Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Chomutov/Kommotau (Wehrkreis IV) IV

1. 10. 2016
Obec/Město Označení komanda Popis pracovního komanda Kmenový tábor příslušný pro dané pracovní komando Jméno Zajatce Registrační číslo Místo první registrace zajatce Poznámka I Poznámka II
Ervěnice/Seestadtl AK Seestadtl Zajatci ubytováni ve dvou táborech. První tábor spadal do kompetence SUBAG a nesl pořadové číslo 12. Zajatci zaměstnáni na dolech Fortuna, Hedviga a Julius III. V táboře bylo umístěno přibližně 450 sovětských zajatců. Úmrtnost byla vysoká. Průměrně umírali 2 zajatci denně. Zemřelí byli pohřbíváni na ruském hřbitově v Souši. Zajatci setrvali v táboře až do příchodu Rudé armády.Druhý tábor se nacházel v prostoru elektrárny, kde zajatci pracovali.            
  Seestadtl Subag     Pavjel Tatarincjev 171068 IVB Zemřel 20.10.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Stjepan Djengaljev 43264 IVH Zemřel 11.11.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Ivan Dmitrjenko 171677 IVB Zemřel 30.10.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Pavjel Matlašov 35547 IVH Zemřel 26.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Andim Kostin 33342 IVH Zemřel 24.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Magomjed-Ali Njestorov 32858 IVH Zemřel 27.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Arkadij Samodurov 35970 IVH Zemřel 28.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Ivan Sidorkin 33320 IVH Zemřel 20.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Aljexandr Pakuli 35246 IVH Zemřel 22.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Nazim Šakurov 32987 IVH Zemřel 4.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Iosif Zotov 171868 IVB Zemřel 31.10.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Aljexandr Spirjev 35603 IVH Zemřel 12.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Martjemjan Karnauchov 33279 IVH Zemřel 10.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Jefim Šurygin 172439 IVB Zemřel v prosinci 1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Ivan Čjerjenkov 33365 IVH Zemřel 28.8.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Aljexej Tjukalkin 33360 IVH Zemřel v únoru 1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Artjemij Vichrov 34862 IVH Zemřel 23.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Sjergej Dulinjev 172015 IVB Zemřel 2.11.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Ivan Šutko 35771 IVH Zemřel 28.12.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Ivan Šjevjelin 34170 IVH Zemřel 5.12.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Pavjel Fjeoktistov 173988 IVB Zemřel 4.11.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Subag     Michail Jermakov 44991 IVH Zemřel 12.2.1944 v Ervěnicích  
        Fjedor Ivanov 151031 IVB    
        Ivan Bjessarabov 151137 IVB    
        Nikolaj Artjemov 151153 IVB Zemřel 11.6.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Petr Jakušjev 151159 IVB Zemřel 12.8.1942  
        Aljexej Čekmačjev 151171 IVB    
        Sjemjen Larjušin 151182 IVB Zemřel 17.11.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Fadjejej Jemcov 161897 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Siljakov 160003 IVB Zemřel 30.8.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Vasilij Kotjeljevič 162426 IVB Zemřel 6.4.1943 v rezervním lazartu Bílina  
  Seestadtl Subag     Vasilij Korobnikov 35302 IVB Zemřel 21.7.1943 v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
  Seestadtl Subag     Gjeorgij Orlov 161207 IVB Zemřel 4.9.1944  
  Seestadtl Subag     Ivan Voronov 161224 IVB Zemřel 21.5.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Subag     Ivan Osadskij 161290 IVB    
  Seestadtl Subag     Vladimir Dorošjenko 161310 IVB    
  Seestadtl Subag     Georgij Čjepjeljev 161391 IVB Zemřel 14.11.1943 v Ervenicích  
  Seestadtl Subag     Filip Andrjejev 161421 IVB    
  Seestadtl Subag     Ivan Pronjakin 161457 IVB Zemřel 24.7.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Subag     Ivan Miščjenko 161465 IVB    
  Seestadtl Subag     Ivan Čjechov 161466 IVB    
  Seestadtl Subag     Jegor Pyzin 161479 IVB    
  Seestadtl Subag     Fjedor Kubari 161480 IVB    
  Seestadtl Subag     Nikita Koškarjev 161563 IVB    
  Seestadtl Subag     Stjepan Filipčak 161567 IVB    
  Seestadtl Subag     Petr Tretjakov 161570 IVB    
  Seestadtl Subag     Martyn Sjemikoipjenko 161571 IVB    
  Seestadtl Subag     Nikolaj Kalikov 161591 IVB    
  Seestadtl Subag     Timofej Guzjenko 161594 IVB    
  Seestadtl Subag     Timofej Sjemdjanov 161602 IVB    
  Seestadtl Subag     Aljexej Nosov 161635 IVB    
  Seestadtl Subag     Ivan Lymari 161637 IVB    
  Seestadtl Subag     Nikolaj Fizina 161666 IVB    
  Seestadtl Subag     Vladimir Omjeličjenko 161713 IVB    
  Seestadtl Subag     Michail Šmyga 161715 IVB    
  Seestadtl Subag     Vasilij Domračjev 161721 IVB    
  Seestadtl Subag     Ivan Zibarjev 161750 IVB    
  Seestadtl Subag     Ivan Makarjenko 161751 IVB    
  Seestadtl Subag     Vladimir Pronin 161762 IVB    
  Seestadtl Subag     Fjedor Vjerjepjejnikov 161768 IVB    
  Seestadtl Subag     Vasilij Kučjerov 161848 IVB    
  Seestadtl Subag     Anton Anisimov 161859 IVB    
  Seestadtl Subag     Aljexandr Logvinjec 161868 IVB    
  Seestadtl Subag     Ivan Smoljarov 161869 IVB    
  Seestadtl Subag     Grigorij Garbuz 161882 IVB    
  Seestadtl Subag     Nikolaj Sytjenikij 161908 IVB    
  Seestadtl Subag     Stjepan Pozinkin 161953 IVB    
  Seestadtl Subag     Aljexandr Vjaznikov 162008 IVB    
  Seestadtl Subag     Michail Zolotarjev 161888 IVB    
  Seestadtl Subag     Michail Gavrikov 203499 IVB Zemřel 15.7 1944, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Nikolaj Žukov 171426 IVB    
        Pavjel Savčjenko 218259 IVB    
        Sjemjen Kaniščjev 218281 IVB    
        Sidor Vjetoškin 218292 IVB    
        Nikolaj Smirnov 218306 IVB    
        Ivan Mičurin 216442 IVB Zemřel 22.3.1944 v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
  Seestadtl Elektrowerk     Ljeonid Simalin 152182 IVB Zemřel během útěku z pracovního komanda v červenci 1942  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Danilkin 153311 IVB Zemřel 31.12.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Jesjedul Sybatov 154992 IVB Zemřel13.8.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexjej Prosvirnov 155550 IVB Zemřel 17.9.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Anatolij Brodjeckij 158204 IVB Zemřel 22.12.1942 v táboře č.22  
  Seestadtl Elektrowerk     Pavjel Danilko 158205 IVB Zemřel 24.6.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Gavril Rogoza 158221 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Sjerouchov 152265 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexjej Mjelnikov 152355 IVB Zemřel 15.2.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Dimitrij Čibjesov 152626 IVB Zemřel 8.1.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Pjetrušjenko 152627 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexjej Trjetjakov 152629 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Grigorij Dandarjenko 153450 IVB Zemřel 16.11.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Nikolaj Kurčajev 154877 IVB Zemřel10.12.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Antipov 154894 IVB Zemřel 26.12.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Jevdokim Gončarov 168022 IVB Zemřel 22.5.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexandr Bušurov 183011 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Marčjenko 183019 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Špirnyj 183021 IVB Zemřel3.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Sjemjen Samoškin 183036 IVB Zemřel 18.12.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Kalugin 183037 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Jaščjenko 183039 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Nikolaj Kazakov 183101 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Vladimir Litvinjenko 183142 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Timofej Utkin 183170 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Sjemjen Kuročka 183171 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Pjetr Tjeličko 183172 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Fjedos Proročjenko 183174 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Vasilij Pjetrov 162476 IVB Zemřel 20.12.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexej Jurasov 184356 IVB Zemřel 11.11.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Jakov Iliin 184357 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexandr Burkov 184575 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Josif Tkačjenko 184641 IVB Zemřel 25.5.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexej Svinarjenko 184710 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Andrej Nazarjenko 18711 IVB Zemřel 5.11.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Roman Gulaj 184725 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Garža 184727 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Fjedor Zjernij 184749 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Grigorij Borisjenko 184750 IVB Zemřel 22.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Sjergej Bjeskrovnyj 184785 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Martyn Ljubyj 184786 IVB Zemřel 9.6.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Afanasij Bilyk 184788 IVB Zemřel 9.6.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Savjelij Ostapjenko 184802 IVB Zemřel 28.7.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Iljuškin 184805 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Andrej Voronkin 184831 IVB Zemřel 3.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Kuzima Čjebodov 184855 IVB Zemřel v červnu 1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Pjetr Klopatjuk 184930 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Tichon Vuječko 184932 IVB Zemřel 22.3.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Seestadtl Elektrowerk     Makar Rjekalo 184934 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Grigorij Čalicjev 184948 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexandr Rudjenko 185002 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Pavjel Vorobijev 185005 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Vasilij Vachrušov 182851 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Pchjenda 158172 IVB Zemřel 3.5.1943 v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
  Seestadtl Elektrowerk     Pavel Obrazcov 168053 IVB Zemřel 16.9.1943 v Libkovicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Petr Baškirov 151986 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Nikolaj Koljesnikov 152192 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Nikolaj Makarov 43927 IVH Zemřel 30.5.1943 v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Dmitrjev 184650 IVB Zemřel 17.2.1944 v Libkovicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Sergej Pogibjelnyj 151008 IVB Zemřel 29.11.1943 v Libkovicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Nikolaj Kukljev 181888 IVB Zemřel 26.10.1943 v Lomu u Mostu  
  Seestadtl Elektrowerk     Timofjej Vojevodin 183252 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Iosif Tkačjenko 184641 IVB    
  Seestadtl Elektrowerk     Ilja Uvarov 181787 IVB Zemřel 18.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Fjedor Ilimjenskij 182831 IVB Zemřel 19.3.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Gordjej Djemjanov 182952 IVB Zemřel 15.3.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexandr Popkov 182738 IVB Zemřel v březnu 1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Chvorostjanyj 164973 IVB Zemřel 23.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Petr Choldašjevskij 152733 IVB Zemřel 8.3.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Trikos 183106 IVB Zemřel 17.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Artjemov 157420 IVB Zemřel 15.3.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Vasilij Romanjenko 181790 IVB Zemřel 8.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Karpov 182778 IVB Zemřel 9.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Petr Sjeljeznjev 118794 IVB Zemřel 23.3.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Šjevčjenko 181878 IVB Zemřel v březnu 1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexandr Sjemjenov 152350 IVB Zemřel 2.3.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Kondrat Umanjec 182766 IVB Zemřel 9.3.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Konstantin Mjelinik 184967 IVB Zemřel 11.3.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Stjepanjenko 183823 IVB Zemřel 4.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ilja Kolomijčjenko 184918 IVB Zemřel 14.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Bujviljenko 183023 IVB Zemřel 11.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexandr Novikov 183010 IVB Zemřel 19.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Boris Djakov 183585 IVB Zemřel 13.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Konstantin Čjerkašin 184813 IVB Zemřel 8.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Stjepan Fjedulov 167948 IVB Zemřel 13.8.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexandr Ponomarjev 182872 IVB Zemřel 8.3.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljxandr Bykov 182740 IVB Zemřel 16.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Petr Bjessarabjenko 184301 IVB Zemřel 27.4.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Nikolaj Poljetajev 184477 IVB Zemřel 24.4.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Zachar Dulja 158234 IVB Zemřel 22.7.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Grigorij Sjelinkov 142698 IVB Zemřel 11.1.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Kupin 183169 IVB Zemřel 11.4.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Pavjel Kravčjenko 182967 IVB Zemřel 23.4.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Vladimir Ulijanov 155495 IVB Zemřel v červenci 1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Petr Kuznjecov 182875 IVB Zemřel 8.3.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Konstantin Glybov 183944 IVB Zemřel 22.5.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Sergej Bojko 154007 IVB Zemřel 4.7.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Vasilij Agjejček 154288 IVB Zemřel 25.7.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Vasilij Bogdanov 182739 IVB Zemřel 21.5.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Fjedor Korytnikov 183129 IVB Zemřel 17.5.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexandr Mitin 151144 IVB Zemřel 24.11.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Islikaj Iskibajev 184975 IVB Zemřel 4.12.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Akim Gurtovoj 183012 IVB Zemřel 22.12.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Pipka 183733 IVB Zemřel 19.11.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Grigorij Cymbal 115987 IVB Zemřel 18.11.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Sjemjenov 152376 IVB Zemřel 23.5.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Fjedor Kovaljenko 167867 IVB Zemřel 22.10.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Fjedor Koljesnikov 184829 IVB Zemřel 13.11.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Povarov 155291 IVB Zemřel v srpnu 1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Sabjer Chisamov 39622 IVH Zemřel 6.5.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Stoljarjenko 184709 IVB Zemřel 18.10.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Grigorij Andrijevskij 157494 IVB Zemřel 4.8.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Dimitrij Lukjerin 39818 IVH Zemřel 19.11.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Plakidin 168024 IVB Zemřel 22.10.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Sjergej Zinin 43505 IVH Zemřel 22.4.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Jakov Objednjak 184869 IVB Zemřel 18.10.1942 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Kosych 24240 IVH Zemřel 28.6.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Sjemjen Gorjenikov 21105 IVH Zemřel 11.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Pjetr Cjelovalinikov 182748 IVB Zemřel 9.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexandr Puzanov 22695 IVH Zemřel 13.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Aljexandr Kočkonogov 31626 IVH Zemřel 2.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Michail Kisajev 3716 IVH Zemřel 5.2.1943 v Ervěnicích  
  Seestadtl Elektrowerk     Ivan Mokšin 16951 IVH Zemřel 4.2.1943 v Ervěnicích