Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Bílina/Bilin (Wehrkreis IV) III

30. 9. 2016
Obec/Město Označení komanda Popis pracovního komanda Kmenový tábor příslušný pro dané pracovní komando Jméno Zajatce Registrační číslo Místo první registrace zajatce Poznámka I Poznámka II
Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Bílina/Bilin

 

Hostomice/Hostomitz Hostomitz Maxhuette Zajatci nasazeni na huti Max   Ivan Bjessonov 164390 IVB Zemřel 18.1.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Chalik Chabirov 164910 IVB    
        Ivan Fomjenko 171781 IVB Zemřel 14.4.1943 v rezervním lazaretu Bílina Dulag Likwitz/Libkovice
        Fjedor Kazakovskij 173202 IVB    
        Michail Epišin 184570 IVB    
        Jegor Solopov 217867 IVB    
        Ivan Šjevčjenko 218216 IVB    
        Nikolaj Pligun 42038 IVH Zemřel 7.7.1943 v Libkovicích  
        Fjedor Koroljev 205193 IVB Zemřel 23.12.1944 v Libkovicích  
        Vladimir Karpovjec 179030 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Špak 161648 IVB    
        Timofej Skorjenko 161740 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Čjernjajev 161902 IVB Zemřel 31.12.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain Dulag Likwitz/Libkovice
        Andrej Ušak 161915 IVB    
        Ivan Osadčij 161917 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Konon Maximov 162078 IVB    
        Dimitrij Kušč 162090 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Sjerjedjenko 162113 IVB    
        Ivan Konovalov 172114 IVB    
        Ivan Markin 154665 IVB    
        Michail Ivjenko 164382 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Dorofej Abramjenkov 160298 IVB Zemřel 12.8.1943 v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Nikifor Griščjenko 162228 IVB    
        Ivan Dragaj 218467 IVB    
        Timofej Livjencov 162408 IVB    
        Aljexandr Slobodčikov 162423 IVB    
        Vasilij Jesin 162427 IVB    
        Ilja Skripnikov 162434 IVB    
        Andrej Katričjenko 162440 IVB   Uprchl
        Grigorij Tkačjenko 162467 IVB Zemřel 21.6.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Ivan Lagutin 162491 IVB    
        Michail Kornjev 162511 IVB    
        Grigorij Sviridov 184413 IVB    
        Dimitrij Bykov 184416 IVB Zemřel 29.4.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Nikolaj Bjernovjega 184421 IVB    
        Aljexej Chodyrjev 184438 IVB Zemřel 6.5.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Vjačjeslav Mjelichov 184745 IVB    
        Ivan Suvorov 161205 IVB    
        Grigorij Zolotjev 161206 IVB    
        Vasilij Vjeličko 161236 IVB    
        Aljexandr Michalin 161237 IVB Zemřel 18.7.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexej Panasjenko 161239 IVB    
        Konstantin Ignatov 161352 IVB    
        Ivan Bogačjev 161355 IVB    
        Fjedor Bjelous 161362 IVB    
        Ivan Oda 161363 IVB    
        Pavel Ostachov 161365 IVB    
        Nikolaj Gordijenko 161369 IVB    
        Fjedor Ovčinkov 161373 IVB Zemřel 7.12.1942 v Dolním Jiřetíně, Tábor č.22  
        Petr Sjeljeznjev 161372 IVB    
        Ivan Chalin 161382 IVB Zemřel 11.8.1942 v Hostomicích  
        Vladimir Kovaljev 161383 IVB    
        Ivan Gjerasimov 161386 IVB Zemřel 23.6.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Ivan Kapili 161393 IVB    
        Ivan Ljevčuk 161396 IVB    
        Ivan Radčjenko 161397 IVB    
        Njestor Agafonov 161404 IVB Zemřel 4.6.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Zachar Gapka 161406 IVB Zemřel 13.5.1942 v Hostomicích  
        Dimitrij Žovnjer 161407 IVB    
        Viktor Sjemjenov 161409 IVB    
        Nikolaj Afanasjenkov 161412 IVB    
        Onisim Lysjenko 161413 IVB    
        Grigorij Čupina 161414 IVB    
        Ilja Gončaruk 161416 IVB    
        Sidor Ogrizko 161424 IVB Zemřel 29.5.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Fjedor Novochatskij 161425 IVB    
        Fjedor Čuvilkin 161428 IVB    
        Zachar Kaštanov 161431 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Nikolaj Čalov 161434 IVB    
        Vladimir Borisov 161441 IVB    
        Fjedor Krjačko 161446 IVB Zemřel 3.6.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Timofej Basov 161484 IVB    
        Aljexej Gorbačjev 161519 IVB    
        Vasilij Jermakov 161595 IVB    
        Pavel Nazarov 161600 IVB    
        Afanasij Malyšjev 161613 IVB    
        Petr Njesnov 161643 IVB Zemřel 27.2.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Danil Kornjenko 161651 IVB    
        Nikita Korobkov 161652 IVB    
        Djenis Zaporožjec 161668 IVB    
        Aljexej Jermilov 161669 IVB    
        Grigorij Kostin 161675 IVB    
        Matvej Karpjenko 161693 IVB    
        Anatolij Tjurikov 161694 IVB    
        Grigorij Spjaščjev 161704 IVB    
        Fjedor Grjebjenščikov 161706 IVB    
        Dmitrij Chripušin 161719 IVB    
        Ivan Čužkov 161723 IVB Zemřel 14.9.1942 v rezervním lazaretu Bílina  
        Vladimir Šjelatonov 161734 IVB Zemřel 25.9.1944 v Zeithainu  
        Ivan Širšov 161736 IVB    
        Ivan Savčuk 161739 IVB    
        Ivan Chudoljej 161747 IVB    
        Anatolij Pychtjenko 161774 IVB    
        Nikolaj Savčjenko 161780 IVB Zemřel 17.1.1943 v Hostomicích  
        Petr Opryškov 161794 IVB Zemřel 6.7.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Ivan Džima 161799 IVB    
        Ivan Šjejan 161842 IVB    
        Ivan Batarčuk 161904 IVB    
        Djemijen Karpjenko 161913 IVB    
        Aljexandr Muchanov 161928 IVB Zemřel 30.10.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Gavril Acabrjenko 161956 IVB    
        Jakov Azjeni 161959 IVB    
        Petr Suchorukov 161964 IVB Zemřel v dubnu 1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Tichon Ryžikov 161971 IVB    
        Pavel Basjenko 161993 IVB Zemřel20.11.1942 v Hostomitz  
        Michail Saryčjev 161996 IVB    
        Vasilij Jakovljev 162015 IVB Zemřel 28.10.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Petr Nikolinikov 162016 IVB Zemřel 15.3.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Davyd Maslov 162016 IVB    
        Ivan Bykov 162018 IVB Zemřel 2.7.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain Dulag Likwitz/Libkovice
        Filip Nozinko 162020 IVB    
        Jakov Vjeličko 162021 IVB    
        Andrej Moskaljenko 162025 IVB    
        Vasilij Avdjejev 162029 IVB    
        Ivan Afonin 162082 IVB Zemřel 15.2.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Iosif Lichačjev 162111 IVB Zemřel 6.7.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Ivan Konstantinov 162126 IVB Zemřel 14.12.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Anatolij Svjerdlov 162152 IVB    
        Aljexandr Anochin 162158 IVB Zemřel 5.9.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Roman Gorbačjevskij 162163 IVB Zemřel12.8.1942 v Hostomicích  
        Pavjel Oljejnik 162185 IVB    
        Dimitrij Sidorjenko 162188 IVB    
        Jakov Gunjaga 162209 IVB Zemřel 9.5.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexej Sjergjejev 162211 IVB    
        Matvej Nikitjenko 154859 IVB    
        Vladimir Dugin 151353 IVB    
        Vladimir Borodin 153765 IVB    
        Vasilij Lisikov 153769 IVB    
        Vasilij Muryljev 153862 IVB    
        Nikifor Razvodov 183270 IVB    
        Jevgenij Syčjev 193512 IVB Zemřel 18.1.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Michail Zjenin 162261 IVB    
        Jegor Ljubavin 162262 IVB    
        Ivan Suchačjev 162265 IVB    
        Ivan Bočarov 162220 IVB Zemřel v prosinci 1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Avjerijan Smirnov 162223 IVB    
                 
Hostomice/Hostomitz   Zajatci nasazeni v hutích firmy Muhlig Union   Aljexej Moščjenko 164653 IVB    
        Vasilij Maslov 164815 IVB Zemřel 27.5.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain Dulag Likwitz/Libkovice
        Matvej Laptjev 171546 IVB Zemřel 28.11.1943 v Teplicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Maximjenko 42049 IVH Zemřel 14.6.1944, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Onufrij Chapajev 203816 IVB Zemřel 24.4.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Nikolaj Morgun 153764 Zemřel 22.7.1943 v Zeithainu    
        Stjepan Smolin 178141      
        Sjemjen Bjeličko 151738 IVB    
        Nikolaj smirnov 42257 IVB Zemřel 27.51943, pohřben v Libkovicích  
        Sergej Nagornyj 151125   IVB Dulag Likwitz/Libkovice
        Dimitrij Volkov 161624 IVB    
        Pavjel Koziminov 161864 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Filip Dolgich 161866 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Roman Jakovljev 161934 IVB Zemřel17.5.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain Dulag Likwitz/Libkovice
        Petr Siničkin 162206 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Morozov 145464 IVB Zemřel 13.1.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexej Čudajev 143850 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
                 
Chudeřice/Kutterschitz   Zajatci pracovali v lesích okolo Jezeří.   Ivan Jesjepjenko 217835 IVB Zemřel 9.8.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Ivan Sjerjedjenko 162113 IVB    
        Viktor Losjev 172002 IVB    
        Ivan Konovalov 172114 IVB    
        Aljexej Čudajev 143850 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Jegor Aganasijev 217988 IVB    
        Sjergjej Livjencjev 183045 IVB    
        Nikolaj Podolskij 153516 IVB    
        Vasilij Lisikov 153769 IVB    
                 
Světec/Schwaz Schwatz Lager 26 Zajatci přivedeni roku 1944. Ubytováni v sokolovně. Komando sestávalo z 200 mužů. zemřelo 5, pohřbeni na místním hřbitově.   Fjedor Bjeljenikin 218426 IVB    
        Vasilij Lobodryga 218429 IVB    
        Ivan Potapov 218434 IVB    
        Fjedor Zjelnin 155076 IVB    
        Vasilij Krjukov 218437 IVB    
        Filip Šmorgunjenko 218438 IVB    
        Ivan Vinnikov 218441 IVB    
        Ignat Zazvorov 218445 IVB    
        Fjedor Odincov 216583 IVB    
        Petr Kabajev 216578 IVB    
        Sergej Starostin 216576 IVB    
        Stjepan Bobrjenko 216572 IVB    
        Stjepan Borin 216570 IVB    
        Ivan Malov 216569 IVB    
        Petr Silin 216563 IVB    
        Vasilij Jankin 216562 IVB    
        Sergej Moisjejenkov 216561 IVB    
        Jefim Šišjenko 216560 IVB    
        Michail Fiskov 216557 IVB    
        Michail Kungurov 216556 IVB    
        Georgij Krjukov 216553 IVB    
        Nikita Dolgin 216551 IVB    
        Andrej Krasov 216549 IVB    
        Ivan Artjemov 216545 IVB    
        Michail Popov 216543 IVB    
        Vasilij Tanajev 216541 IVB    
        Aljexej Gustov 216539 IVB    
        Jegor Grigorjev 216535 IVB    
        Ustin Švjedov 216534 IVB    
        Vladimir Kazakov 216531 IVB    
        Grigorij Andrjušjenko 161264 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ulijan Gusjev 161380 IVB    
        Vasilij Volkov 216765 IVB    
        Nikolaj Makarov 161811 IVB    
        Petr Gončarov 216591 IVB    
        Fjedor Michailov 216590 IVB    
        Archip Klopov 216589 IVB    
        Ivan lipov 161920 IVB    
        Jefim Pisarjenko 161998 IVB    
        Pantaljej Kuzmjenko 162012 IVB    
        Sjergej Matika 162041 IVB    
        Michail Kusmarov 162081 IVB    
        Ivan Laptjev 162128 IVB    
        Nikolaj Markov 162165 IVB    
        Vitalij Jelin 162177 IVB    
        Aljexandr Avrachov 162186 IVB