Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov (Wehrkreis XIII) VIII

1. 10. 2016

 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Pobočném táboře Stalag XIIIB/Z, později rovněž nazývaném Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov  (Wehrkreis XIII) 
Jméno Registrační číslo Místo první registrace Kmenový tábor příslušný pro poslední místo pracovního nasazení Poslední místo pracovního nasazení (Číslo pracovního komanda) Poslední místo pracovního nasazení (Město/Obec) Datum úmrtí Číslo hrobu na Ruském hřbitově v Sokolově
Vladimir Sidorov 46840 VIIIF VIIIF R 27 Friedenshuette 28.3.1944 953
Anatolij Smolov 62560 VIIIF   AK 608 Neukirch 28.3.1944 954
Aleksandr Ilinych 1496         29/03/1944 955
Muchamed Alibulatov 8755 IXB XIIIB AL 7139 Stod/Staab 29.3.1944 956
Kismjet Saipulin 7784   XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 30.3.1944 957
Aleksandr Efrjemov 90312 IIA   AK 158 Gladber-Zwecach VIA 30/03/1944 958
Michail Romaškin 122067 VIC       30.3.1944 959
Ivan Starikov 24578         30.3.1944 960
Aleksej Kumjeljašvili 66494 VIIIF       30/03/1944 961
Tjafik Muslinov 1592 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10503 Hermanshuette 30/03/1944 962
Petr Radjukin 40121 VIK VIA AK 557 Schlegel  31/03/1944 963
Boris Makarov 51115 VIK VIA AK 753 Zollern  Dortin 31.3.1944 964
Ivan Bykov 124691 IVB XIIIB AK 7139 Staab 31.3.1944 965
Pavel Podšebjakin 50148 358 VIF AK 948 Muenster 1.4.1944 966
Ivan Nikiforov 14386 XIIIB XIIIB AK 7187 Romersreuth 01/04/1944 967
Egor Zavijalov 64087 IIIB VIF AK 130 Harsewinkel 1.4.1944 968
Piotr Sjemjenjakin 15494 XIIIB XIIIB AK 7139 Staab 2.4.1944 969
Ivan Volkov 19937 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10443 Dalwitz 2.4.1944 970
Djemjan Gunko 155054 VIK       2.4.1944 971
Aleksandr Krivorutschko 9251 Öfl.XIIID XIIIB AK 7160 Witterteich 3.4.1944 972
Michail Bogdanov 19513 VIK       03/04/1944 973
Michail Naumov 34644 VIK VIK AK 700 Bielefeld 3.4.1944 974
Semion Chmeljev 145974 VIK Ofl.XIIID AK III   4.4.1944 975
Innokjentyj Grjaznov 152543 IIIB       4.4.1944 976
Pavel Ščjerbakov 15190 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10437   4.4.1944 977
Gavril Kravčjenko 6233 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10219 Regensburg 5.4.1944 978
Michail Danili 4514 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10406 Božíčany/Poschetzau 05/04/1944 979
Jevgenij Vasiljzev 9878 Ofl.XIIID       5.4.1944 980
Michail Kostjenko 9026 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 5.4.1944 981
Anton Gordijenko 116368 IVB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 05/04/1944 982
Bronislav Lajčikov 111517 XIIIB XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 5.4.1944 983
Stjepan Drobinka 85713 VIK IVK AK 795 Stalag 6.4.1944 984
Sergej Lipustin 3039 IA VIA AK 501 Bergmamen 6.4.1944 985
Filipp Bykov 13203 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10077 Zaplendorf 06/04/1944 986
Nikolaj Karpov 6038 Ofl.XIIID       7.4.1944 987
Vasilij Lomakin 40950 XVIIIC XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 7.4.1944 988
Aleksandr Šiškin 117998 IVB VIA AK 2982 Hart 07/04/1944 989
Alexej Njestjerov 95268         8.4.1944 990
Ivan Balak 17051 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10202 Nürnberg 08/04/1944 991
Nikolaj Bakšajev 97520 VIK VID R 2367 Hagen 8.4.1944 992
Piotr Karpov 72495 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 8.4.1944 993
Michail Pozdnjakov 29335 348 Ofl.XIIID AK 10724 Ochsenfurth 9.4.1944 994
Fjedor Ašurov 8637 IXB VIA AK 557 Herten 09/04/1944 995
Dimitrij Kozjuk 21965         9.4.1944 996
Aleksej Piljagin 64599 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 10.4.1944 997
Grigorij Schulga 87547         10.4.1944 998
Michail Markov 9099 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10434 Rehau 11,4.1944 999
Aleksandr Popov 21465 329 VIA AK 2082 Gelsenkirchen-Zeche Wilhelm VIA 11,4.1944 1000
Foma Parchomčuk 124704 XIB VIA AK 760 Datteln 12.4.1944 1001
Vasilij Urbanovič 8880 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10428 Neudorf 12.4.1944 1002
Aleksandr Truschkin 519         12.4.1944 1003
Ivan Kopylov 26890 XD XIIIA AK 274 Luitpoldhuette 13.4.1944 1004
Imjadulla Bagautdinov 118009 IIB VIIIC K 591 Cosel 13/04/1944 1005
Petr Kisjeljev 113736 XIIIA XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 13/04/1944 1006
Ivan Ryžov 57926 VIIIF       13.4.1944 1007
Grigorij Badalijan 7654 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Winklarn 14/04/1944 1008
Nikolaj Galuškin 35951 VIIIF VIIIF R219 Ratiborhammer 15.4.1944 1009
Nikolaj Gulaj 43932         15/04/1944 1010
Aleksej Bajkin 55677 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 15.4.1944 1011
Vasilij Ratajčuk 10917 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10422 Chodov/Chodau 16.4.1944 1012
Aleksej Burdjein 129345 VIK XIIIB AK 7161 Kadaň/Kaaden 16/04/1944 1013
Michail Zjeljenov 58555 VIK VIA AK 662 Koenig Ludwig 17/04/1944 1014
Ivan Moskaljenko 17005 XIIIB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 17.4.1944 1015
Nikolaj Vagin 18802 Ofl.XIA XIIIB AK 7082 Jáchymov/Joachimsthal 18/04/1944 1016
Grigorij Kolesnikov 14637 XXC XXA   Plaevens 19.4.1944 1017
Ivan Kudinov 155340 IVB VIIIF R 561 Buhlau 19.4.1944 1018
Nikolaj Miljutin 132289 IVB VIA AK 720 Datteln (VIA) 19.4.1944 1019
Semen Nikitjenko 74687 VIK       19.4.1944 1020
Aleksandr Jen 14286 XIIIB XIIIB AK7088 Jáchymov/Joachimsthal 19.4.1944 1021
Pavel Žerbjatjev 52199 VIK VIA AK 657 Wanne-Eickel (Z.Pluto) 20.4.1944 1022
Petr Gortschak 71144 VIK VIA AK 58 Z. Stinnes E. katnap 20.4.1944 1023
Ivan Solodovčjenko 8388 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10460 Erlům Mlýn/Erlmuehle 21/04/1944 1024
Ivan Kuzmin 15073 XIIIB XIIIB AK 7098 Teplá/Tepl 21/04/1944 1025
Danil Svjetochin 60935 VIK VIA AK 164   21.4.1944 1026
Nikolaj Falin 36616 VIIIF VIIIF R 151 Annagrube 22.4.1944 1027
Romazan Abuchanov 145217 VIK Ofl.XIIID AK XXVII Lazaret Weiden 22/04/1944 1028
Ivan Kalinkin 43693 VIIIF VIIIF R 21 Laband 22.4.1944 1029
Nikolaj Koržin 215827 IVB XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 24/04/1944 1030
Vasilij Strukov 14732 XIIIB Ofl.XIIID AK 10434 Rikau 23/04/1944 1031
Kjemal Domolodžanov 7075 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10477 Erkersreuth 23/04/1944 1032
Gavril Vjergunov 14079 XIIIB XIIIA AK 274 Luitpoldhuette 24.4.1944 1033
Vasilij Djeribin 67920 IIIB       24.4.1944 1034
Vasilij Burgun 67271 IIIB VIA AK 209 Z. Consolid Gelsenkirchen 24.4.1944 1035
Michail Alexjejenko 6534 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10003 Winklarn 24.4.1944 1036
Vasilij Astachov 12766 XIIIB XIIIB AK 7058 Proehl 24/04/1985 1037
Andrej Bykov 66251 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 24/04/1944 1038
Aleksej Ivanov 1752 XIIIB Ofl.XIIID AK 10201 Lazaret Weiden 25/04/1944 1039
Michail Giošvili 65252 345 Ofl.XIIID AK II   25/04/1944 1040
Piotr Kovaljenko 13137 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 25.4.1944 1041
Dimitrij Boljencov 14078   XIIIB AK 7130 Hof 26/04/1944 1042
Ivan Dijakov 26113         27.4.1944 1043
Ivan Djemčjenko 8563 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10444 Dvory/Maierhoefen 27/04/1944 1044
Ivan  Krasnokutskij 9792 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10419 Stará Role/Altrohlau 27.4.1944 1045
Nikita Michajlov 15915 XXC/Z VIA AK 661 Rothausen II 28/04/1944 1046
Mark Skripka 1375 Stalag Luft II XIIIB AK 7139 Stod/Staab 28.4.1944 1047
Artem Bobrov 12311 Ofl.XIIID XIIIB AK 7139 Stod/Staab 29.4.1944 1048
Filip Kasakov 129892 VIK VIA AK 103 Dinslaken 1.5.1944 1049
Egor Mjelinikov 87179 VIIIF XIIIB AK 7184  Bukovany/Buckwa 01/05/1944 1050
Fjodor Ljapičjev 15113 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10437 Erkersreuth 2.5.1944 1051
Grigorij Kočjetkov 87953 VIK VIA AK 206 Nordstern Gelsenkirchen (VIA) 2.5.1944 1052
Fiodor Krasnov 11444 Ofl.57 VIA AK 607 Kaiserstuehl/Dortmund 4.5.1944 1053
Ivan Kostin 17027 XIIIB XIIIB AK 7083 Rolava/Sauersack 05/05/1944 1054
Sergej Butjenko 14008 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 7.5.1944 1055
Ivan Čerepkov 126810 VIK VIA AK 108  Lierich-Zeche Concordia 07/05/1944 1056
Anton Zmijevskij 192517 IVB VIA AK 209 Gelsenkirchen  7.5.1944 1057
Aleksandr Kaplanjenko 11607 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10503 Heřmanova Huť/Hermanshuette 08/05/1944 1058
Vladimir Frolov 66720 VIIIF       8.5.1944 1059
Georgij Gončarov 29409 348 Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 9.5,1944 1060
Michail Radčjenko 128463 IVB VIA AK 204 Dahlbusch-Gelsenkirchen 11.5.1944 1061
Michail Basanov 1628         11.5.1944 1062
Nikolaj Krislamov 15993 XIIIB XIIIB AK 7147 Friedersreuth 12.5.1944 1063
Djemijan Červjak 9866 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10419 Stará Role/Altrohlau 12.5.1944 1064
Šamburjez Šatkulajev 7689         13.5.1944 1065
Trofim Danko 13706 XIIIB XIIIB AK 7160 Witherteich (Mitherteich) 13.5.1944 1066
Gavril Voronov 40438 VIIIF Ofl.XIIID AK 10503 Heřmanova Huť/Hermanshuette 15.5.1944 1067
Ivan Romadov 51945 VIIIF XIIIB AK7136 Rybáře/Fischern 15.5.1944 1068
Karp Ščjepilov 87628 VIK VIA AK 606 Zeche Minister Achenb.-Luenen 16.5.1944 1069
Vasilij Pyšnjuk 27097 VIB 326 AK 503 Luenen 16.5.1944 1070
Pavel Bjelov 15360 XIIIB XIIIB AK 7160 Witherteich (Mitherteich) 16.5.1944 1071
Artjem Goroščuk 1711 XVIIID XIIIB AK 7121 Žatec/Saaz 16.5.1944 1072
Gregorij Pjeršin 103680 VIIA       16.5.1944 1073
Dmitrij Bogatyrjev 14461 XIIIB XIIIB AK 7165 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 17.5.1944 1074
Ivan Moroz 122025 VIC       17.5.1944 1075
Viktor Usačjev 112766 IVB XIIIB AK 7040 Neumarkt 17.5.1944 1076
Vladimir Šiškin 87895 IIA VIA AK 501 Z.Ewald 17.5.1944 1077
Vladimir Gladkov 173 Ilag XIII       17/05/1944 1078
Ivan Dulov 15662 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 17/05/1944 1079
Stjepan Ivanov 13173 XIIIB XIIIB AK 7007 Cheb/Eger 20.5.1944 1080
Aleksej Novikov 12465 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10725 Lazaret Weiden 20.5.1944 1081
Grigorij Dudkjevič 13505 XIIIB XIIIA AK 327 Brudersdorf 21.5.1944 1082
Ivan Jermolenko 15728 XIIIC VIA AK 557 Herten 21.5.1944 1083
Ivan Lusjenko 15464 XIIIB XIIIB AK7085 Jáchymov/Joachimsthal 21.5.1944 1084
Ivan Novikov 6482 Ofl.XIIID XIIIB AK 7189 Stod/Staab 21.5.1944 1085
Petr Balkov 15725 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10090 Neumarkt 22/05/1944 1086
Prokop Frolov 15844 XIIIB XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 22/05/1944 1087
Nikolaj Luzenko 35118 367 XIIIB AK 7139 Stod/Staab 23/05/1944 1088
Vladimir Sys 39375 VIIIF XIIIB AK 7139 Stod/Staab 23.5.1944 1089
Žan Dokša 35923 VIB   Dienststelle N 51471 Frankfuerth 23/05/1944 1090
Trofim Donjec 19389 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10468 Krásná/Schonwerth 23/05/1944 1091
Petr Polonskij 49713 VIK VIA AK 205 Graf Bismark 24/05/1944 1092
Gerasim Djeniščjenko 51270 358 XIIIB AK 7160 Mitterteich 25.4.1944 1093
Aleksandr Avdjejev 26511 VIK XIIIB AK 7193 Stod/Staab 25/05/1944 1094
Aleksandr Ivancov 12687 XIIIC XIIIB AK 7085 Jáchymov/Joachimsthal 25/05/1944 1095
Andrej Sysojev 17371 XIIIB XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 25/05/1944 1097
Kornjej Novak 85418 VIK VIK AK 1720 Zementwerke Ilse, Kr. Paderborn 25.5.1944 1098
Glak Elisej 1166 XID XID AK 3082 Noerten-Hardenberg 29/05/1944 1099
Aleksej Kononjetko 204269 IVB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 30.5.1944 1100
Petr Kolosov 13744 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK10419 Stará Role/Altrohlau 01/06/1944 1101
Aleksandr Šapkin 215787 IVB XIIIB AK7135 V Úžlabí/Kahr 02/06/1944 1102
Jasit Krasnjanskij 67000 VIIIC XIIIB AK 7139 Stod/Staab 3.6.1944 1103
Akim Fokin 92713 VIK       3.6.1944 1104
Vasilij Trifanov 3409 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10028 Obertraubling 3.6.1944 1105
Ivan Losjakov 143345 VIK VIA AK 1765   5.6.1944 1106
Filip Muzurjenko 113641 XIIIA XIIIB AK 7044 Grafenwoehr 6.6.1944 1107
Vasilij Bredišin 87302 VIIIF XIIIB AK 7163 Hau 7.6.1944 1108
Sjemjen Kalinin 135580 IVB XIIIB   Weiden 06/06/1944 1109
Alexandr Nabokov 17828 XIIIB XIIIB AK 7144 Weiden 7.6.1944 1110
Jakov Saliničjenko 86650 VIIIF XIIIB AK 7163 Hau 09/06/1944 1111
Komba Bjezydjejev 7240 IXB XIIIB AK 7187 Zbůch/Zwug 10/06/1944 1112
Sergej Kubrakov 14414 XIIIB Ofl.XIIID AK10436 Martinkowitz 12/06/1944 1113
Sjerafim Zacharov 55373 340     Standortkompanie Grafenworth 12/06/1944 1114
Valentin Prochorov 48 Ilag XIII   Ilag XIII Wurzburg 13/06/1944 1115
Mitrofan Tretjakov 193802 IVB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 13/06/1944 1116
Aleksej Arjefjev 216014 IVB XIIIB AK 7151 Haxlbach 14/06/1944 1117
Alexej Afonin 45090 VIIIF XIIIB AK 7160 Mitterteich 16.6.1944 1118
Jakov Kirilovič 9184 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10719 Wuerzburger Weingueter 17.6.1944 1119
Vasilij Chomčjenko 215744 IVB XIIIB AK 7149 Chýše/Chiesch 17/06/1944 1120
Šarabadin Abdurachamanov 154104 VIK XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 20/06/1944 1121
Ivan Chlystun 24358 XIIIB Ofl.XIIID AK 10460 Erlův mlýn/Erlmuehle 20.6.1944 1122
Petr Sapunov 87289 VIIIF XIIIB AK 7163 Hau 22/06/1944 1123
Vasilij Petrov 7218 Ofl.XIA Ofl.XIIID AK 10015 Kothmaissling 24/06/1944 1124
Ivan Bjelokoni 14213 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 25/06/1944 1125
Sergej Marčjenkov 16815 XIIIB XIIIB AK 7179 Stod/Staab 26/06/1944 1126
Aleksej Bjednov 6961 XD XIIIA AK 274 Leopoldhuette 27/06/1944 1127
Ganna Gazyjev 135726 XVIIA Ofl.XIIID AK XXXI   28/06/1944 1128
Vasilij Piljavskij 110779 IVB XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 28/06/1944 1129
Vasilij Drochva 14151 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10435 Bayreuth 28/06/1944 1130
Abram Zadorožnyj 116166 XIIIA XIIIB AK 7160 Witherteich (Mitherteich) 29/06/1944 1131
Aleksej Kurojedov 110154 IVB XIIIA AK 306 Regensburg 29.6.1944 1132
Georgij Janikov 13280 XIIIB Ofl.XIIID AK10434 Rotava/Rothau 02/07/1944 1133
Aleksej Surnjenko 12836 XIIIC XIIIC AK 6024 Lichtenfels 02/07/1944 1134
Jefrjem Iličjekov 65155 VIIIF XIIIB AK 7065 Rotava/Rothau 02/07/1944 1135
Aleksej Osipov 1082 Ofl.57 Ofl.XIIID AK10416 Bayreuth 03/07/1944 1136
Nikolaj Šnarjevič 12556 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK10484 Aš/Asch 04/07/1944 1137
Vasilij Timofjejev 109430 IVB XIIIA AK 280 Hohenberg 05/07/1944 1138
Tichon Gudkov 3510         05/07/1944 1139
Grigorij Zacharov 12546 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10502 Cubnitz 05/07/1944 1140
Ujbo Arvit 2         6.7.1944 1141
Vasilij Balan 145355 VIK Ofl.XIIID AK XIX   7.7.1944 1142
Vasilij Malikov 16730 XIIIB XIIIB AK 7065 Weiden 7.7.1944 1143
Pavel Podšivalov 164374 IVB     Lazaret Staumuehle 8.7.1944 1144
Aljeksej Vasiljev 4839 Ofl.XIIID Ofl.XIIID AK 10460 Erlům Mlýn/Erlmuehle 8.7.1944 1145
Jevgenij Bacharič 34106 358 IIIA AK 92 Alegenwald 09/07/1944 1146
Ivan Kožuch 112395 IVB     Hammelburg 10.7.1944 1147
Nikolaj Šuvalov 98667 IIIA IIIA AK 928 Rangsdorf 11/07/1944 1148
Aleksandr Čuprakov 16943 XIIIC       02/07/1944 1149
Konstantin Savin 13333 XIIID Ofl.XIIID AK 10102 Nürnberg 13/07/1944 1150
Vasilij Plochin 115129 XIIID VIA AK 756 Huckarak (Z.Horica) 14.7.1944 1151
Viktor Klimanov 63791 IIIB IIIB AK 280 Ziebingen 15.7.1944 1152
Aleksej Gončarov 15314 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 15/07/1944 1153