13724 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10419 Stará Role/Altrohlau 23/12/1942 114
Grigorij Manukjan 6967 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 23/12/1942 115
Fiodor Surov 117016 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 24/12/1942 116
Stjepan Bugajev 11952 XIIIC XIIIB AK 7024 Pegnitz 24/12/1942 117
Maxim Taranov 113240 XIIIA XIIIA AK 311 Sulzbach Rosenberg 25/12/1942 118
Chasan Kaširokov 6870 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029   25/12/1942 119
Dimitrij Bachtin 155541 IVB XIIIB AK 7086 Svatý Hubert/St. Huberty 25/12/1942 120
Uban Markap 119859 XIIIA       26/12/1942 121
Alexej Timčjenko 4781 Ofl.XIIID       26/12/1942 122
Vasilij Ilinickij 9379 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10407 Tršnice/Tirschnitz 27/12/1942 123
Ivan Žilovačik 1028 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 28/12/1942 124
Terentij Gercjev 24355 XIIIB Ofl.XIIID AK 10480 Podbořany/Podersam 28/12/1942 125
Alexandr Dimitričjenko 20998         28/12/1942 126
Ivan Sidurjuk 110582 IVB XIIIA AK 301 Heuberg 29/12/1942 127
Ivan Posjekov 15432 XIIIB XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 30/12/1942 128
Grigorij Šurmanov 13923 XIIIB Ofl.XIIID AK 10475   30/12/1942 129
Alexander Pechkin 5287 Ofl.XIIIB Ofl.XIIID AK 10443 Dallwitz 30/12/1942 130
Ivan Vasiljev 116619 XIIIA XIIIA AK 293 Roth 30/12/1942 131
Sepki Makaim 82531         02/01/1943 132
Michail Sulin 19319 365 Ofl.XIIID AK 10466   01/01/1943 133
Ivan Suchoj 116872 IVB XIIIA AK 295   01/01/1943 134
Piotr Kononjenko 15359 VIIIE XIIIA AK 331 Roethenbach 01/01/1943 135
Sergej Borisov 5603 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 02/01/1943 136
Ivan Kasinskij 3162 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 03/01/1943 137
Grigorij Tješčjenko 110252 XIIIB XIIIA AK 340 Nürnberg 03/01/1943 138
Ivan Sjenčjenko 2984 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 03/01/1943 139
Nikifor Bukač 2935 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10460 Erlův Mlýn/Erlmuehle 04/01/1943 140
Akexander Jerikovskij 10870         04/01/1943 141
Jefim Dolganov 16592 XIIIB XIIIB AK 7078 Karlovy Vary/Karlsbad 04/01/1943 142
Michail Gorječikov 13625 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 07/01/1943 143
Makar Miškin 115524 XIIIA XIIIA AK 352 Nürnberg 07/01/1943 144
Ivan Firsov 117562 XIIIA XIIIA AK 359 Nürnberg 07/01/1943 145
Nikolaj Petrakov 31968 XD Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 08/01/1943 146
Nikolaj Jurtschuk 26594 XD XIIIA AK 251 Sauberhofen 08/01/1943 147
Michail Kudracjev 20228 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10458 Nebanice/Nebanitz 08/01/1943 148
Michail Golovik 11473 XIIIC XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 10/01/1943 149