Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov (Wehrkreis XIII) VII

1. 10. 2016

 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Pobočném táboře Stalag XIIIB/Z, později rovněž nazývaném Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov  (Wehrkreis XIII) 
Jméno Registrační číslo Místo první registrace Kmenový tábor příslušný pro poslední místo pracovního nasazení Poslední místo pracovního nasazení (Číslo pracovního komanda) Poslední místo pracovního nasazení (Město/Obec) Datum úmrtí Číslo hrobu na Ruském hřbitově v Sokolově
Kjeno Savrašvili 8953       Neumarkt 08/01/1944 752
Piotr Chozjajinov 47911 VIIIF VIIIF R 27B Friedenshuette 09/01/1944 753
Nikolaj Kornijenko 7271 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10028 Obertraubling 10/11/1944 754
Pavel Zinovijev 47539 VIIIF VIIIF R 13B Preiskretscham 10/11/1944 755
Alexandr Demidov 35590 338 VIIIF R 550 Steinaugrund 11/01/1944 756
Fiodor Chmjeljuk 37256 VIIIF VIIIF R 147B Lithandragrube 11/01/1944 757
Prokofij Avdikovskij 55593 VIIIA   Stalag XIIIB Weiden 12/01/1944 758
Kiril Mišjenko 52973 VIIIF VIIIF R 136B Ludwigsglueckgrube 12/01/1944 759
Andrej Radko 14408 XIIIB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 12/01/1944 760
Vasilij Kuročka 19662 XIA XIIIB AK 7140 Heřmanova Huť/Hermannshuette 12/01/1944 761
Andrej Baklanov 42932 358     Knurov/Rubnik 13/01/1944 762
Ivan Paščjenko 12422 338     Furstengrube Kattowitz 13/01/1944 763
Ivan Batjenko 65227 VIIIF VIIIF R 608 Neukirch 13/01/1944 764
Bronislav Erdmann 7580 Ofl.XIIID Ofl XIIID AK 10028 Obertraubling 13/01/1944 765
Piotr Gavrilov 50303 VIIIF VIIIF R 150   14/01/1944 766
Pantaljej Pochodnja 26015 338 VIIIF R 165 Friedenshuette 14/01/1944 767
Sergej Jermagambjetov 1193 Ofl.57 Ofl XIIID AK 1053 Herrmannhuete 15/01/1944 768
Pavel Komarničin 46013 VIIIF   Stalag XIIIB   15/01/1944 769
Išchan Saakjan 68555 VIIIF VIIIF R 215 Naustadt 16/01/1944 770
Fjedor Grobovoj 53254 VIIIF VIIIF AK 88B Koenigslaurahuette 16/01/1944 771
Aleksej Borisjenko 13700 XXIC/Z VIIIF R 347 Friedland 16/01/1944 772
Nikolaj Timošjevskij 56077 VIIIA VIIIF R 175 Silesiagrube 18/01/1944 773
Vasilij Borisjenko 58576 VIIIF VIIIF R 219/B Ratiborhammer 19/01/1944 774
Ivan Skrypnikov 64260 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 19/01/1944 775
Stjepan Savkov 22307 349 VIIIF R 159 Kattowitz 20/01/1944 776
Andrej Trofimov 115811 XIIIA XIIIA AK 306 Regensburg 20/01/1944 777
Egor Vanjagin 63692   VIIIF R 144B Gleiwitz Ostfeld 20/01/1944 778
Ivan Čalyj 419 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 20/01/1944 779
Michail Pokatajev 119681 XIIIA XIIIB AK 7096 Falkenau 20/01/1944 780
Tichon Podzjemljenych 35727 318 VIIIF R 475 Winzberg 21/01/1933 781
Andrej Nječjeporuk 14100 VIIIE VIIIF R 168 Donersmarkgrube 22/01/1944 782
Ivan Golub 116069 IVB XIIIB AK 7159 Stod/Staab 22/01/1944 783
Fiodor Sovjetov 27648 VIIIF VIIIF R 138B Guidogrube 23/01/1944 784
Fiodor Drozdov 112769 IVB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 24/01/1944 785
Sergej Spirin 13916 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 1052   24/01/1944 786
Nikolaj Sirotkin 49119 VIIIF VIIIF R 23B Třinec/Trinetz 26/01/1944 787
Alexandr Bondarjenko 53669 VIIIF VIIIF R 144B Gleiwitz Ostfeld 26/01/1944 788
Ostap Kardava 71451 VIIIF VIIIF R 73 Bismarkhuette 27/01/1944 789
Abubik Afandijev 54053 VIIIA VIIIF R 205 Gleiwitz 27/01/1944 790
Viktor Tschereschnjev 1392 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10427 Tachov/Tachau 27/01/1944 791
Piotr Nikolajenko 13488 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 27/01/1944 792
Abram Bojko 12196 XIIIC XIIIC AK 6080 Schalkau 28/01/1944 793
Abduchali Achmjedov 7659         28/01/1944 794
Stjepan Gordijenko 63040 VIIIC VIIIF R 164 Ruda 29/01/1944 795
Ivan Kaljagin 15343 XIIIB XIIIB AK 7121 Žatec/Saaz 30/01/1944 796
Michail Adamjenko 13349 XIIIB XIIIB AK 7090   31/01/1944 797
Ignat Moskaljenko 361 Oflag 57 Ofl.XIIID AK 10003 Winklau 31/01/1944 798
Vasilij Balkov 12378         31/01/1944 799
Vasilij Afanasjenko 72339 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 01/02/1944 800
Vasilij Karpjenko 9180 XXIC   AK279B Breitenfeld 02/02/1944 801
Aristarch Kovšjenko 134112 IVB XIIIB AK7139 Stod/Staab 04/02/1944 802
Aleksej Provodjan 56872 VIIIF VIIIF R 53 Malapane 05/02/1944 803
Dimitrij Zub 112696 IVB       06/02/1944 804
Stjepan Fjetisov 1922   Ofl.XIIID AK 10437 Erkersreuth 06/02/1944 805
Alexej Dedov 52585 VIIIF     Lamsdorf 07/02/1944 806
Vladimir Ljebjedjev 18639 XIIIB XIIIB AK 7140 Heřmanova Huť/Hermannshuette 08/02/1944 807
Grigorij Dowganij 11272         09/02/1944 808
Michail Obuzov 13922 VIIIF       10/02/1944 809
Nikolaj Avdjejev 2685 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10021 Neumarkt 10/02/1944 810
Ivan Avdjejev 14725 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10437 Erkersreith 12/02/1944 811
Ivan Slunickij 71485 VIIIF       13/02/1944 812
Andrej Putinjec 12219 XIIIC XIIIC AK 6080 Čankov/Schankau 13/02/1944 813
Anatolij Babak 17739 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10503 Heřmanova Huť/Hermannshuette 14/02/1944 814
Vasilij Artuščjenko 4363 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10501 Diana/Dyanaberg 15/02/1944 815
Fjedor Gorb 33225 338 Ofl.XIIID AK 7139 Stod/Staab 15/02/1944 816
Nikolaj Andrachonov 40135 358   AK 3045 Maltsch 15/02/1944 817
Fjedor Nikolajenko 61778 VIIIC VIIIF R 166 Boguschovitz 16/02/1944 818
Fiodor Rusakov 50298 VIIIF VIIIF R 96B Baildonschacht 16/02/1944 819
Dimitrij Šjestak 46203 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 17/02/1944 820
Serafim Savčjenko 178410 IVB VIIIF R 179 Elisabethgrube 17/02/1944 821
Andrej Smochin 63487 VIIIF       17/02/1944 822
Vasilij Pogorjelov 28186 IVB Ofl.XIIID AK 10004   17/02/1944 823
Aleksandr Rjemjenjev 820 Ofl.57 XIIIB AK 7147 Rommersreuth 17/02/1944 824
Platon Karpovič 3478 359 VIIIF R 140 Bahnhof Kattowitz 18/02/1944 825
Ivan Lukijanjec 11356 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10420 Božíčany/Poschetzau 18/02/1944 826
Nikolaj Titov 14889 XXIC VIIIF R 151 Pschov 19/02/1944 827
Astafij Bannov 17923 XIIIB XIIIB AK 7041 Rehau 19/02/1944 828
Piotr Anisimov 134964 IVB VIIIF R 189 Doubrava/Dombrau 19/02/1944 829
Ivan Soldatjenko 109117 IVB XIIIB AK 7047 Weiherhammer 21/02/1944 830
Andrej Konišov 4553 307 VIIIF R 153 Gieschegrube 23/02/1944 831
Maxim Krolivjec 37374 VIIIF XIIIB AK 7179 Stod/Staab 23/02/1944 832
Džumal Artagaljejev 8608 IXB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 24/02/1944 833
Ivan Isajev 21733 VIIIF VIIIF R 27 Friedenshuette 24/02/1944 834
Alexej Demjanjenko 19745 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10443 Dallowitz 26/02/1944 835
Dimitrij Ovčjarov 12071 XIIIC XIIIB AK 7050 Bečov nad Teplou/Petschau 24.2.1944 836
Aleksandr Postmikov 50586 IIC XIIIB AK 7139 Stod/Staab 24.2.1944 837
Viktor Puškarjev 66321 VIIIF VIIIF R 21 Laband 25.2.1944 838
Dimitrij Rubanovskij 11026 Ofl.XIIID       25.2.1944 839
Pavel Zajtin 22499 VIIIE XIIIA K 322 Wolfering 25.2.1944 840
Rachim Zuchanov 7591 IXB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 26.2.1944 841
Žuma Ajtmagambjetov 9583 IXB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 26.2.1944 842
Aleksej Ljedovskij 47606 VIIIF       26.2.1944 843
Nikolaj Molotkin 116374 XIIIA XIIIA AK 313 Haidhof 26.2.1944 844
Michail Kapič 112134 IVB XIIIA AK 390 Regensburg 27.2.1944 845
Ivan Novožjenin 55789 VIIIF       27.2.1944 846
Fjeodor Murašov 29813         25.2.1944 847
Nikolaj Sjemjenkov 116057 XB VIA AK 760 Datteln 27/02/1944 848
Ivan Korčolov 60895 VIIIF       25.2.1944 849
Taras Kirkalo 70982 VIIIF       25.2.1944 850
Nikolaj Sergijenko 122314 VIK VIK AK 557 Nertes 25.2.1944 851
Rachmun Nazarov 122273 VIC       25.2.1944 852
Anton Kožušanyj 41531 333 XIIF AK 84 Weideninsel 25.2.1944 853
Israels Sarbalijev 1419/366 366       25/02/1944 854
Sergej Kirmalov 51784 VIIIF VIIIF R 116 Knurov/Rubnik 27.2.1944 855
Egor Popatko 15526 XIIIC XIIIB AK 7139 Stod/Staab 28.2.1944 856
Michail Vjazymin 38215 VIIIF VIIIF R 22 Falvalahuette 28.2.1944 857
Filip Tajlakov 64890 VIIIF       28.2.1944 858
Ivan Matjuchin 68125 VIK VIK AK 1512 Reelsen 29.2.1944 859
Vasilij Svistov 64733 VIIIF       1.3.1944 860
Sergej Cibanov 13825 XIIIC Ofl.XIIID AK 10503 Heřmanova Huť/Hermannshuette 1.3.1944 861
Ivan Nikolajev 137015 VIK       1.3.1944 862
Nikolaj Bacman 14856 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10433 Hof 02/03/1944 863
Fiodor Igonin 22206 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 2.3.1944 864
Andrej Dunajev 123798 XVIIA Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 2.3.1944 865
Alexej  Zujev 163502         2.3.1944 866
Dimitrij Babajev 17540 329 VIA AK 502 Wiescherhofen 2.3.1944 867
Ivan Rovjenko 13865 XXIC VIIIF R 196 Dubenkogrube 2.3.1944 868
Pavel Guzjev 14127 XIIIB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 02/03/1944 869
Aleksej Rudjenko 55765 VIIIA VIIIF R 97 Preussengr. 3.3.1944 870
Ivan Basko 120520 VIC       3.3.1944 871
Sergej Torobko 114919 XIIIA       5.3.1944 872
Aleksandr Solovijev 11561 Ofl.XIIID       6.3,1944 873
Sjemjen Zorjanov 1762         6.3,1944 874
Piotr  Galunjec 23194         6.3,1944 875
Petr Kazmynin 28895       Lamsdorf 06/03/1944 876
Andrej Gorodskij 79948 VIK VIA AK 206 Nordstern Gelsenkirchen (VIA) 6.3,1944 877
Vladimir Bjeljukov 24872 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 6.3,1944 878
Aleksej Odutjenko 14082 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10429 Neusattl 6.3,1944 879
Nikita Jefrjemov 113936 XIIIA XIIIB AK 7078 Wiedowitz 06/03/1944 880
Ivan Zabolotnyj 16510 345     Stalag 345 7.3.1944 881
Nikolaj Tjesiko 119127 XIIIA XIIIA AK 311 Sulzbach-Rosenberg 08/03/1944 882
Nikolaj Galajda 15724 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10503   8.3.1944 883
Fjedor Siborov 62202 VIIIF VIIIF R 143 Grf. Lauragrube 08/03/1944 884
Piotr Chaljava 10351 VIK VIK AK 702 Stalag 9.3.1944 885
Pavel Garin 65540 VIIIF       9.3.1944 887
Ilija Kalijan 23558 349 XIIIB AK 7139 Stod/Staab 10.3.1944 888
Alexandr Kadykov 45261 VIIIF VIIIF R 241 Suchá/Suchaschacht 10.3.1944 889
Jevgenij Jegorov 117315/XIIIA XIIIA Ofl.XIIID AK 10420 Božíčany/Poschetzau 10/03/1944 890
Sergej Radionov 10869 Ofl XIIID Ofl.XIIID AK 10416 Bayreuth 10/03/1944 891
Alexandr Skobjeljev 11179 Ofl XIIID Ofl.XIIID AK 10422 Chodov/Chodau 10/03/1944 892
Alexej Zorkin 129723 VIK XIIIB AK 7161 Kadaň/Kaaden 11.3.1944 893
Nikolaj Lješčjenko 117706 XIIIA XIIIA AK 403 Passau 11.3.1944 894
Jakov Pančikov 131016 XB VIA AK 756 Dortmund 11.3.1944 895
Aleksej Roščupkin 72309 VIK VIA AK 755 Hansemann/Mengede 11.3.1944 896
Michail Objeljčak 6143 IVH VIH AK 2833 Memmingen 12.3.1944 897
Nurjad Mamjet-durdujev 7194 IXB VID AK 3056 Dortmund 12.3.1944 898
Michail Toščak 17286 346 VIB AK 507 Ahlen  12.3.1944 899
Jakov Batov 72194 IXA VIA AK 55421 Herten 12.3.1944 900
Grigorij Djerjevjanko 34844 338 VIIIF R 239   12.3.1944 901
Ivan Gvozdi 86453 XVIIB VIK AK 1311 Hoern 12.3.1944 902
Fjodor Kosatkin 27995         12.3.1944 903
Semion Lipovij 23667 XD XIIIB AK 7047 Pirkerhammer 13.3.1944 904
Anton Čajka 58087 VIIIA VIIIF R 168 Donnersmarkgrubbe 13.3.1944 905
Ivan Červjakov 38911 VIIIF VIIIF R 27 Friedenshuette 13.3.1944 906
Alexej Tarasov 12744 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10502 Culmitz 13.3.1944 907
Petr Bojnickij 9132 Ofl.XIIID       01/03/1944 908
Semion Sarachmanov 8959 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10503 Heřmanova Huť/Hermanshuette 14.3.1944 909
Piotr Chvostov 50026         14.3.1944 910
Ivan Kovaljev 42808 IVH XIIIB AK 7077 Postoloprty/Postelberg 14.3.1944 911
Pavel Pjetruchin 69192 VIIIC XIIIB AK 7139 Stod/Staab 14/03/1944 912
Jakov Bjezkiškij 15567 XIIIB XIIIB AK 7053 Wilhelmshof 15/03/1944 913
Afanasij Iliinych 6773 IA VIA AK 421 Herten 15.3.1944 914
Moisej Jurikov 116187 XIIIA XIIIA AK 306 Regensburg 15.3.1944 915
Vladimir Kisjeljev 113401 VIK VIA AK 755 Mengede 15.3.1944 916
Sergej Konstantinov 69241 VC VC AK 2090 Stalag 15.3.1944 917
Anton Kopica 67048 VIIIF       15.3.1944 918
Akim Kolupajev 8984 XXC   AK 1078 Hamborn (St. Hemmer) 16.3.1944 919
Nikolaj Magdyčanskij 112223 IVB XIIIB AK 7125 Ouschowitz 16.3.1944 920
Pantelej Bondžagidze 68708 VIIIF XIIIB AK 7157 Zumern 18/03/1944 921
Vasilij Tokadse 60141 VIIIF XIIIB AK 7155 Haid 18.3.1944 922
Vasilij Pikalov 41771 345       19/03/1944 923
Nikolaj Bragin 20012 XIA Ofl.XIIID AK 10450 Chodov/Chodau 19.3.1944 924
Alexandr Sibiljev 86551 VIK VID AK 3155 Witten-Annen 20.3.1944 925
Grigorij Kozjanin 91522 VIIA VIA AK 2397 Ergolding 20.3.1944 926
Vakch Smirnov 8146 IXB XIIIA AK 306 Regensburg 20.3.1944 927
Arkadij Vasiljev 6589 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 21.3.1944 928
Piotr Aljeksjejev 62057 345       21.3.1944 929
Ivan Novikov 56067 VIIIF VIIIF R 230 Andreashuette 21.3.1944 930
Vasilij Pontin 5403         22.3.1944 931
Pjotr Aksjenov 81360 VIK VIK AK 989 Velen bei Berken 22.3.1944 932
Potr Zajzev 15786 Dulag 184       23.3.1944 933
Ivan Pavlik 62612 VIK VIK AK 106 Essen-Bergebarbeck VIA 23.3.1944 934
Nikolaj Čjerkašin 54110 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 23.3.1944 935
Vasilij Jakovljev 63322 VIIIF VIIIF R 489 Krappitz 23.3.1944 936
Michail Sereda 20707 Ofl.XIA       24.3.1944 937
Vasilij Surov 23289 329 VIA AK708 Hordel 24.3.1944 938
Afanasjev Žjeltobruch 126652 IVB VIA AK 667 Worms-Eickel 24.3.1944 939
Nikolaj Leonov 477 319 VIA AK653 Graf. Schwerin 25.3.1944 940
Jevgenij Zacharov 47882 352 VIA AK 604 Dortmund 25.3.1944 941
Nikolaj Botinov 32805 344 VIA AK 109 Osterfeld 25.3.1944 942
Azjet Džafjerov 199887         25.3.1944 943
Dimitrij Ljejba 57361 VIK VIA AK 720 Bochum 25.3.1944 944
Aleksej Pismjenskij 42601 VIIIF VIIIF R 101 Zentrumgrube 25.3.1944 945
Vasilij Zujev 32874 VIIIE XIIIB AK 7105 Altenstadt 26.3.1944 946
Michail Lukin 13614 XIIIB       26.3.1944 947
Alexandr Šjestopalov 10798 XIIIC XIIIA AK 274 Luitpoldhuette 26.3.1944 948
Grigorij Balyčjev 125111 VIK VIA AK 655 Worms-Eickel 26/03/1944 949
Vasilij Korjagin 14960 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10447 Žatec/Saaz 27.3.1944 950
Fjodor Krivomas 4618 XVIIIC XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 27.3.1944 951
Sjemjen Žukov 71992 VIIIF       27.3.1944 952