Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov (Wehrkreis XIII) IX

1. 10. 2016

 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Pobočném táboře Stalag XIIIB/Z, později rovněž nazývaném Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov  (Wehrkreis XIII) 
Jméno Registrační číslo Místo první registrace Kmenový tábor příslušný pro poslední místo pracovního nasazení Poslední místo pracovního nasazení (Číslo pracovního komanda) Poslední místo pracovního nasazení (Město/Obec) Datum úmrtí Číslo hrobu na Ruském hřbitově v Sokolově
Arkadij Šišov 115528 XIIIA XIIIB AK 7160 Witherteich (Mitherteich) 15/07/1944 1154
Grigorij Prjadjka 12907 XIIIC XIIIC AK 6166 Elnroth 16.7.1944 1155
Valentin Belov 12646 XIIIC       17.7.1944 1156
Mitrofan Ljevčenko 41601 VA XIIIC AK 6126 Friedenberg 17/07/1944 1157
Sadir Amirov 101796 XIIIA     Lazaret Luckenwalde 17/07/1944 1158
Leopold Rajsfelid F-100 Ilag XIII   Ilag XIII  Wurzburg 17/07/1944 1159
Kanon Charčuk 27000 XIIID Ofl.XIIID AK 10083 Nürnberg 18/07/1944 1160
Fjedor Šroll 20877 XIIIB Ofl.XIIID AK 10420 Božíčany/Poschetzau 19/07/1944 1161
Širastan Usjenov 156663 VIK Ofl.XIIID AK III   19/07/1944 1162
Vasilij Bezrukov 17843 IIIC IIIA AK 597 Potsdam-Babelsberg 20/07/1944 1163
Ivan Dmitrov 86809 VIIIF XIIIB AK 7163 Hau 21/07/1944 1164
Aljeksej Pavlov 13657 XIIIC XIIIC AK 6088 Duerrenwald 21/07/1944 1165
Vasilij Burmistrov 14759 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10459 Loket/Elbogen 22/07/1944 1166
Tursumbaj Djechkanov 50285 IVH     Zolder Belgien 22/07/1944 1167
Aleksej Lapšin 12820 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10084 Kronach 23.7.1944 1168
Ivan Šeršjev 8215 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10030 Schwandorf 23/07/1944 1169
Aleksandr Kuryšjev 6240 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10803 Hermanshuette 28/07/1944 1170
Ivan Boluchin 22619 VIIIF VIIIF R 96 Katowitz Baildonhuette 29/07/1944 1171
Genadij Medvjedko 8250 Ofl.XIIID XIIIB AK 7129 Stod/Staab 29.7.1944 1172
Kirill Poltozak 9721 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10503 Heřmanova Huť/Hermanshuette 02/08/1944 1173
Vjačeslav Aksjenov 13532 XIIIB XIIIB AK 7079 Oloví/Bleistadt 02/05/1944 1174
Grigorij Aljeksjejev 19992 XIIIB Ofl.XIIID AK 10477 Erkersworth 03/08/1944 1175
Aleksej Lunjev 88860 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 03/08/1944 1176
Aleksandr Vinogradov 12560 VIIIE XIIIA AK 410 Nürnberg II 04/08/1944 1177
Aleksandr Chomutov 52844 VIIIF XIIIB AK 7160 Witherteich (Mitherteich) 04/08/1944 1178
Mefodij Kisilij 9694   Ofl.XIIID AK 10033 Werneck 04/08/1944 1179
Michail Nikoforov 19998 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10485 Pieschowitz 05/08/1944 1180
Aleksej Gulkin 15754 XIIIB XIIIB AK 7071 Krásná/Schonwerth 06/08/1944 1181
Viktor Bondarjevskij 116745 VIB XIIIA AK 344 Nürnberg 08/08/1944 1182
Samson Archipov 12991 367     Lazaret Ebelsbach 09/08/1944 1183
Tit Danilov 6360 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10507 Markredwitz 09/08/1944 1184
Turiš Mimbajev 17931 XIIIB XIIIB AK 7024 Pegnitz 09/08/1944 1185
Boris Lušnikov 119260 XIIIA XIIIA AK 311  Sulzbach-Rosenberg 09/08/1944 1186
Aleksandr Popov 121456 IVB XIIIB AK 7071   9.8.1944 1187
Michail Tkačjenko 22512 365 Ofl.XIIID AK 10198 Roethenvorch 11/08/1944 1188
Vasilij Upirov 13568 Ofl. XIIID Ofl.XIIID AK 10499 Breitenbach 12/08/1944 1189
Sjemen Milygunov 75871 VIK XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 12/08/1944 1190
Pavel Golovkov 6753 Ofl.XIIID       13.8.1944 1191
Ivan Kornjejev 119311 XIIIB XIIIA AK 274 Amberg 13/08/1944 1192
Konbar Kurbanov 101974 IIIA IIIA AK 10 Wohnsdorf 15/08/1944 1193
Grigorij Pavlov 203884 IVB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 15/08/1944 1194
Aleksej Pisarjevskij 117681 XIIIA XIIIB AK7063 Rotava/Rothau 15/08/1944 1195
Vladimir Korisno 274         16.8.1944 1196
Prokofij Karnauch 18622 XIIIB XIIIA AK 326 Wolfing 17.8.1944 1197
Aleksandr Aljenin 17352 XIIIB XIIIA AK 400   17.8.1944 1198
Piotr Sobgajda 52036 VIIIF VIIIF R 96 Balldonschacht 17.8.1944 1199
Njestjer Konjejev 128790 XIIIA XIIIA AK 410 Mariaberg 17/08/1944 1200
Andrej Mjerkulijev 102131 IIIA       18/08/1944 1201
Timofej Kogan 116406 XIIIA XIIIA AK 313 Maxhuette 18/08/1944 1202
Egor Sječkov 1093 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10434 Rehau 19/08/1944 1203
Ilja Ljebjedjev 15529 XIIIB XIIIB AK 7189 Stod/Staab 19/08/1944 1204
Nikolaj Vidjajev 204499 IVB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 20/08/1944 1205
Jefim Pavlišin 14159 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10442 Stará Role/Altrohlau 29.8.1944 1206
Grigorij Šustov 49445 326 326 AK 135 Knapsack 22.8.1944 1207
Vasilij Makejev 4593 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10487 Erkersreuth 23.8.1944 1208
Ivan Jablokov 102536 IIIA IIIA AK 301 Krugau 25/08/1944 1209
Michail Simonov 20696 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10443 Dalwitz 25.8.1944 1210
Pavel Kačkin 117773 VIK VIK AK 943 Staumuehle 26.8.1944 1211
Aleksandr Bespalov 196122 IVB 304 Lager Winterslag Winterslag 26.8.1944 1212
Anatolij Machnov 190 319       31.8.1944 1213
Pavel Fiodorov 114029 IVB XIIIB AK 7007 Markhausen 2.9.1944 1214
Valentin Stoljarov 2315 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10019 Obernsdorf 03/09/1944 1215
Pavel Vaskovskij 6028 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10683 Nürnberg 03/09/1944 1216
Nikolaj Rudačjenko 202133 IVB XIIIB AK 7096 Stará Role/Altrohlau 04/09/1944 1217
Vasilij Žukovjetz 22654 XIIIB XIIIA AK 274 Leopoldhuette 05/09/1944 1218
Ivan Mjenjajev 12086 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 06/09/1944 1219
Vladimir Šmaranov 5633 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10021 Nürnberg 7.9.1944 1220
Pavel Kravčenko 115928 XIIIA XIIIA AK 313 Maxhuette 08/09/1944 1221
Vladimir Kadyšjev 11596 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10450 Chodov/Chodau 09/09/1944 1222
Timofej Suvorin 87155 VIIIF XIIIB AK 7163 Hau 10/09/1944 1223
Timofej Maranov 116217 XIIIA XIIIA AK 306 Regensburg 10/09/1944 1224
Dimitrij Skoverja 127073 XIIIA       11.9.1944 1225
Petr Čičerjov 11737 336       11/09/1944 1226
Matvej Kljujev 10893 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10422  Chodov/Chodau 12/09/1944 1227
Naum Zadorožnyj 86861 VIIIF XIIIB AK 7143 Steinmuehle 11/09/1944 1228
Vladimir Tjelica 27941 Ofl.XIA       12/09/1944 1229
Petr Gulakov 14294 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10431 Schlaggenwald 15/09/1944 1230
Kuzma Kozlov 113920 XIIIA XIIIB AK 7087 Wiedositz 18/09/1944 1231
Piotr Čistjakov 118207 XIIIA XIIIB AK 7139 Stod/Staab 20.9.1944 1232
Alexandr Seleznjev 17592 XIIIB XIIIB AK 7024 Pegnitz 20.9.1944 1233
Pjotr Tišin 28255 IVH XIIIA AK 274 Amberg 22.9.1944 1234
Andrej Gluščjenko 16682 XIIIB XIIIB AK 7160 Witherteich (Mitherteich) 22/09/1944 1235
Vladimir Ochapkin 13607 XIIIB XIIIA AK 274 Leitpoldhuette 24/09/1944 1236
Andrej Mješjenčuk 12757 XIIIB XIIIB AK 7058 Proehl 26/09/1944 1237
Jurij Novikov 23863 Dulag 126       28/09/1944 1238
Michail Pjetrovskij 7993 XIIE       30/09/1944 1239
Jakov Jenin 119235 XIIIA XIIIA AK 311  Sulzbach Hasenberg-Huette 01/10/1944 1240
Aleksandr Ždanov 129736 VIK XIIIB AK 7125 Oušovice/Auschowitz 01/10/1944 1241
Monas Vodočkarja 72196 VIIIF XIIIB AK 7155 Haid 03/10/1944 1242
Nikolaj Artamonov 9340 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10056 Langwaisser 05/10/1944 1243
Pavel Barannikov 40713 VIIIF XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 06/10/1944 1244
Ivan Krjučkov 112550 XB XIIIB AK 7101 Neustadt 07/10/1944 1245
Petr Šustjenko 36289 367       07/10/1944 1246
Nikolaj Ponomarjev 14574 XIIIB XIIIB AK 7082 Jáchymov/Joachimsthal 7.10.1944 1247
Fedor Kravčuk 123833 XIIC     Ebelsbach 09/10/1944 1248
Petr Ivanov 11385 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10420 Božíčany/Poschetzau 10/10/1944 1249
Dimitrij Karpov 1458 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10504 Geroldsgruen 10.10.1944 1250
Ivan Plotnikov 14667 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10228 Furth 10/10/1944 1251
Ivan Borovljejev 216138   XIIIB AK 7184  Bukovany/Buckwa 11/10/1944 1252
Vladimir Kovaljev 131843 VIK       13/10/1944 1254
Filipp Kalmykov 120895   XIIIB AK 7160 Witherteich 12/10/1944 1253
Sachar Chljeuri 145808 VIK Ofl.XIIID AK III   13.10.1944 1255
Michail Ivanov 19333 XIIIB Ofl.XIIID AK 10443 Dalhoitz 14/10/1944 1256
Ivan Stukalov 15233 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 14/10/1944 1257
Fjedor Buravljev 51099 IVH       14/10/1944 1258
Ivan Šjepjeli 20743 XVIIA       18/10/1944 1259
Sjergjej Babčjenko 65/XIIIB Ilag XIII   Ilag XIII Wuerzburg 18/10/1944 1260
Ivan Chorošilov 15527 XIIIB XIIIB AK 7189 Stod/Staab 19/10/1944 1261
Jakov Kravcov 107130 VIK       21.10.1944 1262
Leontij Stribug 113557   XIIIB AK 7160 Witherteich 22/10/1944 1263
Aljeksandr Kuzin 15028 XIIIB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 23/10/1944 1264
Ivan Žemčužinov 36340 VIIIF XIIIB AK 7160 Witherteich 23/10/1944 1265
Ivan Korž 15722 XIIIB Ofl.XIIID AK 10803 Heřmanova Huť/Hermanshuette 23/10/1944 1266
Grigorij Akimov 12275 XIIIB Ofl.XIIID AK 10436 Martinkowitz 24/10/1944 1267
Aleksej Svizjev 129665   XIIIB AK 7000 Skalná/Wildstein 25/10/1944 1268
Roman Alješin 6704 XXIC XIIIB AK 7189 Stod/Staab 25/10/1944 1269
Ivan Michalčjev 1044 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10402 Wiesau 25/10/1944 1270
Viktor Mjelnikov 127908 VIK   AK Stalag 326  Forellkrug 26/10/1944 1271
Nikolaj Timošjenko 112007 XIIIA XIIIA AK 314 Regansburg 26/10/1944 1272
Nikolaj Rubajev 17637 XIIIB Ofl.XIIID AK 10202 Feucht 30/10/1944 1273
Aleksandr Korovin 37050 IIIA       31/10/1944 1274
Ivan Maznjev 20540 XVIIA       03/11/1944 1275
Ilja Kononjenko 806 Ofl.53 XIIIB AK 7139 Stod/Staab 05/11/1944 1276
Alexandr Volkov 6931 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 07/11/1944 1277
Ivan Vlasov 13409 XIIIB Ofl.XIIID AK 10410 Stará Role/Altrohlau 10/11/1944 1278
Petr Njechorošjev 111322 IVB XIIIB AK 7093 Rotava/Rothau 11/11/1944 1279
Vladimir Artjemov 11284 XIIIB Ofl.XIIID AK 10503 Heřmanova Huť/Hermanshuette 13/11/1944 1280
Ivan Kalinov 88579 VIIIF   Stalag 304   16/11/1944 1281
Leonid Volkov 144311 IIIA       18.11.1944 1282
Sergej Gončarik 12937 XIIIB XIIIB AK7139 Stod/Staab 19/11/1944 1283
Ignat Bjelonožkin 15357 XIIIB Ofl.XIIID AK 10420 Božíčany/Poschetzau 21/11/1944 1284
Vasilij Čačin 33211 VIIIE XIIIB AK 7020 Nasmitz 21/11/1944 1285
Michail Moskovskij 145617 IVK       21/11/1944 1286
Ivan Popov 209406 IVB XIIIA AK 410 Nürnberg 22/11/1944 1287
Stjepan Bogomilov 14722 XIIIB       24/11/1944 1288
Petr Lomakin 6535         25/11/1944 1289
Aljeksandr Kobzari 114888 VIK       27/11/1944 1290
Rubjen Artjunov 19464 XIIIB Ofl.XIIID AK 10424 Karlbach 27/11/1944 1291
Fjedor Čjepak 14230 XIIIB XIIIB AK 7137 Fusing 27/11/1944 1292
Mjek Čjedja 201739   XIIIB AK7186 Heid 27/11/1944 1293
Michail Djemidov 11643 XIIIB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 27/11/1944 1294
Aleksandr Kutarjev 13662 Ofl.58 Ofl.XIIID AK 10071 Nürnberg 28/11/1944 1295
Terentij Cybjenko 180841 IVB       28/11/1944 1296
Aleksandr Pavlov 6431   XIIIB AK 7036 Stegeniwaldhaus 28/11/1944 1297
Michail Lomajev 38317 IIIA       29/11/1944 1298
Prokofij Vysockij 14049 XIIIB XIIIB AK 7101 Neustadt 30/11/1944 1299
Aljeksjej Korobač 215738   XIIIB AK 7074 Chodov/Chodau 30/11/1944 1300
Jevgenij Zubarjev 13897 XIIIB XIIIB AK 7152 Svatava/Zwodau 03/12/1944 1301
Nikolaj Sidorov 19679 XIIIB XIIIB AK 7160 Witherteich 03/12/1944 1302
Isjev Bajkubjenkov 59727 345 XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 03/12/1944 1303
Zolak Akopjan 49608 VIK XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 03/12/1944 1304
Tochtosjen Mamedžanov 18317         04/12/1944 1305
Sergej Šipovskij 17458 XIIIB XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 04/12/1944 1306
Michail Kondratijev 15512 XIIIB XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 06/12/1944 1307
Petr Kirilin 6244         07/12/1944 1308
Sjemen Maslov 30340 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 08/12/1944 1309
Sergej Černyšov 33901 367       11/12/1944 1310
Leonid Jemjelyanov 115587 IVB       13.12.1944 1311
Petr Motornyj 16726 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 14/12/1944 1312
Viktor Mješčerjakov 117006 XIIIA XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 14/12/1944 1313
Ivan Zykin 202269 IVB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 14/12/1944 1314
Dimitrij Kalinin 12046         06/12/1944 1315
Ivan Barmin 18857 XIIIB       17/12/1944 1316
Efim Makjejev 16621 XIIIB XIIIB AK 7172 Tomeasreuth 18/12/1944 1317
Daši Žigmjetov 1383 Ofl.57       18/12/1944 1318
Nikolaj Djemin 116177 XIIIA XIIIA AK 306 Regensburg 18/12/1944 1319
Pantjeljej Suščenko 72701 VIIIF       20/12/1944 1320
Andrej Šjepjeljeb 16734 XIIIB XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 20/12/1944 1321
Šadan Nurpjensov 91490   XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 21/12/1944 1322
Vasilij Tarasov 112941   XIIIB AK 7140 Heřmanova Huť/Hermanshuette 22/12/1944 1323
Sergej Kolesnikov 112980 IVB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 23.12.1944 1324
Vasilij Bjelikov 20451 XIIA       27/12/1944 1325
Grigorij Aldošin 114244 XIIIA XIIIA AK 367 Nürnberg 27/12/1944 1326
Nikolaj Torjanik 116993 XIIIA XIIIB AK 7131 Kulmbach 02/01/1945 1327
Fjedor Frješnikov 55929 VIIIF XIIIB AK 7160 Witherteich (Mitherteich) 03/01/1945 1328
Vasilij Grišin 15174 XIIIB Ofl.XIIID AK 10503 Heřmanova Huť/Hermanshuette 03/01/1945 1329
Gavril Romanjenko 119019 XIIIA     Suberbach-Rossenberg 04/01/1945 1330
Maxim Golovkov 17588 IIIC       5.1.1945 1331
Aljeksandr Kungurcjev 43241 VIIIF       07/01/1945 1332
Pavel Grigorijev 145800 XIIIA XIIIA AK 413 Badenwoerth 08/01/1945 1333
Nikolaj Savčjenko 9528 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10422  Chodov/Chodau 08/01/1945 1334
Jakov Ivanin 110663 IVB XIIIB AK 7160 Witherteich 09/01/1945 1335
Sergej Manochin 13425 XIIIB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 10/01/1945 1336
Nikolaj Petrov 97158 IIA XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 11/01/1945 1337
Roman Kolbatjuk 87061 VIIIF XIIIB AK 7153 V Úžlabí/Kahr 12/01/1945 1338
Egor Voronjajev 71012 VIIIF       15/01/1945 1339
Fedor Rjebrikov 21602 XVIIA XIIIC AK 6088 Duerenwald 15/01/1945 1340
Jakov Gebirc 230 Ilag XIII   Ilag XIII Wuelsburg 15/01/1945 1341
Ivan Lopatin 115949 XIIIA XIIIA AK 306 Regensburg 17/01/1945 1342
Ivan Agafonov 43716 VA     Rawenzburg-Weingarten 18/01/1945 1343
Aleksej Patarabov 15835 XIIIB XIIIB AK 7010 Klášterec/Klostorle 18/01/1945 1344
Nikolaj Šamajev 51729 VIIIF       19/01/1945 1345
Pavel Osincjev 16816 XIIIB XIIIB AK 7071 Krásná/Schoenwerth 20/01/1945 1346
Fjedor Vandyšjev 14627 XIIIB XIIIB AK 7172 Rommersreuth 20/01/1945 1347
Ivan Volkov 118190 XIIIA XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 21/01/1945 1348
Ivan Kudrja 66673 VIK XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 22/01/1945 1349
Michail Michajlov 32128 VIIIF XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 22/01/1945 1350
Sergej Gluchov 17059 XIIIB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 23/01/1945 1351
Petr Čuprina 195106         24/01/1945 1352
Andrej Molčanov 45816 VIIIF XIIIB AK 7160 Witherteich 24/01/1945 1353