Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov (Wehrkreis XIII) XII

1. 10. 2016

 

Jmenný seznam válečných zajatců zemřelých v Pobočném táboře Stalag XIIIB/Z, později rovněž nazývaném Reserve Lazarett für Kriegsgefangenen Falkenau/Sokolov  (Wehrkreis XIII) 
Jméno Registrační číslo Místo první registrace Kmenový tábor příslušný pro poslední místo pracovního nasazení Poslední místo pracovního nasazení (Číslo pracovního komanda) Poslední místo pracovního nasazení (Město/Obec) Datum úmrtí Číslo hrobu na Ruském hřbitově v Sokolově
Pjotr Kadruško 12751   XIIIB AK 7027 Dvory/Meierhofen 1.5.1945 1759
Nikolaj Golynja 41371 VIIIF   Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 1.5.1945 1760
Kadyr Ibragimov 23010   XIIIB   Rawenzburg-Weingarten 02/05/1945 1761
Mužir Mjelikjan 22517   XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 2.5.1945 1762
Grigorij Sjeljachov 41022 VIIIF XIIIB   Rawenzburg-Weingarten 02/05/1945 1763
Pavel Kovaljev 3105     Sběrný bod Oušovice/Auschowitz 3.5.1945 1764
Nikolaj Borisov 84726 VIIIF   Stalag XIIIB Weiden 3.5.1945 1765
Ivan Timochin 17427 XIIIB       3.5.1945 1766
Fjedor Malyšjev 14735 XIIIB       3.5.1945 1767
Grigorij Smironov 67713 VIIIF XIIIB     04/05/1945 1768
Matvej Nikolajev 57875 VIIIF       4.5.1945 1769
Alexandr Rjenjecha 37553 VIIIF       4.5.1945 1770
Fjedor Šinkarjev 49680 VIIIF       4.5.1945 1771
Nikolaj Semionov 20280       Cheb/Eger 4.5.1945 1772
Vasilij Bjelinjenko 51668 VIIIF     Cheb/Eger 4.5.1945 1773
Alexerj Šuvalov 112412 IVB XIIIA Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 4.5.1945 1774
Stjepan Kursov 77164 VIIIF       5.5.1945 1775
Sergej Bajdin 15518 XIIIB XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 5.5.1945 1776
Josif Popov 87931 VIIIF       6.5.1945 1777
Ivan Linčak 107270 IVB       6.5.1945 1778
Michail Vlasov 50900 VIIIF       6.5.1945 1779
Pavel Schpak 113294 IVB       6.5.1945 1780
Andron Parilov 66936 VIIIF       6.5.1945 1781
Pavel Pjerjesypkin 28397         6.5.1945 1782
Leontij Laršin 85853 VIIIF       6.5.1945 1783
Vasilij Kočinov 103383 IVB     Cheb/Eger 6.5.1945 1784
Fjedor Stjekljanikov 82445 VIIIF       6.5.1945 1785
Vasilij Rjamov 35031 VIIIF       7.5.1945 1786
Alexandr Ivanov 41793 VIIIF       7.5.1945 1787
Dimitrij Truchačjev 96091 VIIIF       7.5.1945 1788
Nikolaj Lanješko 56394 VIIIF XIIIB     7.5.1945 1789
Andrej Ščjetinin 10587         7.5.1945 1790
Vasilij Krivjenkov 115477 IVB       7.5.1945 1791
Jegor Gerasimov 202017 IVB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 7.5.1945 1792
Nazar Chasanov 22889         8.5.1945 1793
Vasilij Šeljepnik 71732 VIIIF       8.5.1945 1794
Ivan Grišajev 24634 XVIIIB   Stalag XIIIB Weiden 8.5.1945 1795
Konstantin Čekmarjev 39569         8.5.1945 1796
Grigorij Klibov 30789     Stalag XIIIB Weiden 8.5.1945 1797
Piotr Tjeljegin 85821 VIIIF       8.5.1945 1798
Vasilij Rybakov 74491 VIIIF       9.5.1945 1799
Viktor Fomin 14183         9.5.1945 1800
Vladimir Čilikin 167507 IVB       9.5.1945 1801
Ivan Duchnov 117873 IVB XIIIB AK 7070 Kraslice/Graslitz 9.5.1945 1802
Ivan Šjevčjenko 59720/VIIIB VIIIF       10.5.1945 1803
Andrej Slabodinin 53607 VIIIF       10.5.1945 1804
Timofij Bulba 55889/XIIIB VIIIF       10.5.1945 1805
Andrjej Danilko 27042     Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 10.5.1945 1806
Jakob Zachljestov 62283/VIIIF VIIIF       10.5.1945 1807
Sergei Piluska 61545/VIIIF VIIIF       10.5.1945 1808
Josif Kiritšjenko 9398         10.5.1945 1809
Fjodor Čirko 96830/VIIIF VIIIF   Sběrný bod Karlovy VaryKarlsbad 10.5.1945 1810
Ivan Sjerikov 83764/VIIIF VIIIF       10.5.1945 1811
Savelij Polkovničjenko 301624/IVB IVB XIIIB AK 7137 Zbůch/Zwug 10.5.1945 1812
Makar Švjec 120834/IVB IVB       11.5.1945 1813
Afonasij Barannik 14691/XIIIB XIIIB   Sběrný bod Okrouhlá/Scheibenrouth 11.5.1945 1814
Vasilij Goljenko 990         11.5.1945 1815
Ivan Maljuschkin 28413         11.5.1945 1816
Timofjej Svidorskij 27517         12.5.1945 1817
Grigorij Kononjenko 12295/XIIIB   XIIIB AK 7164 Kynšperk nad Ohří/Koenigsberg 12.5.1945 1818
Alexej Cvjetkov 119562/IVB IVB       12.5.1945 1819
Sjemjen Rudjenko 7043/XIIIB         12.5.1945 1820
Jevstafij Markuš 76157/VIIIF VIIIF   Stalag VIIIB Český Těšín/Teschen 13.5.1945 1821