Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov (Wehrkreis XIII) VI

1. 10. 2016

 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Pobočném táboře Stalag XIIIB/Z, později rovněž nazývaném Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov  (Wehrkreis XIII) 
Jméno Registrační číslo Místo první registrace Kmenový tábor příslušný pro poslední místo pracovního nasazení Poslední místo pracovního nasazení (Číslo pracovního komanda) Poslední místo pracovního nasazení (Město/Obec) Datum úmrtí Číslo hrobu na Ruském hřbitově v Sokolově
Jakov Širbašin 32971         14/06/1943 551
Nikolaj Gugnin 111776 IVB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 14/06/1943 552
Stjepan Gadžuk 1791 Ofl 57 XIIIB AK 7139 Stod/Staab 15/06/1943 553
Vasilij Oniščjenko 116906 IVB       15/06/1943 554
Michail Gorbačjev 1453 Ofl. XIIID     Neumarkt 16/06/1943 555
Petr Manujlov 114212 XIIIA       16/06/1943 556
Michail Bagrej 1691 Ofl 57     Weiden 17/06/1943 557
              558
Pavel Smirnov 27850 IVH XIIIA AK 311 Sulzbach Ros Huette 18/06/1943 559
Nikifor Topicha 14043 XIIIB XIIIB AK 7006 Kadaň/Kaaden 18/06/1943 560
Fiodor Novikov 115577 IVB     Lazaret Regensburg 18/06/1943 561
Stjepan Bogdanov 39666 VIC XIIIB AK 7139 Stod/Staab 20/06/1943 562
Jevgenij Vjedjenin 2426 Ofl XIIID Ofl XIIID AK10196   20/06/1943 563
Petr Kravčjenko 111163 IVB XIIIB AK 7006 Kadaň/Kaaden 20/06/1943 564
Fjodor Tiščjenko 11949 XIIIC XIIIB AK 7140 Heřmanova Huť/Hermannshuette 21/06/1943 565
Pavel Tusikov 7372         23/06/1943 566
Vasilij Žuljev 135313 IVB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 23/06/1943 567
Stjepan Zacharčuk 110327 IVB XIIIB AK 7018 Baerringen 24/06/1943 568
Dimitrij Sinjakin 13536 Ofl XIIID Ofl XIIID AK 10425 Preitenstein 24/06/1943 569
Mjedi Alšov 8571 IXB XIIIB AK 7049 Rossbach 24/06/1943 570
Gerasim Ljutkov 113473 XIIIA XIIIA AK 274 Amberg 25/06/1943 571
Ivan Mjelješin 116876 XIIIA XIIIB AK 7139 Stod/Staab 25/06/1943 573
Anatolej Smirnov 2204 Ofl 57 Ofl XIIID AK 10477 Ergersreutle 26/06/1943 574
Pavjel Kitara 5230 Ofl XIIID Ofl XIIID AK 10460 Erlům Mlýn/Erlmuehle 27/06/1943 575
Gani Safin 28401 365 XIIIB AK 7140 Heřmanova Huť/Hermannshuette 28/06/1943 576
Archip Zajarnyj 39639 VIC Ofl XIIID AK 10715 Bamberg 28/06/1943 577
Anton Bočarov 14964 XIIIB       29/06/1943 578
Boris Paramonov 1054 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 29/06/1943 579
Tadeus Schpunorskij 2215 Ofl.XIIID     Neumarkt 30/06/1943 580
Ivan Malachov 13666 XIIIB XIIIB AK 7087 Werdewitz 20/06/1943 581
Pavel Tiščjenko 9682 Ofl XIIID Ofl XIIID AK 10409 Teplička/Toepeles 02/07/1943 582
Ivan Sova 14041 XIIIB XIIIB AK 7147 Romersreuth 02/07/1943 583
Piotr Schirjakov 2410 Oflag XIIID Ofl XIIID AK 10212 Regensburg 02/07/1943 584
Vladimir Orlov 13906 Oflag XIIID Ofl XIIID AK 10443 Dalwitz 02/07/1943 585
Fjedor Kovaljev 13024 XIC XIIIA AK 342 Holzhammer 03/07/1943 586
Minnachmjed Movljeutdinov 119448 XIIIA     Neumarkt 03/07/1943 587
Piotr Zajcjev 1562 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10420 Božíčany/Poschetzau 04/07/1943 588
Roman Akuljenko 14132 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 05/07/1943 589
Grigorij Radyševskij 253 Ofl. XIIID       05/07/1943 590
Aekadij Žurakovskij 2146 Ofl. XIIID Ofl XIIID 10406 Božíčany/Poschetzau 06/07/1943 591
Ivan Volkov 14612         07/07/1943 592
Jakov Isakov 116997 XIIIA XIIIB AK 7086 Stegenwaldhaus 07/07/1943 593
Vasilij Sjemjonov 15718 XIIIB XIIIB AK 7140 Heřmanova Huť/Hermannshuette 08/07/1943 594
Maksim Michnjev 12446         09/07/1943 595
Vasilij Makarjenko 7905 Ofl.XIIID       10/07/1943 596
Nikolaj Maljušjev 17213 XIIIB XIIIB AK 7071 Krásná/Schoenwerth 10/07/1943 597
Boris Lysjenko 18534 XIIIB Ofl XIIID AK 10450 Chodov/Chodau 11/07/1943 598
Vasilij Šimjenjev 16557 XIIIB Ofl XIIID AK 10452 Lichtenstdt 13/07/1943 599
Aleksandr Polješčuk 13735 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10431 Schlaggenwald 14/07/1943 600
Ivan Malov 118751 XIIIA     Neumarkt 16/07/1943 601
Jakov Šilov 12934 Ofl.XIIID XIIIB AK 7147 Romersreuth 17/07/1943 602
Semjen Grebjenkin 13371 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 17/07/1943 603
Fjedor Burjenko 13097 XIIIB XIIIB AK 7071 Krásná/Schoenwerth 17/07/1943 604
Pjotr Rilcjev 10432 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10434 Rehau 17/07/1943 605
Ivan Skurjatin 12069 XIIIC XIIIB AK 7110 Hof 20/07/1943 606
Nikita Ilitčuk 7815 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10028 Obertraubling 21/07/1943 607
Ivan Karpov 10770 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10083 Nürnberg 23/07/1943 608
Petr Ljaško 13907 XIIIB XIIIB AK 7129 Weisenstadt 23/07/1943 609
Ivan Manuška 15418 XIIIB       24/07/1943 610
Michail Rječjenko 15056 XIIIB XIIIB AK 7010 Miřetice/Meretitz 24/07/1943 611
Ivan Fjedortschuk 117158 XIIIA XIIIB AK 7140 Heřmanova Huť/Hermannshuette 24/07/1943 612
Aleksandr Vlasov 13811 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10414   25/07/1943 613
Nikolaj Pimjenov 7439 Ofl.XIIID     Regensburg 26/07/1943 614
Ivan Larinov 19172 Ofl. XIA Ofl XIIID AK 10494 Bohentsch 26/07/1943 615
Ivan Popovič 7736 Ofl XIIID Ofl XIIID AK 10028 Obertraubling 27/07/1943 616
Michail Aljexandrov 29199 IVH XIIIB AK 7140 Heřmanova Huť/Hermannshuette 27/07/1943 617
Andrej  Bjelousov 14248 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 30/07/1943 618
Vasilij Bykov 8510 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10479 Steinmuehle 30/07/1943 619
Andrej Malarjenko 10518 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10409 Teplička/Toppeles 03/08/1943 620
Andrej Skripaljenko 522 Ofl 53 Ofl XIIID AK 10021 Nürnberg 07/08/1943 621
Michail Muchortov 9263 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10421 Schmirnitz 10/08/1944 622
Nikolaj  Savran 16425 Ofl. XIA XIIIB AK 7140 Heřmanova Huť/Hermannshuette 16/08/1943 623
Gavril Logašjev 30053 IVH XIIIB AK 7071   16/08/1943 624
Isljan Minatov 15367 XIIIB XIIIB AK7070 Kraslice/Graslitz 17/08/1943 625
Aleksej Gorb 114923 XIIIA XIIIB AK 7147 Romersreuth 18/08/1943 626
Pavel Kaliničjenko 17246 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 18/08/1943 627
Ivan Poljaničjenko 14494 Ofl.XIA XIIIB AK 7147 Romersreuth 18/08/1943 628
Leonid Ljadov 12696 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10416 Bayreuth 19/08/1943 629
Pavel Mjerzljakov 14199 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 18/08/1943 630
Michail Pachar 116362 IVB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 19/08/1943 631
Tichon Sjemiljetov 7963 XD XIIIA AK 274 Luipoldhuette 21/08/1943 632
Ivan Nikonov 13785 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 22/08/1943 633
Vasilij Antonov 111222 IVB XIIIB AK 7096 Stará Role/Altrohlau 24/08/1943 634
Pantaljej Titov 142688 IVB XIIIB AK 7002 Grafenwoehr 29/08/1943 635
Viktor Komarov 6491 Ofl.XIIID     Neumarkt 29/08/1943 636
Jegor Chodosjehin 118015 IVB       30/08/1943 637
Azim Širmatov 7945 IXB XIIIB AK 7110 Hof 31/08/1943 638
Grigorij Šjelajko 25503 Ofl.XIA Ofl XIIID AK 10405 Weiden 01/09/1943 639
Vasilij  Bjevc 112446 IVB XIIIB AK 7006 Kadaň/Kaaden 04/09/1943 640
Dimitrij Čupin 16724 XIIIB XIIIB AK 7083 Rolava/Sauersack 05/09/1943 641
Dimitrij Gjerovskij 19616 XIIIB XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 08/09/1943 642
Georgij Vasilijev 15472 XIIIB       09/09/1943 643
Vasilij Kucharjenko 10264 Ofl.XIIID XIIIB AK 7036 Stegenwaldhaus 10/09/1943 644
Nikolaj Schljapov 113554 XIIIA XIIIB AK 7147 Romersreuth 10/09/1943 645
Michail Podobrij 115308 XIIIA       21/09/1943 646
Vladimir Kubatschjev 17238 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 24/09/1943 647
Michail Burickov 20011 Ofl.XIA Ofl XIIID AK 10441 Podbořany/Podersam 25/09/1943 648
Aleksandr Vorobijev 11044 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 25/09/1943 649
Darši Galzanov 7763 IXB XIIIA AK 306 Regensburg 27/09/1943 650
Vladimir Panov 10870 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10421 Schirmitz 30/09/1943 651
Gregorij Kostjenko 109106 IVB XIIIB AK 7015 Willomitz 12/10/1943 652
Aleksej Golub 116164 XIIIA XIIIA AK 274 Amberg 13/10/1943 653
Vasilij Kubarikov 15524 XIIIC XIIIB AK 7071 Choenwerth 14/10/1943 654
Alexandr Tjerjentijev 3457 Ofl XIIID Ofl XIIID AK 10003 Niklau 14/10/1943 655
Fiodor Šatilov 8896 XD XIIIA AK 274 Luipoldhuette 19/10/1943 656
Leonid Toropicin 15956 Ofl XIIID       25/10/1943 657
Pavel Bragin 15726 XIIIB XIIIB AK 7131 Kulmbach 28/10/1943 658
Fjodor Zemljanskij 15173 XIIIB XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 29/10/1943 659
Alexandr Pjetrov 12432 XIIIC XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 29/10/1943 660
Altjedoka Apon 113391 XIIIA XIIIA AK 274 Luipoldhuette 29/10/1943 661
Birjeg Zagajev 8333 IXB XIIIB AK 7037 Zbůch/Zwug 31/10/1943 662
Ivan Kuzmjenko 117516 XIIIA XIIIB AK 7139 Stod/Staab 02/11/1943 663
Aleksandr Gribanov 13507 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10499 Breitenbach 13/11/1943 664
Michail Soljamik 19352 Ofl.XIA Ofl XIIID AK 10435 Aš/Asch 13/11/1943 665
Ivan Ivakin 215830 IVB XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 16/11/1943 666
Fiodor Braginjec 3103 IVH XIIIB AK 7071 Kraslice/Graslitz 24/11/1943 667
Vasilij Bjesukladjev 10913 Ofl XIIID Ofl XIIID AK 10428 Neudorf 24/11/1943 668
Mamjerb Sagandukov 14963 XIIIB       27/11/1943 669
Michail Kunin 14503 XIIIB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 29/11/1943 670
Aleksej Bovkun 25818 VIIIF       Dec-43 671
Ivan Trofimjenko 15754 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10028 Obertraubling 03/12/1943 672
Grigorij Poskonnyj 16515 XIIIB XIIIB AK7070 KrasliceGraslitz 05/12/1943 673
Nikolaj Ivanov 40013 VIIIF VIIIF AK 88B Koenigslaurahuette 05/12/1943 674
Alexej  Djejnov 113427 XIIIA XIIIA AK 274 Luipoldhuette 06/12/1943 675
Vasilij Jermolajev 971 Ofl.XIIID XIIIB AK 7189 Stod/Staab 06/12/1943 676
Ivan Sroganov 64206 VIIIF VIIIF R 489 Krappitz 07/12/1943 677
Ivan Procjenko 42979 VIIIF   Stalag IVC Bystřice 07/12/1943 678
Pantaljej Ševčjenko 116892 XIIIA XIIIA AK 274 Luitpoldhuette 08/12/1943 679
Fjodor Malina 10302 XXIC/H VIIIF R 219 Ratiborhammer 08/12/1943 680
Aleksandr Sokoljev 5033 Ofl.60 VIIIF R 172 Koenigsgraben-Nordf. 08/12/1943 681
Ermolaj  Jarygin 27876 VIIIF VIIIF AK 138B Guidogrube 08/12/1943 682
Sergej Zacharov 50819 VIIIF VIIIF R 23B Třinec/Trinetz 08/12/1943 683
Fjodor Pančjenko 110265         08/12/1943 684
Piotr Sacharov 2777 336       09/12/1943 685
Nikolaj Šjeršnjev 40213 358   AK 3045 Maltsch 08/12/1943 686
Varfolomjej Lisanskij 37175 VIIIF VIIIF R 147B Lithandragrube 09/12/1943 687
Efim Stroganov 12706 XXIC/Z VIIIF R 193B Koenigsgraben-Ostfeld 10/12/1943 688
Pavel Solovijev 40386 VIIIF VIIIF R 100B Helnitzgrube 10/12/1943 689
Piotr Tichonov 43616 358 VIIIF R23 Třinec/Trinetz 11/12/1943 690
Christofor Bondarjev 47987 VIIIF VIIIF R 172B Koenigsgrube Westfeld 12/12/1943 691
Arsentij Filatov 31526 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 12/12/1943 692
Ivan Oniščjenko 54582 VIIIF VIIIF R 149B Radzionkagrube 13/12/1943 693
Ivan Kusnjezov 8902 312   Stalag XXA Oliva 13/12/1943 694
Ivan Šimanskij 25201 VIIIE VIIIF R136 Ludwigsglueckgrube 14/12/1943 695
Konstantin Juzin 22958 349 VIIIF R 135 Pilgerschacht Bobrek 15/12/1943 696
Fiodor Altabajev 3640 359 VIIIF R 220 Vrbno/Wuerbenthal 16/12/1943 697
Bakij Ismailov 71484 VIIIF VIIIF R 73 Bismarkhuette 17/12/1943 698
Andrej Kurbanov 61446 VIIIF VIIIF R 212 Oppeln 17/12/1943 699
Ivan Kostromin 72547 VIIIF VIIIF R 196 Dubenskogrube 17/12/1943 700
Alexandr Bjerježnoj  65615 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 17/12/1943 701
Aleksej Myznikov 43765 VIIIF VIIIF R 428B Soppau 17/12/1943 702
Ivan Petrov 14538 XXC VIIIF R 242 Treibitz/Třebovice 19/12/1943 703
Fiedor Jaskin 25782 VIIIF       19/12/1943 704
Vladimir Šabin 48888 VIIIF VIIIF R 96B Baildonhuette 20/12/1943 705
Ivan Aljeksjejev 15836 304     Lazaret Regensburg 20/12/1943 706
Piotr Pančjenko 69111 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 20/12/1943 707
Vasilij Elizov 38573 VIIIF VIIIF R 178 B Karviná/Karwin 21/12/1943 708
Ivan Šlapak 55423 VIIIA VIIIF R 27 Friedenshuette 21/12/1943 709
Fjedor Stalbor 116080 IVB VIIIF R 261 Weissdorf 21/12/1943 710
Sidor Fjedorčjenko 58462 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 22/12/1943 711
Sultan Galimov 69024 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 23/12/1943 712
Aleksandr Morjechodov 72281 VIIIF       23/12/1943 713
Grigorij Fomitschjev 55847 VIIIA VIIIF R 647 Proskau 23/12/1943 714
Ivan Krikun 26029 VIIIF BAB 108 BAB 108 Neuhammer 24/12/1943 715
Michail Maslovskij 55891 VIIIA   Stalag XIIIB Weiden 26/12/1943 716
Vasilij Carjev 64245 VIIIF VIIIF R 489 Krappitz 26/12/1943 717
Kuzma Krivobok 37907 VIIIF VIIIF R 22B Falvahuette 27/12/1943 718
Nikolaj Chrjukov 7220 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 27/12/1943 719
Fjedor Svinuchov 34639 VIIIF     Lamsdorf 27/12/1943 720
Michail Babin 123653 IVB VIIIF R 189 Doubrava/Dombrau 27/12/1943 721
Poitr Dežurnjuk 13387 VIIIF VIIIF R219B Ratiborhammer 28/12/1943 722
Nikolaj Kalininskij 42129 VIIIF VIIIF R 75B Kowali 28/12/1943 723
Sjemjen Jedatin 28726 VIIIE     Lamsdorf 28/12/1943 724
Ivan Markov 50117 VIIIF     Lamsdorf 28/12/1943 725
Jakov Robotjagov 35936 VIIIF VIIIF R 219B Ratiborhammer 29/12/1943 726
Aleksandr Timoschenko 62880 VIIIC VIIIF R 166 Boguschowitz 29/12/1943 727
Vladimir Konovalov 6892 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10028 Obertraubling 29/12/1943 728
Andrej Maslenikov 74728 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 30/12/1943 729
Vladimir Steptschjenko 118522 XIIIA XIIIB AK 7136 Rybáře/Fischern 30/12/1943 730
Maksim Rybalko 13588 XIIIB XIIIB AK 7024 Pegnitz 30/12/1943 731
Vasilij Stroj 59303 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 30/12/1943 732
Piotr Gončarov 55507 VIIIA VIIIF R 638 Leuber 31/12/1943 733
Piotr Sinicyn 204808         01/01/1944 734
Vasili Člpanov 64939 VIIIF VIIIF R 352   01/01/1944 735
Leonid Djergačjev 61349 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 02/01/1944 736
Fiodor Kopjejkin 27722 VIIIF VIIIF R 138B Guidogrube 02/01/1944 737
Grigorij Antipov 32629 318 VIIIF R 23B Třinec/Trinetz 02/01/1944 738
Ivan Sergjejev 41562 VIIIF VIIIF R 207B Elektrowerk Hindenburg 02/01/1944 739
Nikolaj Klimkov 64484 VIIIF     Lamsdorf 03/01/1944 740
Ivan Nerus 13178 XIIIB XIIIB AK 7087 Dvory/Maierhoefen 03/01/1944 741
Andrej Siemenov 45988 VIIIF VIIIF R 312B Hermienhuette 04/01/1944 742
Georgij Vostrjecov 1797 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10460 Erlům Mlýn/Erlmuehle 04/01/1944 743
Vasilij Jegorkin 30203 VIIIF VIIIF AK 27B Friedenshuette 04/01/1944 744
Pantelej Polyniko 49833 VIIIF VIIIF AK 234 Gleiwitz-Oehringen 05/01/1944 745
Ivan Bojarskij 12339 XIIIC XIIIB AK 7139 Stod/Staab 06/01/1944 746
Jevgenij Filonov 38655 VIIIF VIIIF R 27B Friedenshuette 06/01/1944 747
Nikolaj Sapjetin 202915 IVB VIIIF R 194 Castellengo Abwehrgrube 06/01/1944 748
Konstantin Grusdjev 18726 XIIIB Ofl XIIID AK 10407 Tršnice/Tirschnitz 07/01/1944 749
Ivan Kudrjavjev 8000 XXIC/H VIIIF R 496 Lamsdorf 07/01/1944 750
Josif Kovalskij 8913 Ofl.XIIID       07/01/1944 751