Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov (Wehrkreis XIII) IV

1. 10. 2016

 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Pobočném táboře Stalag XIIIB/Z, později rovněž nazývaném Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov  (Wehrkreis XIII) 
Jméno Registrační číslo Místo první registrace Kmenový tábor příslušný pro poslední místo pracovního nasazení Poslední místo pracovního nasazení (Číslo pracovního komanda) Poslední místo pracovního nasazení (Město/Obec) Datum úmrtí Číslo hrobu na Ruském hřbitově v Sokolově
Arif-Mirza Atabajev 13303 Ofl.XIIID       10/01/1943 150
Nikol Lapinko 27289 365 Ofl.XIIID AK 10212 Regensburg 10/01/1943 151
Anatol Šumkov 7647 Ofl.XIIID       11/01/1943 152
Ivan Pulko 20770 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10458 Nebanice/Nebanitz 11/01/1943 153
Makar Bogdanov 16941 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 11/01/1943 154
Nikolaj Voroncov 7904 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10459 Loket/Elbogen 11/01/1943 155
Sergej Abramov 22823 VIIIE XIIIB AL 7045 Schwartzenbach 13/01/1943 156
Ivan Semjonov 853 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 26   14/01/1943 157
Nikolaj Samoilov 13215 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10018 Weiden 15/01/1943 158
Ivan Ibrjakov 15930 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 15/01/1943 159
Michail Pronj 15490 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 16/01/1943 160
Josif Kamnjejev 1546         16/01/1943 161
Sergej Lapin 2585 Ofl.XIIID Ofl.XIIID 10028 Obertraubling 16/01/1943 162
Maxim Lantuch 20917 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10210   18/01/1943 163
Ivan Luchanin 116985 XIIIA XIIIB AK 7083 Rolava/Sauersack 18/01/1943 164
Alexej Pavljuk 11673         19/01/1943 165
Dimitrij Korjagin 24451 IVH XIIIA AK 274 Luitpoldhuette 20/01/1943 166
Piotr Pjetruk 6880 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 20/01/1943 167
Piotr Jašin 5546 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 21   21/01/1943 168
Alexej Pichtjejev 15683 XIIIB       21/01/1943 169
Tichon Pospjechov 13136 XIIIC XIIIB AK 7037 Zietletz 21/01/1943 170
Mark Majlo 17426 XD XIIIA AK 301 Heuberg 21/01/1943 171
Vladimir Suslov 6411 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 21   21/01/1943 172
Ivan Kačankov 2129 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 21/01/1943 173
Ivan Jašin 39669 VIC Ofl.XIIID AK 10460 Erlům Mlýn/Erlmuehle 21/01/1943 174
Roman Vasiljenko 11416         22/01/1943 175
Nikolaj Žarikov 118450 XIIIA XIIIA AK 352 Nürnberg 22/01/1943 176
Ivan Golota 14259 XIIIB XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 22/01/1943 177
Sulejman Buzikov 5962 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10105 Fuerth 27/01/1943 178
Pavel Pakov 11548 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10420 Božíčany/Poschetzau 25/01/1943 179
Sergej Tolkatčjev 7766 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 26/01/1943 180
Vasilij Soljenov 116994 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 28/01/1943 181
Sergej Ijerepov 11443 XIIIC XIIIA AK 305 Regensburg 28/01/1943 182
Andrej Trjasonogov 15785 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 28/01/1943 183
Jevgenij Akinfijev 112821 IVB XIIIA AK 388 Frauenau 29/01/1943 184
Nikolaj Anisiforov 6979 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 29/01/1943 185
Vasilij Sorokin 112885 IVB XIIIA AK 331 Roethenbach 30/01/1943 186
Alexej Ustinov 12801 Ofl.XIID       30/01/1943 187
Micvhail Volodin 5774 Ofl.XIID Ofl.XIID AK 10021 Nürnberg 30/01/1943 188
Ivan Larin 117733 XIIIA XIIIB AK 7083 Rolava/Sauersack 01/02/1943 189
Ivan Lizječkin 16164 VIIIE XIIIA AK 331 Rothenbach 01/02/1943 190
Ivan Lichačjev 116471 XIIIA XIIIA AK 310 Stillen 01/02/1943 191
Semjon Vorobijov 108956 IVB     Niederschmiedberg 01/02/1943 192
Piotr Nikolajev 138339 IVB       02/02/1943 193
Nikolaj Jelesin 5597 Ofl.XIIID Ofl.XIID AK 21   02/02/1943 194
Sergej Chibovskij 5945 Ofl.XIIID Ofl.XIID AK 10021 Nuerberg 02/02/1943 195
Ivan Gridin 12942 Ofl.XIA Ofl.XIID AK 10115 Schwandorf 03/02/1943 196
Pavel Zabolockij 15170 XIIIC XIIIA AK 313   04/02/1943 197
Arkadij Rossbš 6166 Ofl.XIIID Ofl.XIID AK 10021 Nuerberg 04/02/1943 198
Tichon Sizjakin 11764 Ofl.XIIID Ofl.XIID AK 10428 Neudorf 04/02/1943 199
Stjepan Jarjemjenko 15106 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 05/02/1943 200
Dimitrij Cjedrik 7630 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 06/02/1943 201
Sergej Malkin 113547 XIIIA XIIIA AK 373 Schwabach 06/02/1943 202
Nikolaj Varlamov 15853 XIIIB XIIIB AK 7072 Rossbach 08/02/1943 203
Nikolaj Bokov 3423 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 07/02/1943 204
Sergej Podmogilnyj 13327 XIIIC       08/02/1943 205
Ivan Poljakov 15906 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 08/02/1943 206
Ivan Jurjev 14528 XIIIC XIIIA AK 344 Nürnberg 09/02/1943 207
Ivan Mjedvjedickov 7498 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 09/02/1943 208
Alexej Čubatyj 109312 IVB XIIIB AK 7015 Willomitz 10/02/1943 209
Ivan Popov 12962 Ofl.XIIID       10/02/1943 210
Alexander Maximov 17071 XIIIB XIIIB AK 7104 Weidhaus 12/02/1943 211
Nikolaj Romanov 7892 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 12/02/1943 212
Alexander Volkov 18640 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10462 Planá/Plan 12/02/1943 213
Alexandr Ponomarjenko 3249 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10026   12/02/1943 214
Pjetr Bakulin 111802 IVB XIIIB AK 7007 Markhausen 13/02/1943 215
Pjetr Buzin 9256 312 Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 13/02/1943 216
Fiodor Mursaj 16462         13/02/1943 217
Sergej Mironjuk 9830 IVH XIIIA AK 236 Abeusberg 14/02/1943 218
Ivan Šadrin 4619 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 14/02/1943 219
Jakov Antonov 8809 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10417 Marktredwitz 15/02/1943 220
Stjepan Odincov 119077 XIIIA XIIIA AK 311 Sulzbach Rosenberg 15/02/1943 221
Andrej Sergjejev 94 327 Ofl.XIIID AK 10444 Dvory/Maierhoefen 16/02/1943 222
Alexej Kozyrjev 15635 XIIIB XIIIB AK 7117 Krittenplan 16/02/1943 223
Matvej Zavackij 25428 IVH XIIIA AK 311 Sulzbach  16/02/1943 224
Ibragim Ablajev 13476 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10425 Preitenstein 17/02/1943 225
Nikolaj Bjeljakov 11674 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10063 Feucht 17/02/1943 226
Makar Sadovskij 3737 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10021 Nürnberg 18/02/1943 227
Grigorij Krulov 6371         18/02/1943 228
Fjedor Komkov 10864 XIIIC XIIIA AK 274 Luitpoldhuette 18/02/1943 229
Kuzma Abramov 113194 XIIIA XIIIA AK 311 Sulzbach Rosenberg 19/02/1943 230
Michail Djenisov 11002 XIIIC XIIIB AK 7093 Bad Koenigswarth 20/02/1943 231
Nikolaj Judin 123786 XVIIA Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 20/02/1943 232
Michail Kochanov 114684 XIIIA XIIIA AK 350 Reichenschwand 20/02/1943 233
Nikolaj Kožjevnikov 12507 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 21/02/1943 234
Grigorij Karčjencov 11802 XIIIC XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 22/02/1943 235
Stjepan Korukov 17040 XIIIB XIIIB AK 7024 Pegnitz 22/02/1943 236
Andrej Tjuchin 33349 VIIIE XIIIA AK 359 Nürnberg 23/02/1943 237
Alexej Vasilijev 14432 XIIIB XIIIA AK 272 Feucht 23/02/1943 238
Kiril Jermakov 113206 XIIIA XIIIA AK 311 Sulzbach Rosenberg 23/02/1943 239
Michail Pantuchov 7971 Ofl.XIIID XIIIA AK 331 Roethenbach 23/02/1943 240
Ustin Gluškov 114076 XIIIA XIIIA AK 269 Regensburg 23/02/1943 241
Ivan Aljexandrov 112579 IVB XIIIA AK 310 Stullen 24/02/1943 242
Vasilij Mironov 15657 XIIIB XIIIB AK 7003 Miřetice/Meretitz 24/02/1943 243
Nikolaj Ljašjenko 330 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10036 Božíčany/Poschetzau 24/02/1943 244
Maxim Kurpik 8503 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10410 Žlitice/Luditz 24/02/1943 245
Ivan Butjenko 15581 XIIIC XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 25/02/1943 246
Ivan Boroda 116156 XIIIA XIIIA AK 331 Roethenbach 26/02/1943 247
Alexandr Maškov 2030 XD XIIIA AK 274 Luitpoldhuette 26/02/1943 248
Nikolaj Ničjeuchin 7675 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 26/02/1943 249
Vasilij Saratcjev 5526 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 21   27/02/1943 250
Viktor Kravcov 4146 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10460 Erlův Mlýn/Erlmuehle 27/02/1943 251
Nikolaj Jarkov 24055 IVH XIIIA AK 311 Sulzbach Rosenberg 27/02/1943 252
Josif Rusanovskij 10100 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10050 Stará Role/Altrohlau 28/02/1943 253
Andrej Spljuchin 14064 XIIIC XIIIB AK 7006 Kadaň/Kaaden 28/02/1943 254
Leonid Gladkich 119074 XIIIA XIIIA AK 311 Sulzbach-Rosenberg 02/03/1943 255
Vasilij Aršin 11551         02/03/1943 256
Pjetr Zacharčjenko 32839         02/03/1943 257
Sergej Kolomyčjenko 17172 XIIIB XIIIB AK 7097 Hau 02/03/1943 258
Maxim Charkin 12755 XIIIC XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 03/03/1945 259
Andrej Galuška 14416 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 03/03/1945 260
Michail Baranov 3574 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 03/03/1945 261
Michail Pavljenko 116810 IVB XIIIA AK 360 Oberzwieslau 03/03/1945 262
Safir Garipov 1607 Ofl.57 Ofl.XIIID AK 10047 Ergersreuth 03/03/1945 263
Grigorij Ivanov 8984 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10411 Neudoerfl 03/03/1945 264
Vas Poljakov 11238 XIIIC XIIIC AK 6044 Ochsenfurth 04/03/1943 265
Ignat  Tokovjenko 1147 Ofl.57 Ofl.XIIID AK 10476 Grossschlattengruen 04/03/1943 266
Nikolaj Tjerjemjenko 15013 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 04/03/1943 267
Grigorij Zvonarjev 6011 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 27   05/03/1943 268
Grigorij Fomjenko 20453 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10409 Teplička/Toeppeles 05/03/1943 269
Irinarch Balachanov 5681 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10036 Božíčany/Poschetzau 06/03/1943 270
Porofij Sorokin 116093 XIIIA XIIIA AK 313 Maxhuette 06/03/1943 271
Pavjel Zavgordnij 13656 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10459 Loket/Elbogen 06/03/1943 272
Muchamed Kudijarov 17875 XIIIB XIIIA AK 410 Nürnberg 06/03/1943 273
Ivan Uvarov 39353 VIC Ofl.XIIID AK 10405 Božíčany/Poschetzau 06/03/1943 274
Fiodor Korjepin 15830 XIIIC XIIIA AK 410 Nürnberg 06/03/1943 275
Prokofij Gusakov 14691 Oflag XIIID Oflag XIIID AK 10054 Noerdlingen 08/03/1943 276
Vasilij Lisicin 33399 VIIIE XIIIA AK 272 Feucht 08/03/1943 277
Alexej Ivanov 13410 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 09/03/1943 278
Ivan Judin 23641 VIIIE XIIIA AK 339 Poppberg 09/03/1943 279
Arkadij Butruk 10189 XIIIB Ofl.XIIID AK 10054 Nordingen 09/03/1943 280
Jevgenij Smirnov 6487 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10202 Feucht 10/03/1943 281
Maxim Nikitjenko 15058 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 10/03/1943 282
Vlas Gorbačjev 18675 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10473 Schlackenwerk 10/03/1943 283
Rafkat Ramazanov 1567 Ofl.57 Ofl.XIIID AK 10405 Weiden 11/03/1943 284
Nikolaj Žulikov 19073 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10449 Otovice/Ottowitz 11/03/1943 285
Ivan Kuzmickij 10319 XD XIIIA AK 272 Feucht 11/03/1943 286
Ivan Lichonosov 4892 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 12/03/1942 287
Ivan Djernovoj 8302 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10026 Erlům Mlýn/Erlmuehle 12/03/1942 288
Vasilij Novikov 1866 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 12/03/1942 289
Vasilij Irchin 11386 XIIIC XIIIB AK 7018 Teplička/Toeppeles 12/03/1942 290
Trofim Bondarjenko 113393         13/03/1943 291
Piotr Kusmjenko 123826 XVIIA Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 13/03/1943 292
Michail Kosoplejtkin 5572 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10021 Nürnberg 14/03/1943 293
Stjepan Daniljenko 5358 Ofl.XIIID       14/03/1943 294
Piotr Šakurin 15762 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10113 Regensburg 14/03/1943 295
Michail Šjepotjelov 111406 IVB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 14/03/1943 296
Vladimir Siryj 9567 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10409 Teplička/Toeppeles 15/03/1943 297
Pavjel Dubov 112133 IVB XIIIA AK 305 Regensburg 16/03/1943 298
Piotr Pavljuk 109670 IVB XIIIB AK 7020   16/03/1943 299
Nikolaj Ješčjeganov 2722 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 26   16/03/1943 300
Konstantin Koroljev 9798 IVH XIIIA AK 306 Regensburg 17/03/1943 301
Grigorij Kazačjenko 9550 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10080 Windsheim 17/03/1943 302
Timofej Ribalčjenko 13348 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10424 Weissensulz 18/03/1943 303
Piotr Talajko 583 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 19/03/1943 304
Andrej Pavlov 29769 IVH XIIIB AK 7040 Neumarkt 19/03/1943 305
Ivan Višňja 10315 IVH XIIIB AK 7024 Pegnitz 19/03/1943 306
Jevgenij Viktorov 118867 XIIIA XIIIA AK 331 Roethenbach 19/03/1943 307
Andrej Šjerjemjeta 5297 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 27   19/03/1943 308
Pavel Bykov 13820 XIIIB XIIIB AK 7021 Steinmuehle 20/03/1943 309
Jakov Volko 5529 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10049 Obertraubling 21/03/1943 310
Viktor Volkov 9292 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10421 Schirmitz 21/03/1943 311
Vasilij Gertsdutov 123796 XVIIA Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 22/03/1943 312
Grigorij Ščjetinin 12616 XIIIC XIIIC AK 6067 Wuerzburg 22/03/1943 313
Vasilij Zub 33264 VIIIE XIIIA AK 283 Kroptmuehl 22/03/1943 314
Georgij Zarubin 84215 IIA Ofl.XIIID AK 10459 Loket/Elbogen 22/03/1943 315
Alexandr Vlasov 6954 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 23/03/1943 316
Vasilij Čjeljej 19978 XD XIIIA AK 274 Luipoldhuette 23/03/1943 317
Jakov Tabatčikov 3915 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10704 Ochsenfurth 24/03/1943 318
Andrej Tjefanov 116866 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 24/03/1943 319
Nikolaj Klimov 19985 Ofl XIA Ofl.XIIID AK 10451 Ranggrun 24/03/1943 320
Piotr Bondarjev 7238 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10212 Regensburg 24/03/1943 321
Elexandr Buchancjev 10915 XIIIC XIIIB AK 7018 Teplička/Toeppeles 24/03/1943 322
Piotr Kulik 115579 XIIIA XIIIA AK 287 Pyrbaum 24/03/1943 323
Dimitrij Švjed 16852 XIIIB XIIIB AK 7077 Postoloprty/Postelberg 25/03/1943 324
Nikolaj Igonin 38207 XD Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 25/03/1943 325
Mitrofan Ponomarjenko 25276 IVH XIIIB AK 7002 Grafenwoehr 25/03/1943 326
Viktor Gusjenkov 28800 365 Ofl.XIIID AK 10212 Regensburg 25/03/1943 327
Pjeotr Kudrjavcjev 1949 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10404 Weiden 26/03/1943 328
Tichon Laptjev 14634 XIIIB XIIIA AK 322 Nürnberg 26/03/1943 329
Vladimir Gening 15893 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 26/03/1943 330
Valentin Kompanijev 15362 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10437 Erkersreuth 27/03/1943 331
Isak Mježjevalov 11863 XIIIC XIIIB AK 7024 Pegnitzhuette 27/03/1943 332
Dimitrij Tjerjechov 13966 XIIIB XIIIB AK 7006 Kadaň/Kaaden 27/03/1943 333
Michail Kapustin 2346 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10460 Erlův Mlýn/Erlmuehle 28/03/1943 334
Alexandr Sidorjenko 9553 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10443 Dallwitz 28/03/1943 335
Nikolaj Klimov 14556 XIIIC XIIIA AK 359 Nürnberg 29/03/1943 336
Vladimir Lvov 2785 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10021 Nürnberg 29/03/1943 337
Jakov Pjervitzkij 116856 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 29/03/1943 338
Dimitrij Tjelnov 19928 Ofl XIA Ofl.XIIID AK 10411   29/03/1943 339
Alexander Glubokov 108926 IVB XIIIB AK 7024 Pegnitz 30/03/1943 340
Leonid Platonov 20400 XD XIIIA AK 272 Feucht 30/03/1943 341
Piotr Tschjekrigin 8385 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10415 Žihle/Scheles 01/04/1943 342
Nikolaj Alexjejev 11816 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10422 Chodov/Chodau 02/04/1943 343
Michail Grivjencov 115372 XIIIA XIIIA AK 352 Nürnberg 02/04/1943 344
Piotr Karakuljenko 7708 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 03/04/1943 345
Ivan Šušunov 203077 IVB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 03/04/1943 346
Stjepan  Šuškin 20351 Ofl XIA Ofl.XIIID AK 10422 Chodov/Chodau 03/04/1943 347
Mitrofan Romanov 27443 XIIIB XIIIB AK 7044 Bernreuth 04/04/1943 348
Alexander Njevtrinis 4727 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 28   04/04/1943 349