Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov (Wehrkreis XIII) XI

1. 10. 2016

 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Pobočném táboře Stalag XIIIB/Z, později rovněž nazývaném Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov  (Wehrkreis XIII) 
Jméno Registrační číslo Místo první registrace Kmenový tábor příslušný pro poslední místo pracovního nasazení Poslední místo pracovního nasazení (Číslo pracovního komanda) Poslední místo pracovního nasazení (Město/Obec) Datum úmrtí Číslo hrobu na Ruském hřbitově v Sokolově
Bajmuchamjet Achmjedov 99724         30.3.1945 1559
Boris Kuročkin 3582         30.3.1945 1560
Ivan Čenčman 107781         30.3.1945 1561
Semjon Njestjerov 26566         30.3.1945 1562
Vasilij Oschtschenkov 51720 VIIIF       30/03/1945 1563
Nikita Buchovcjev 102542         30.3.1945 1564
Grigorij Bobyljev 70149 VIIIF   Stalag VIIIB Český Těšín/Teschen 31/03/1945 1565
Piotr Lobanin 72330 VIIIF       31.3.1945 1566
Afanasij Krikun 28856       Karlovy Vary/Karlsbad 31/03/1945 1567
Lučnija Džura 1446         31.3.1945 1568
Sergej Ščjerbinin 152244         31.3.1945 1569
Viktor Bolšakov 114899         01/04/1945 1570
Nikita Čjerjedničjenko 70862 VIIIF       1.4.1945 1571
Anatolij Alimov 2566         1.4.1945 1572
Aleksandr Kudrickij 12285   XIIIC     01/04/1945 1573
Aleksandr Rjabčikov 49361 VIIIF       1.4.1945 1574
Ivan Bochtin 56547 VIIIF       2.4.1945 1575
Ivan Polovnikov 61619 VIIIF       2.4.1945 1576
Sjemen Tubkov 18089 XIIIA XIIIA AK 311 Sulzbach-Rosenberg 02/04/1945 1577
Jegor Volkov 41339 VIIIF       2.4.1945 1578
Andrej Nabokov 15667 XIIIB       3.4.1945 1579
Dimitrij Karaulanov 11945   XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 03/04/1945 1580
Oljum 89049 VIIIF       3.4.1945 1581
Semion Pastušjenko 80817 VIIIF       3.4.1945 1582
Dimitrij Izotov 23984         3.4.1945 1583
Pjotr Šobuchov 86715 VIIIF XIIIB AK 7163 Hau 4.4.1945 1584
Ilja Zacharcjev 99271         4.4.1945 1585
Gennadij Lazarjev 58105 VIIIF       3.4.1945 1586
Piotr Gribjenjuk 41041 VIIIF       5.4.1945 1587
Ivan Chajsulin 16061 XIIIB XIIIB AK 7024 Pegnitz 05/04/1945 1588
Pjotr Protasov 31735 VIIIF       5.4.1945 1589
Andrej Čjerkasov 15017 XIIIB XIIIB AK 7071 Klášterec/Klosterle 6.4.1945 1590
Afanasij Dobrodumov 11850   XIIIB AK 7165 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 06/04/1945 1591
Stjepan Tambovcjev 38968 VIIIF       6.4.1945 1592
Gerasim Kulikov 70649 VIIIF       6.4.1945 1593
Kondratijev 97930         6.4.1945 1594
Adam Zuch 110168 XIIIA       6.4.1945 1595
Alexej Rumjanzjev 5056         6.4.1945 1596
Dimitrij Gejčjenko 100060 XIIIA       6.4.1945 1597
G. Oganisjan 75457 VIIIF       7.4.1945 1598
Arsenij Sklizkov 97712   XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 7.4.1945 1599
Grigorij Poznjak 82895 VIIIF XIIIB     07/04/1945 1600
Michail Jarošjenko 12943 XIIIC       07/04/1945 1601
Dimitrij Njestjerov 60327 VIIIF       7.4.1945 1602
Konstantin Jasenjev 12818 XIIIC       07/04/1945 1603
Tichon Savjelijev 117675         8.4.1945 1604
Alim Ragimov 3414 XIIIC       08/04/1945 1605
Michail Koljesnikov 26170   XIIIA AK 414 Obertraubling 08/04/1945 1606
Aleksandr Gončarov 13369 XIIIC       08/04/1945 1607
Leontij Nozdračjev 55031 VIIIF XIIIB AK 7162 Svatava/Zwodau 8.4.1945 1608
Grigorij Šjemjet 38180 VIIIF       9.4.1945 1609
Pjetr Morozov 120764 XIIIA XIIIB AK 7160 Witherteich 9.4.1945 1610
Fiodor Mochnis 22214         9.4.1945 1611
Jegor Ivanov 8423         9.4.1945 1612
Alexandr Ušakov 39647         9.4.1945 1613
Vasilij Soldatjenko 16661 XIIIB XIIIB AK 7173 Rommersreuth 10/04/1945 1614
Sachar Kašjevarov 26942     Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 10.4.1945 1615
Alexandr Berjezin 119199 XIIIA XIIIA   Sulzbach-Rosenberg 10.4.1945 1616
Ivan Garbjenko 20140         10.4.1945 1617
Michail Šila 881         10.4.1945 1618
Vladimir Popov 76802 VIIIF       10.4.1945 1619
Jakov Chodos 65386 VIIIF     Baden-Baden 10/04/1945 1620
Dimitrij Sajzjev 20769         11.4.1945 1621
Abošjev Čivkan 75589 VIIIF       11.4.1945 1622
Maxim Martynov 63872 VIIIF       11.4.1945 1623
Fjodor Akimov 581185 VIIIF       11.4.1945 1624
Sulejman Mokimov 56004 VIIIF       11.4.1945 1625
Michail Semjenov 27808     Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 11.4.1945 1626
Sergej Vasiljev 159718 IVB   Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 11.4.1945 1627
Vasilij Pasečnij 108387 IVB       11.4.1945 1628
Lukijan Tolstov 52123 VIIIF       12.4.1945 1629
Michail Orlov 22931         12.4.1945 1630
Vladimir Bočkarjev 18477         12.4.1945 1631
Davyd Čjerjepov 32924 VIIIB       12.4.1945 1632
Maksim Guščin 15186 XIIIB XIIIB AK 7063 Rotava/Rothau 12/04/1945 1633
Boris Spiridonov 68038 VIIIF       13.4.1945 1634
Alexandr Čjerednikov 89373 VIIIF       13.4.1945 1635
Andrej Smolkin 191705         13.4.1945 1636
Nikolaj Proskurin 77290 VIIIF       13.4.1945 1637
Ustin Mičkov 620         13.4.1945 1638
Vasilij Cukanov 163238     Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 13.4.1945 1639
Stjepan Romanjenko 47031 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 13.4.1945 1640
Andrej Kornijenko 83932 VIIIF   Stalag VIIIB Český Těšín/Teschen 13/04/1945 1641
Pjotr Žorov 109218 XIIIA       13.4.1945 1642
Michail Usjenko 25125         13.4.1945 1643
Jefim Djadun 46425 VIIIF       14.4.1945 1644
Pjotr Kanušjenko 78890 VIIIF       14.4.1945 1645
Semion Gocjenko 14180         14.4.1945 1646
Vasilij Bensar 52970 VIIIF       14.4.1945 1647
Andrej Selivjerstov 21888   XIIIB AK 7010 Klášterec/Klosterle 14.4.1945 1648
Sergej Rabotschij 11779   XIIIB AK 7024 Pegnitz 15/04/1945 1649
Lavrentijev 78355 VIIIF       15.4.1945 1650
Valentin Vjeršinin 14081         15/04/1945 1651
Aleksandr Proskjevič 23225 VIIIF       16/04/1945 1652
Godovinov 97842         16.4.1945 1653
Fjodor Žarnov 78823 VIIIF   Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 16.4.1945 1654
Mardom Djelalov 78254 VIIIF       16.4.1945 1655
Valentin Ofitov 116219 XIIIA XIIIA AK 305 Regensburg 17.4.1945 1656
Ivan Kravcov 24854         17.4.1945 1657
Michail Kudrjavcjev 119102 XIIIA XIIIA AK 274 Leopoldhuette 17/04/1945 1658
Vasilij Knjazjev 40044 VIIIF       17.4.1945 1659
Nikolaj Mjerzlij 54956 VIIIF       17.4.1945 1660
Ivan Kolčin 59145 VIIIF       17.4.1945 1661
Grigorij Kalupailov 98144   VIIIB Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 17.4.1945 1662
Vasilij Loktionov 76676 VIIIF       17.4.1945 1663
Vasilij Posadckij 100818 IVB       17.4.1945 1664
Vasilij Suščjev 14104 XIIIC XIIIC AK 6112 Soneberg 18/04/1945 1665
Ivan Kudinjev 38041 VIIIF       18.4.1945 1666
Semjon Guščin 207465 IVB       18.4.1945 1667
Fiodor Lušin 57399 VIIIF       18.4.1945 1668
Ivan Koršak 9002         18.4.1945 1669
Grigorij Furmanov 38544 VIIIF       18.4.1945 1670
Stjepan Krječkin 59898 VIIIF       18.4.1945 1671
Dimitrij Babičjenko 85050 VIIIF       18.4.1945 1672
Nikolaj Buzujev 118365   XIIIB   Cheb/Eger 18.4.1945 1673
Sjemen Flera           18.4.1945 1674
Ivan Popov 114864 XIIIA   Stalag XIIIB Weiden 18.4.1945 1675
Michail Abajev 68070 VIIIF XIIIA AK 413 Schwandorf 18/04/1945 1676
Vasilij Sulobjeridzje 204782 IVB XIIIB AK 7164 Kynšperk Nad Ohří/Koenigsberg 18.4.1945 1677
Asrjep Murzajev 32083 VIIIF XIIID     18.4.1945 1678
Fiodor Suslin 50911 VIIIF     Cheb/Eger 19.4.1945 1679
Fjedor Ivančjenko 36075 VIIIF   Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 19.4.1945 1680
Aleksandr Kovaljenko 204778 IVB       19.4.1945 1681
Nikita Kolmogorov 30092 VIIIF XIIIB     19/04/1945 1682
Michail Gračjev 50869 VIIIF       19.4.1945 1683
Flodor Vychodez 81632 VIIIF   Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 19.4.1945 1684
Nikolaj Tukmačov 16995 XIIIB     Cheb/Eger 19.4.1945 1685
Nikolaj Titarjenko 20475   XIIIB     19/04/1945 1686
Alexej Ivanov 103140 XIIIA       20.4.1945 1687
Aleksej Ivanov 103140 XIIIA XIIIB     20/04/1945 1688
Piotr Grigorov 55688 VIIIF     Cheb/Eger 20.4.1945 1689
Porfirij Chabibulin 77912 VIIIF       20.4.1945 1690
Alexej Čjernokoljenko 80405 VIIIF       20.4.1945 1691
Nikolaj Bjemokov 17452 XIIIB XIIIB     20/04/1945 1692
Grogorij Prichodko 13945 XIIIB XIIIB AK 7164 Kynšperk Nad Ohří/Koenigsberg 21/04/1945 1693
Fjodor Mamajev 215817 IVB XIIIB AK 7027 Dvory/Meierhofen 21.4.1945 1694
Ivan  Zinovijev 118461 XIIIA     Oušovice/Auschowitz 21.4.1945 1695
Alexandr Ustovatov 44126 VIIIF       22.4.1945 1696
Fjodor Krasotkin 139225 XIIIA       22.4.1945 1697
Ivan Chadžjejev 11822   XIIIB AK 7024 Pegnitz 22.4.1945 1698
Ilja Butin 20526         22.4.1945 1699
Jefim Bosov 109134 XIIIA       22.4.1945 1700
Kamjelij Kasimov 3057   XIIIB AK 7165 Stříbro/Mies 22/04/1945 1701
Pavel Fjedorčjenko 23277   XIIIB     24/04/1945 1702
Kuzma Polutin 14039 XIIIB       23.4.1945 1703
Michail Koska 158064 IVB   Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 23.4.1945 1704
Parfjen Ryžov 14781 XIIIB   Stalag XIIIB Weiden 23/04/1945 1705
Nikolaj Pismjenskij 9291         23.4.1945 1706
Aljeksjej Kozlov 68976 VIIIF XIIIB     23/04/1945 1707
Iosif Rudjenko 21171   XIIIB     23/04/1945 1708
Malinovskij 7270         23.4.1945 1709
Danil Oksinčuk 107318 IVB       23.4.1945 1710
Grigorij Šerlicin 4534         24.4.1945 1711
Džuraboj Abdykarimov 7560 VIIIF XIIIA     24/04/1945 1712
Vasilij Zagorskij 72855 VIIIF       24.4.1945 1713
Nikolaj Markovskij 110468 IVB XIIIB     25/04/1945 1714
Alexandr Orlov 57094 VIIIF       25.4.1945 1715
Grigorij Pachomov 56590 VIIIF       25.4.1945 1716
Sejkuf Bibulatov 4816         25.4.1945 1717
Anatolij Bytsrov 50288 VIIIF XIIIB     25/04/1945 1718
Jakov Bjelanov 86640 VIIIF XIIIB AK 7153 V Úžlabí/Kahr 25/04/1945 1719
Michail Gontari 15289 XIIIB XIIIC     25/04/1945 1720
Chaspjedinov 69920 VIIIF       25.4.1945 1721
Fjodor Korš 83243 VIIIF       26.4.1945 1722
Jegor Šjebonov 39635 VIIIF       26.4.1945 1723
Vasilij Suvorov 49015 VIIIF   Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 26.4.1945 1724
Sergej Rodajev 7592         26.4.1945 1725
Dimitrij Tjerješčjenko 141009 IVB       26.4.1945 1726
Pavel Paniško 58579 VIIIF     Cheb/Eger 26.4.1945 1727
Sjemen Salinik 73854 VIIIF XIIIB     26/04/1945 1728
Alexej Rožko 1168       Cheb/Eger 26.4.1945 1729
Michail Patalaš 78438 VIIIF       26.4.1945 1730
Ivan Soročan 96499 VIIIF       26.4.1945 1731
Gavril Pavlovskij 13054         27.4.1945 1732
Konstantin Mašarov 92805 VIIIF XIIIB Stalag VIIIB Český Těšín/Teschen 27/04/1945 1733
Grigorij Rozjenkov 14904 XIIIB XIIIB AK 7184 Bukovany/Buckwa 27/04/1945 1734
Fjodor Jaršin 81087 VIIIF       27.4.1945 1735
Grigorij Pjestov 89485 VIIIF       28.4.1945 1736
Michail Lubinin 146261 IVB       28.4.1945 1737
Pjotr Pjervušin 116255 IVB   Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 28.4.1945 1738
Taranov 83782 VIIIF       28.4.1945 1739
Vasilij Šturman 17693   XIIIB AK 7964 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 28.4.1945 1740
Michail Dubin 116261 IVB       28.4.1945 1741
Vasilij Ljemješko 57305 VIIIF XIIIB     29/04/1945 1742
Vladimir Gončarov 82257 VIIIF       29.4.1945 1743
Sultan Tašjev 79616 VIIIF       29/04/1945 1744
Arstabjekov 79776 VIIIF       29.4.1945 1745
Nikita Ružinskij 76732 VIIIF     Cheb/Eger 29.4.1945 1746
Artjem Olejnikov 9461         30.4.1945 1747
Maksim Mukomuk 33620 VIIIF XIIIB     30/04/1945 1748
Ivan Pozdnjakov 23610 VIIIF XIIIB     30/04/1945 1749
Gomot Galijamov 98680 VIIIF       30.4.1945 1750
Sergej Pikovov 37899 VIIIF       30.4.1945 1751
Andrej Pritutov 28129 VIIIF XIIIB     01/05/1945 1752
Ivan Kuznjecov 51013 VIIIF       1.5.1945 1753
Djemjan Poljakov 118683 XIIIA XIIIA AK 344 Nuerenberg 1.5.1945 1754
Fjedor Golovka 52371 VIIIF     Cheb/Eger 1.5.1945 1755
Andrej Pozdnjakov 86894 VIIIF XIIIB AK 7027 Dvory/Maierhoefen 1.5.1945 1756
Michail Sucharjev 152240 IVB     Althabendorf 1.5.1945 1757
Sergej Chudjenskij 147323 IVB       1.5.1945 1758