Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov (Wehrkreis XIII) X

1. 10. 2016

 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Pobočném táboře Stalag XIIIB/Z, později rovněž nazývaném Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov  (Wehrkreis XIII) 
Jméno Registrační číslo Místo první registrace Kmenový tábor příslušný pro poslední místo pracovního nasazení Poslední místo pracovního nasazení (Číslo pracovního komanda) Poslední místo pracovního nasazení (Město/Obec) Datum úmrtí Číslo hrobu na Ruském hřbitově v Sokolově
Ivan Skačkov 10840 XIIIB XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 24/01/1945 1354
Petr Pugač 25253 XIIIB       27/01/1945 1355
Nikita Kazko 15460 XIIIB XIIIB AK 7172 Rommersreuth 27/01/1945 1356
Pavel Čuprina 15119 XIIIB XIIIB AK 7010 Klášterec/Klostorle 31/01/1945 1357
Grigorij Njemkov 24987 XIIIB     Rawenzburg-Weingarten 31/01/1945 1358
Sergej Fadjejev 14960 XIIIB XIIIB AK 7132 Cheb/Eger 31.2.1945 1359
Ivan Utkin 301579         1.2.1945 1360
Jakov Kukarin 218025   XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 03/02/1945 1361
Ivan Fjedorov 42036 352       04/02/1945 1362
Michail Kalugin 51360 IVH       05/02/1945 1363
Matvej Bulak 14195 XIIIB       05/02/1945 1364
Aleksandr Senik 14536 XIIIB XIIIB AK 7125 Oušovice/Auschowitz 8.2.1945 1365
Maksim Daduš 38736 VIIIF       09/02/1945 1366
Zain Pisarjev 102063 IIIA XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 11/02/1945 1367
Vasilij Konorjezov 13715   XIIIC AK 6094 Soneberg 11/02/1945 1368
Michail Konovalov 15482 XIIIB XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 11/02/1945 1369
Fjedor Jašichin 15299 XIIIB XIIIB AK 7079 Oloví/Bleistadt 11/02/1945 1370
Michail Zolotarjev 22406 XIIIB XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 12/02/1945 1371
Ivan Tjerjechov 204444   XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 13/02/1945 1372
Ivan Lukašov 12050 XIIIB       13/02/1945 1373
Tichon Šukšin 17251 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 13/02/1945 1374
Sergej Nikitin 17035 XIIIB XIIIB AK 7010 Klášterec/Klostorle 14/02/1945 1375
Vasilij Mjerkulov 21977 XIIIB       14/02/1945 1376
Nikolaj Pjetrov 15593 XIIIB XIIIB AK 7160 Witherteich 15/02/1945 1377
Petr Dvorskij 10329 XIIIB XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 15/02/1945 1378
Timofej Tichonov 39545 VA     Rawenzburg-Weingarten 16/02/1945 1379
Pavel Gurin 17052 XIIIB XIIIB AK 7083 Rolava/Sauersack 16/02/1945 1380
Vasilij Jurov 202734   XIIIB AK 7137 Zwug 17/02/1945 1381
Sjemen Djemijanjenko 25197 XIIIB     Rawenzburg-Weingarten 17/02/1945 1382
Džaf Rjažabov 42405 VIIIF     Rawenzburg-Weingarten 17.2.1945 1383
Džuma Bogjemkulov 7509   XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 20/02/1945 1384
Arsentij Oblivancjev 16881 XIIIB XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 20/02/1945 1385
Terentij Grinek 87081 VIIIF XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 20/02/1945 1386
Andrej Škurpata 22411         23/02/1945 1387
Ibragim Achmjedov 156416 XIIIA       24/02/1945 1388
Leon Guzik 15303 XIIIB XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 24/02/1945 1389
Kirill Starčak 10514         24/02/1945 1390
Stjepan Lješčjenkov 150949 XIIIB XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 24/02/1945 1391
Iosif Puzanov 111293 XIIIA       24/01/1945 1392
Ivan Dolgov 204527   XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 26/02/1945 1393
Michail Utjenkov 21419         27/02/1945 1394
Evgenij Afanasijev 70487         28/02/1945 1395
Andrjej Filipov 14973 XIIIB XIIIB AK 7172 Rommersreuth 01/03/1945 1396
Konstantin Mitjuchin 10743         01/03/1945 1397
Viktor Borisov 15124 XIIIB XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 01/03/1945 1398
Nikolaj Garkot 108970         01/03/1945 1399
Ivan Krupjenkov 114110 IVB XIIIB AK 7165 Stříbro/Mies 01/03/1945 1400
Kuzma Sjelivjerstov 18410 XIIIB XIIIB AK 7160 Witherteich 02/03/1945 1401
Nikolaj Pugačov 70724 VIIIF       02/03/1945 1402
Grigorij Ščukovskij 33627 VIIIF       03/03/1945 1403
Vasilij Tjurkin 15440 XIIIB       03/03/1945 1404
Ivan Pjepjelnica 108404 XIIIA       03/03/1945 1405
Vasilij Strjelnikov 15029 XIIIC       04/03/1945 1406
Michail Scherstijev 30674 VIIIF       05/03/1945 1407
Kirill Fomjenko 87275 VIIIF XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 07/03/1945 1408
Ivan Artjuchov 29567         07/03/1945 1409
Stjepan Fadjejev 14165         08/03/1945 1410
Ivan Diljak 30282 VIIIF       8.3.1945 1411
Fiodor Telesch 79260 VIIIF       8.3.1945 1412
Ivan Žilcov 135210 XIIIA       8.3.1945 1413
Michail Varakuta 59163 VIIIF XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 09/03/1945 1414
Filipp Bybka 41945 VIIIF       09/03/1945 1415
Vasilij Komarjenko 7824         9.3.1945 1416
Ivan Charčjenko 84220 VIIIF       09/03/1945 1417
Ivan Diljak 30282         08/03/1945 1418
Ivan Anisimov 52412 VIIIF       9.3.1945 1419
Piotr Vichrjev 64096 VIIIF       9.3.1945 1920
Anatolij Lasgov 11059         9.3.1945 1921
Fjedor Kuzimjenko 18452         09/03/1945 1422
  100791 XIIIA       7.3.1945 1423
  43707 VIIIF       7.3.1945 1424
  109271         9.3.1945 1425
  3221         9.3.1945 1426
  2420         9.3.1945 1427
Aljeksjej Varlamov 15135 XIIIB XIIIB AK 7010 Klášterec/Klostorle 10/03/1945 1428
Efim Firsov 18315 XIIIB       10/03/1945 1429
Michail Jakovljev 593         10.3.1945 1430
Ivan Rebrov 11767         10/03/1945 1431
Sergej Kutjenko 103570         10/03/1945 1432
  41695 VIIIF       10.3.1945 1433
  39231 VIIIF       10.3.1945 1434
  101175         10.3.1945 1435
Pavel Okoljelov 272202         10.3.1945 1436
Simenkov 112561         10.3.1945 1437
Aljeksandr Pruckov 67017 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 19/03/1945 1438
Tichon Bogrjancov 76158 VIIIF   Stalag VIIIB Český Těšín/Teschen 11/03/1945 1439
Fiodor Pastuch 100042         11.3.1945 1440
Staschevskij 54155 VIIIF       11.3.1945 1441
Vasilij Šjevčjenko 986         11.3.1945 1442
Andrej Matjuschevitsch 80846 VIIIF       12.3.1945 1443
Pavel Menjakin 41537 VIIIF       12.3.1945 1444
Ivan Tolstuchin 30790 VIIIF       12/03/1945 1445
Tinčjenko 19196 XIIIB       12.3.1945 1446
Ilja Kalimovič 1609         12.3.1945 1447
Damiljenko 50460 VIIIF       13.3.1945 1448
Mark Godun 78384 VIIIF       13.3.1945 1449
Ignat Bikjetov 87218 VIIIF       13.3.1945 1450
Nikolaj Sapigan 4137         13.3.1945 1451
  99019         13.3.1945 1452
Pavel Tkačuk 87776           1453
Piotr Tškuzkšin 36026 VIIIF         1454
  77778 VIIIF         1455
Alexej Aniščjenko 79423 VIIIF         1456
  57030 VIIIF       13.3.1945 1462
  79802 VIIIF       13.3.1945 1463
  36744 VIIIF       14.3.1945 1464
Grigorij Lisovskij 89345 VIIIF       14/03/1945 1465
Stefan Belan 101101         14.3.1945 1466
Aljeksandr Zajcjev 18372 XIIIB       14/03/1945 1467
Andrej Šapovaljenka 108872         14.3.1945 1468
Grigorij Salavčuk 107199         14.3.1945 1469
Rubal           14.3.1945 1470
Ilja Kosigjev 24466         14.3.1945 1471
Gzirida 102092         13.3.1945 1472
Anilišin 113443         13.3.1945 1473
Vasilij Chramych 75005 VIIIF       13.3.1945 1474
Pavel Prokopjenko 5133         14.3.1945 1475
Ivan Spiridonov 56488 VIIIF       15.3.1945 1476
Pantaljej Panikov 99202         15.3.1945 1477
Nikifor Vasjenkin 175769         15.3.1945 1478
Vjatschislav Gladun 40097 VIIIF       15.3,1945 1479
Tšajkovskij 58372 VIIIF       15.3,1945 1480
Maščjenko 76905 VIIIF XIIIB AK 10477 Erkersworth 15.3.1945 1481
Vasilij Grjasnov 58033 VIIIF       15.3.1945 1482
Nikolaj Ventu 100349         15.3.1945 1483
Matrosin 27768         15.3.1945 1484
Jagdaš Zarymdajev           16.3.1945 1485
Prještak 101093         16.3.1945 1486
Ismailov 80015         16.3.1945 1487
Vasilij Mordvinov 183475     Stalag 304   16/03/1945 1488
Vasilij Šuliga 22057 XIIIB XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 16/03/1945 1489
Grigorij Bulach 12119 XIIIB XIIIB AK 7125 Oušovice/Auschowitz 16/03/1945 1490
Pavel Kolesnikov 110173         16.3.1945 1491
Michail Sharkov 37578 VIIIF       17.3.1945 1492
Dimitrij Anochin 41670 VIIIF       17.3.1945 1493
Ivan Dorochov 81965 VIIIF       17.3.1945 1494
Michail Petruchin 64250 VIIIF       17.3.1945 1495
Spitschjenkov 99414         17.3.1945 1496
Vasilij Bjelomyzov 84219 VIIIF       17.3.1945 1797
Nadyr Momidov 145896 XIIIA       17/03/1945 1498
Mjedrum Sadljaib 100915         18.3.1945 1499
Nikolaj Andrjusjenko 4351         18.3.1945 1500
Fiodor Rudoj 100119         18.3.1945 1501
Petr Karpjenko 5161 Ofl.XIIID       18/03/1945 1502
Kadyr Bjekbajev 98649         19.3.1945 1503
Anton Mjeljnik 116755         19.3.1945 1504
Vladimir Karolidze 129485         19.3.1945 1505
Karamov 55797 VIIIF       19.3.1945 1506
Ivan Grigorjec 78544 VIIIF       19.3.1945 1507
Tichon Sokolov 18290         20/03/1945 1508
Ivan Šumkov 5369   Ofl.XIIID AK10460 Erlům Mlýn/Erlmuehle 20/03/1945 1509
Viktor Pjetruchin 38078 VIIIF       20/03/1945 1510
Ilja Jegorov 97846         20.3.1945 1511
Ivan Tolstych 2452         20.3.1945 1512
Piotr Zigura 107452         21.3.1945 1513
Ivan Prokopčuk 10495         21.3.1945 1514
Viktor Ložkin 134058   XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 21/03/1945 1515
Dimitrij Antoncjev 73561 VIIIF       21.3.1945 1516
Aleksej Karonkin 3578         21.3.1945 1517
Suljen Jesajan 158388         21/03/1945 1518
Alexandr Brovcov 114726         21.3.1945 1819
Michail Lisij 100519         21.3.1945 1520
Demid Zelenskij 99256         22.3.1945 1521
Ivan Gribatjenko 981125         22.3.1945 1522
Alexandr Proskurin 188869         22.3.1945 1523
Petr Papijenko 70637 VIIIF       22/03/1945 1524
Maksim Kališ 145370         22/03/1945 1525
Grigorij Potapov 36316         22.3.1945 1526
Pantjeljej Sabošta 201633   XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 23/03/1945 1527
Petr Savjenok 117053 XIIIA XIIIB AK 7172 Rommersreuth 23/03/1945 1528
Nikolaj Gračjev 32026         23.3.1945 1529
Sergej Skorochodov 24770         23/03/1945 1530
Michail Kaskopov 78146 VIIIF       23.3.1945 1531
Sjemjen Gruzdjev 196252     Stalag 304   24/03/1945 1532
Michail Jagničjenko 112472 XIIIA XIIIB AK 7000 Skalná/Weidstein 24/03/1945 1533
Ivan Sitničjenko 98141         24.3.1945 1534
Machmed Umurzakov 92626         24.3.1945 1535
Amjen Aristov 35292     Stalag XIIIB Weiden 24/03/1945 1536
Peter Borovjec 2721         24.3.1945 1537
Vasilij Zapletin 8668         25.3.1945 1538
Sjemen Batrak 116949 XIIIA XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 25/03/1945 1539
Esjedula Chanalijev 79682 VIIIF       25.3.1945 1540
Alexej Kuramov 75961 VIIIF       25.3.1945 1541
Ivan Žuravljev 109241 IVB       25.3.1945 1542
Aleksander Žila 108397 IVB       26/03/1945 1543
Konstantin Ponomarjenko 6479         26/03/1945 1544
Dimitrij Berestov 59033 VIIIF       26.3.1945 1545
Michail Špak 15789 XIIIB XIIIC AK 6082 Schweinfuerth 27/03/1945 1546
Grigorij Larionov 116908 XIIIA       27/03/1945 1547
Ivan Našin 11288         27.3.1945 1548
Aleksandr Mefodijev 19651         27/03/1945 1549
Sergej Sizov 73023 VIIIF       27.3.1945 1550
Juschkin           28.3.1944 1551
Fjedor Bezuglij 38765 VIIIF       23/03/1945 1552
Michail Drateščak 108428         28/03/1945 1553
Artčit Kikvadzje 97         28.3.1944 1554
Konstantin Jegorjev 14998 XIIIB XIIIB AK 7139 Stod/Staab 29/03/1945 1555
Matvej Ivačjenko 76425 VIIIF       29.3.1945 1556
Mjegjerdyč Tatjevosjav 104160         29.3.1945 1557
Ivan Krymakov 58131 VIIIF       29.3.1945 1558