Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov (Wehrkreis XIII) V

1. 10. 2016

 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Pobočném táboře Stalag XIIIB/Z, později rovněž nazývaném Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov  (Wehrkreis XIII) 
Jméno Registrační číslo Místo první registrace Kmenový tábor příslušný pro poslední místo pracovního nasazení Poslední místo pracovního nasazení (Číslo pracovního komanda) Poslední místo pracovního nasazení (Město/Obec) Datum úmrtí Číslo hrobu na Ruském hřbitově v Sokolově
Vladimir Maximov 32772 VIIIE XIIIB AK 7045 Schwarzenbach 04/04/1943 350
Dimitrij Smorodin 13720 XIIIB Ofl.XIIID AK 10422 Chodov/Chodau 05/04/1943 351
Dimitrij Mogiljnikov 116099 IVB XIIIA AK 313 Haidorf 05/04/1943 352
Grigorij Zajcjev 117293 XIIIA XIIIA AK 368 Moosdorf 06/04/1943 353
Roman Ruzmatov 640 Ofl.57 Ofl.XIIID AK 10021 Nuermberg 06/04/1943 354
Ivan Azarov 13349 XIIIC XIIIB AK 7096 Stará Role/Altrohlau 06/04/1943 355
Ivan Grigorjenko 8387 Ofl.XXIA Ofl.XIIID AK 10415 Žihle/Scheles 06/04/1943 356
Tichon Dimitrjenko 18720 IVH       07/04/1943 357
Konstantin Isakov 4475 Ofl.XIIID       07/04/1943 358
Piotr Šjevcov 35469         08/04/1943 359
Dimitrij Markov 8831 XIA Ofl.XIIID AK 10489 Zhensing 08/04/1943 360
Michail Osolichin 20132 Oflag XIA Ofl.XIIID AK 10449 Otovice/Ottowitz 08/04/1943 361
Vladimir Djakov 6908 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 08/04/1943 362
Stjepan Nozdrin-Zinovcjev 1969 Ofl.57 Ofl.XIIID AK 10477 Erkersreuth 08/04/1943 363
Michail Karatšjev 4141 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 09/04/1941 364
Zija Gajazov 10952 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10459 Loket/Elbogen 09/04/1941 365
Nikolaj Krylov 111648 IVB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 09/04/1941 366
Vasilij Kostyrkin 2930 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 09/04/1941 367
Piotr Nofjenko 5044 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10476 Pechbrunn 10/04/1944 368
Vladimir Koroljev 115380         10/04/1944 369
Michail Ušakov 112781 IVB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 11/04/1943 370
Ivan Sljepcov 118095 XIIIA XIIIA AK 269 Regensburg 11/04/1943 371
Nikolaj Kravčuk 1772 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10460 Erlům Mlýn/Erlmuehle 11/04/1943 372
Pavel Gjerasimov 116950 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 11/04/1943 373
Alexej Grjeckov 14744 XIIIB XIIIB AK 7128   12:4.1943 374
Nikolaj Bjeljajevskij 117080 XIIIA XIIIA AK 359 Nürnberg 12:4.1943 375
Timofej Mozgovoj 17574 IVH XIIIA AK 273 Feucht 12:4.1943 376
Vasilij Cibulnikov 1027 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10197 Schoenthann 12:4.1943 377
Pavel Kidjenko 4380 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10216 Schwandorf 14/04/1943 378
Piotr Chvorostjanov 4676 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 14/04/1943 379
Piotr Bogačjenko 8711 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10421 Schirmitz 14/04/1943 380
Michail Gusikov 16839 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 14/04/1943 381
Dimitrij Suchjenko 113031 XIIIA XIIIA AK 359 Nürnberg 15.4,1943 382
Maksim Katolik 117751 XIIIA XIIIA AK 313 Haindorf 15.4,1943 383
Piotr Goba 16250 IVH XIIIB AK 7095 Altenstadt 16/04/1943 384
Pavel Tkačjenko 13504 XIIIC XIIIA AK 351   16/04/1943 385
Nikolaj Gridasov 9519 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10444 Dvory/Maierhofen 16/04/1943 386
Andrej  Arišin 7048 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10212 Regensburg 17/04/1943 387
Alexander Andrjejev 116116 IVB XIIIA AK 306 Regensburg 17/04/1943 388
Babkjen Ovagjenjan 119189 XIIIA XIIIA AK 311 Sulzbach Rosenberg 17/04/1943 389
Sergei Loginov 1278 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 17/04/1943 390
Vasilij Paškov 29480 IVH XIIIA AK 269 Regensburg 18/04/1943 391
Ilja Jakovljev 136591 IVB XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 19/04/1943 392
Semjon Stadura 13690 XIIIC XIIIA AK 272 Feucht 19/04/1943 393
Ivan Vasin 32923 VIIIE XIIIB AK 7106 Bergmuehle 19/04/1943 394
Ivan Butorin 137367 IVB XIIIB AK 7040 Neumarkt 21/04/1943 395
Valentin Kijan 13285 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10478 Mariánské Lázně/Marienbad 21/04/1943 396
Ivan Gladkov 119424 XIIIA XIIIB AK 410 Nürnberg 21/04/1943 397
Ivan Končatov 21263 VIIIE XIIIA AK 331 Roethenbach 22/04/1943 398
Alexandr Lisjenko 116013 IVB XIIIB AK 7071 Kraslice/Graslitz 22/04/1943 399
Alexej Sidora 117550 XIIIA XIIIA AK 359 Nürnberg 22/04/1943 400
Alexandr  Vjerčjevskij 13732 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 23/04/1943 401
Klim Pilipčuk 119605 XIIIA XIIIA AK 313 Maxhuette 23/04/1943 402
Išmurza Turajev 114442 XIIIA XIIIB AK 7101 Altenstadt 23/04/1943 403
Alexandr Gromov 155299 IVB XIIIB AK 7086 Svatý Hubert/St. Huberty 23/04/1943 404
Aljexandr Kubik 9496 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10408 Stod/Staab 24/04/1943 405
Kiril Kolodjažnyj 345 XD XIIIA AK 286 Feucht 24/04/1943 406
Ivan Ušakov 19084 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10413 Weseritz 25/04/1943 407
Stjepan Babočkin 117455 XIIIA       25/04/1943 408
Nikolaj Golowkin 119661         25/04/1943 409
Ivan Romanjenko 24206 XD XIIIB AK 297 Nürnberg 25/04/1943 410
Leonid Kuznjecov 15293 Ofl 58 Ofl.XIIID AK 10091 Nürnberg 25/04/1943 411
Vasilij Baranov 10651 XIIIC XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 25/04/1943 412
Alexander Osipov 18686 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10471 Grafenwoehr 25/04/1943 413
Alexej Rudjenko 118113 XIIIA XIIIA AK 294 Nürnberg 26/04/1943 414
Boris Jesmenskij 118916 XIIIA XIIIA AK 410 Nürnberg 26/04/1943 415
Konstantin Timčjenko 2848 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10467 Teplá/Tepl 26/04/1943 416
Ivan Bladyka 21326 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10479 Keltenbrunn 27/04/1943 417
Kuzmja Novikov 149903 IVB XIIIB AK 7101 Altenstadt 27/04/1943 418
Timofej Dimičuk 23942   XIIIB AK 7002 Grafenwoehr 27/04/1943 419
Jegor Iljin 115790 XIIIA XIIIA AK 311 Sulzbach Rosenberg 27/04/1943 420
Piotr Potap 113393 XIIIA XIIIA AK 274 Luipoldhuette 28/04/1943 421
Jakov Sauljak 15655 IVH XIIIB AK 7018 Baerringen 28/04/1943 422
Viktor Mjelnikov 6505 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 28/04/1943 423
Vasilij Sizov 117256 XIIIA XIIIA AK 409 Nürnberg 28/04/1943 424
Filip Kiriljenko 113667 XIIIA XIIIB AK 7108 Altenstadt 28/04/1943 425
Ivan Šjepjel 117343 XIIIA XIIIA AK 352 Nürnberg 28/04/1943 426
Leonid Kisjeljev 6977 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 28/04/1943 427
Michail Grigorjev 10719 Ofl.XIIID XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 29/04/1943 428
Ivan Gutnik 1491 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 29/04/1943 429
Dimitrij Danilov 434 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10711 Ausbach 29/04/1943 430
Nikolaj Solovijev 4505 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 29/04/1943 431
Stjepan Morščakov 15632 XIIIB XIIIB AK 7005 Miřetice/Meretitz 29/04/1943 432
Alexej Suščjenko 1747 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 29/04/1943 433
Ivan Chandrus 6911 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10029 Obertraubling 29/04/1943 434
Sergej Zagorskij 10905         30/04/1943 435
Fiodor Jašjenko 116169 IVB XIIIB AK 7018 Teplička/Toeppeles 30/04/1943 436
Nikolaj Ivanov 1434 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10216 Schwandorf 30/04/1943 437
Timofej Macora 116942 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 30/04/1943 438
Grigorij Čajka 10347 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10436 Martinlamitz 30/04/1943 439
Ivan kaluga 19271         01/05/1943 440
Vasilij Čjernositov 11424 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 01/05/1943 441
Michail Čjernych 15747 XIIIB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 02/05/1943 442
Vasilij Gerasko 2444 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10715 Bamberg 02/05/1943 443
Alexandr Zajcjev 119923 XIIIA       03/05/1943 444
Andrej Žichary 8605 Ofl.XIIID XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 03/05/1943 445
Grigorij Svistuškin 113448 XIIIA XIIIA AK 274 Luipoldhuette 03/05/1943 446
Pavel Šiškin 26868 IVH XIIIA AK 331 Roethenbach 04/05/1943 447
Ivan Nicofita 16787 XIIIB XIIIB AK 7064 Rotava/Rothau 04/05/1943 448
Nikolaj Magan 15642 XIIIB XIIIB AK 7005 MiřeticeMeretitz 04/05/1943 449
Vasilij Doroničjev 4411 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10002 Nürnberg 05/05/1943 450
Alexander Nikitin 27118 IVH XIIIA AK 310 Stuelln 05/05/1943 451
Piotr Matjerkin 11145 XIIIC XIIIA AK 249 Nürnberg 05/05/1943 452
Alexej Boljačevjec 16062 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10090 Neumarkt 05/05/1943 453
Ivan Serikov 405 Ofl 53 XIIIB AK 7139 Stod/Staab 05/05/1943 454
Ivan Osipkin 5431 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 27   06/05/1943 455
Danil Novikov 113422 XIIIA XIIIA AK 274 Luipoldhuette 06/05/1943 456
Alexej Korolkov 113838 XIIIA XIIIA AK 272 Feucht 06/05/1943 457
Grigorij Kondratikov 109843 IVB XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 06/05/1943 458
Nikolaj Rassochin 15615 XIIIC XIIIB AK 7083 Rolava/Sauersack 07/05/1943 459
Ivan Moisjejev 13035 XIIIB       07/05/1943 460
Piotr Sidorjenko 13754 XIIIC XIIIA AK 371 Bergreichenstein 07/05/1943 461
Anton Vjernin 30320 XD Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 07/05/1943 462
Nikolaj Ryvkov 23735 Ofl.XIIID       07/05/1943 463
Konstantin Sizij 9661 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 08/05/1943 464
Piotr Gjerasimov 151476 IIIB XIIIB AK 7138 Jáchymov/Joachimsthal 08/05/1943 465
Alexandr Nikolajev 119580 XIIIA XIIIA AK 313 Maxhuette 07/05/1943 466
Vlkadimir Kostin 7396 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Staab 08/05/1943 467
Vitalij Čilin 7599 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 08/05/1943 468
Michail Starovojtov 11574 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10420 Poschetzau 09/05/1943 469
Nikolaj Dubas 109032 IVB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 09/05/1943 470
Afanasij Dubovik 6454 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10212 Regensburg 09/05/1943 471
Piotr Popov 14495 XIIIB XIIIB AK 7082 Jáchymov/St. Joachimsthal 09/05/1943 472
Mitrofan Ogolja 8270 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10406 Erlům Mlýn/Erlmuehle 10/05/1943 473
Ivan Bjeljajev 14553 XIIIB XIIIB AK 7071 Kraslice/Graslitz 11/05/1943 474
Vasilij Kulikov 12482 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10405   11/05/1943 475
Stjepan Sorokin 20035 Ofl XIA Ofl.XIIID AK 10466 Schmiedberg 11/05/1943 476
Ilja Suslov 3695 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Feucht 12/05/1943 477
Galaktion Kovalikov 15873 XIIIB XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 12/05/1943 478
Ignatij Murčajev 13274 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10197 Dvory/Maierhofen 12/05/1943 479
Ivan Trojan 203012 IVB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 12/05/1943 480
Ilja Ilinov 15634 XIIIC       13/05/1943 481
Aljexander Zajcjev 113933 XIIIA XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 13/05/1943 482
Dimitrij Krakovjeckij 10827 IVH XIIIA AK 272 Feucht 13/05/1943 483
Asqdulla Jagjebido 8202 IXB XIIIB AK 7110 Hof 14/05/1943 484
Michail Dutčjenko 5280         15/05/1943 485
Maxim Ljevšakov 11007 Ofl.XIIID       16/05/1943 486
Ivan Gavrov 9641 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10428 Neudorf 16/05/1943 487
Vasilij Sisizun 32070         17/05/1943 488
Michail Pazdnikin 1767         17/05/1943 489
Semjon Bojev 109965 IVB XIIIB AK 7044 Bernreuth 18/05/1943 490
Nikolaj Dvornikov 12051 XIIIC XIIIB AK 7072 Rossbach 18/05/1943 491
Makar Rindin 17697 XIIIB XIIIB AK 7125 Mariánské Lázně/Marienbad 18/05/1943 492
Piotr Vasiljev 1658 Ofl 68 Ofl.XIIID AK 10215   18/05/1943 493
Ivan Palukin 15403 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 18/05/1943 494
Filip Buchtijarjov 202963 IVB XIIIB AK 7073 Stříbro/Mies 18/05/1943 495
Makar Charčiljava 17019 XIIIB XIIIB AK 7083 Rolava/Sauersack 19/05/1943 496
Michail Savšin 115257 IVB XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 19/05/1943 497
Matvej Kamišanskij 144252 IVB XIIIB AK 7086 Svatý Hubert/St. Huberty 19/05/1943 498
Timofej Nikitko 6121 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10021 Nürnberg 20/05/1943 499
Pavel Fjedorjenko 10018 IVH XIIIA AK 399 Poppgerg 20/05/1943 500
Fjedor Iljušin 12731 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10431 Schlaggenwald 20/05/1943 501
Josif Šiškin 15058 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10448 Dallwitz 21/05/1943 502
Dimitrij Romomjentjev 1558 Ofl.68 Ofl.XIIID AK 10024   22/05/1943 503
Alexandr Marčjenko 109635 IVB XIIIA AK 390 Regensburg 22/05/1943 504
Ivan Jermoljenko 13047 XIIIB XIIIA AK 274 Luitpoldhuette 22/05/1943 505
Semjon Dyrin 15543 XIIIC       23/05/1943 506
Pavel Simonov 10976 XIIID Ofl.XIIID AK 10429 Neusattl 23/05/1943 507
Aleksej Zaspa 26986 365 Ofl.XIIID AK 10089 Nürnberg 24/05/1943 508
Roman Samojlik 155 XIIID Ofl.XIIID AK 10024 Nürnberg 24/05/1943 509
Piotr Kosterin 119026 IVB     lazaret Neumarkt 24/05/1943 510
Ivan Serdjuk 11136 XIIIC       24/05/1943 511
Ivan Tjurek 24115 VIIIE XIIIB AK 7045 Schwartzenbach 24/05/1943 512
Aleksej  Prošibnjev 31233 304 XIIIA AK 311 Sulzbach Ros Huette 24/05/1943 513
Konstantin Daniličjev 1184 Ofl.XIIID     lazaret Neumarkt 24/05/1943 514
Boris Luzyk 17353 XD XIIIA AK 274 Luipoldhuette 25/05/1943 515
Grigorij Paljevič 15200 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10436 Martinlamitz 25/05/1943 516
Piotr Pochomov 4426 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10021 Nürnberg 24/05/1943 517
Matvej Gajdukov 5836 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10021 Nürnberg 26/05/1943 518
Nikolaj Nikitin 13825 365 Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 27/05/1943 519
Vasilij Čjernomaz 28430 VIB       28/05/1943 520
Nikolaj Sesko           29/05/1943 521
Michail Močjalov 7082 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 29/05/1943 522
Vasilij Kudakov 116747 XIIIA       29/05/1943 523
Sergej Maksimov 16919 XIIIB XIIIB AK 7096 Stará Role/Altrohlau 29/05/1943 524
Vasilij Korzon 13352 Ofl.XIIID       31/05/1943 525
Alexandr Sadovoj 9782 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10419 Stará Role/Altrohlau 01/06/1943 526
Boris Ansimov 13164 Ofl.XIIID     lazaret Neumarkt 02/06/1943 527
Pavel Skornjakov 11360 XIIIC XIIIB AK 7018 Baerringen 02/06/1943 528
Michail Soboli 14359 XIIIB XIIIC AK 6101 Nuemuehle 04/06/1943 529
Anton Novikov 1846 Ofl 57 Ofl.XIIID AK 10477 Erkersreuth 04/06/1943 530
Pavel Tjekmajev 23888 IVH       04/06/1943 531
Piotr Golubniči 13082 XIA Ofl.XIIID AK 10073 Nürnberg 06/06/1943 532
Sergej Žuravljev 32869 VIIIE XIIIA AK 326 Wolfing 06/06/1943 533
Andrej Krisjko 13189 XIIIB XIIIB AK 7136 Eischern 07/06/1943 534
Aljeksjej Andropov 12771 Ofl XIIID Ofl.XIIID AK 10431 Schlaggenwald 07/06/1943 535
Konstantin Smirnov 17332 XIIIB XIIIA AK 400 Langenzeen 07/06/1943 536
Ivan Krivopuzko 14077 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 08/06/1943 537
Dimitrij Ksjenofojtov 114728 XIIIA XIIIA AK359 Nürnberg 08/06/1943 539
Nikolaj Abramov 51884 XIIIB       09/06/1943 540
Andrej  Barbinjagra 13763 XIA Ofl.XIIID AK 10109 Dvory/Maierhoefen 09/06/1943 541
Danilo Orlowskij 5842 Ofl XIIID Ofl.XIIID AK 10027 Nürnberg 10/06/1942 542
Piotr Zabjelin 118093 XIIIA XIIIB AK 7113 Neusattl 10/06/1943 543
Ivan Piskunov 139153 IVB XIIIB AK 7040 Neumarkt 10/06/1943 544
Vasilij Chomlin 112483 IVB     Lazaret Regensburg 11/06/1943 545
Demid Gucaljenko 5874 Ofl XIIID Ofl.XIIID AK 10021 Nürnberg 12/06/1943 546
Nikolaj Kljujko 15392 XIIIC     Lazaret Regensburg 13/06/1943 547
Ivan Schuligin 14194 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 13/06/1943 548
Ivan Kozlov 110889 IVB     lazaret Neumarkt 14/05/1943 549
Danil Vasilijev 15287 XIIIB XIIIB AK 7140 Heřmanova Huť/Hermannshuette 14/06/1943 550