Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Liberec/Reichenberg (Wehrkreis IV) I

28. 9. 2016
Obec/Město Označení komanda Popis pracovního komanda Kmenový tábor příslušný pro dané pracovní komando Jméno Zajatce Registrační číslo Místo první registrace zajatce Poznámka I Poznámka II
Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Liberec/Reichenberg (Wehrkreis IV)
Stráž nad Nisou/Alt Habendorf    Zajatci ubytováni v pracovním táboře firmy Elektromechanika, kde rovněž pracovali.   Roman Gulaj 184725 IVB    
        Sjemjen Kuliš 162535 IVB    
        Pjetr Ganža 184630 IVB    
        Vasilij Žukov 151824 IVB    
        Ivan Kurdiman 151835 IVB    
        AljexandZatravkin 151855 IVB    
        Grigorij Kramari 151961 IVB    
        Jevgenij Osokin 151978 IVB    
        Nikolaj Saprykin 152007 IVB    
        Stjepan Jurijev 152016 IVB    
        Georgij Čmutov 152021 IVB    
        Stjepan Zjenkov 152032 IVB Zemřel 26.6,1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Andrej Kolcov 152036 IVB    
        Sergej Firsov 152039 IVB    
        Aljexandr Šabajev 152052 IVB Zemřel 30.5.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Aljexandr Čjerjenkov 152062 IVB    
        Ivan Rjazanov 152063 IVB    
        Grigorij Naumjenko 152064 IVB    
        Nikolaj Uvarov 152083 IVB Zemřel 25,2.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Dimitrij Savkin 152087 IVB    
        Petr Ljezgin 152120 IVB    
        Petr Krjukov 152119 IVB    
        Aladimir Kanoma 152118 IVB    
        Jegor Stjepanov 152113 IVB    
        Michail Čibisov 152131 IVB    
        Gjeorgij Kondratijev 152153 IVB    
        Petr Vjeršinin 152159 IVB Zemřel 18.4.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Stjepan Tolokonnikov 152164 IVB    
        Ilja Martopljasov 152167 IVB    
        Petr Prokopovič 152173 IVB    
        Grigorij Šarsapov 152179 IVB    
        Ivan Ivanov 152191 IVB    
        Boris Mazavin 152230 IVB Zemřel 11.7.1944  
        Michail Sucharjev 152240 IVB    
        Andrej Lukašov 151289 IVB    
        Aljexandr Grišakov 46345 IVH Zemřel 30.11.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Petr Masaliga 172012 IVB    
        Nikolaj Poljakov 152285 IVB    
        Ivan Bražnikov 152288 IVB    
        Michail Mandrik 152296 IVB    
        Andrjej Kapilin 152297 IVB    
        Savjelij Sanžarov 152302 IVB    
        Aljexandr Lukijančjenko 152303 IVB    
        Ivan Rjadnov 152675 IVB    
        Michail Oljejnik 152810 IVB    
        Vasilij Ščukin 152870 IVB    
        Pavjel Padurjec 153010 IVB    
        Nikolaj Šapošnikov 153054 IVB    
        Michail Andrianov 153069 IVB    
        Andrej Širokov 153810 IVB    
        Pjetr Galkin 155530 IVB    
        Nikolaj Kondoskalov 160112 IVB    
        Aljexandr Strjemičjev 151995 IVB    
        Andrej Zudilov 161689 IVB    
        Gjenadij Titov 161994 IVB    
                 
Harcov/Harzdorf   Zajatci ubytováni ve starých muničních skladech na okraji obce. Nasazeni na stavbě silnice   Grigorij Narožnyj 171999 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Kiril Tkačjev 164814 IVB    
        Sjemjen Majboroda 172150 IVB    
        Sabir Galjautdinov 173150 IVB    
        Maxim Prytkov 183130 IVB    
        Aljexej Moskaljenko 184737 IVB    
        Grigorij Prokupilo 161617 IVB    
        Vladimir Šimko 161655 IVB    
        Aljexandr Ivanov 161657 IVB    
        Ivan Šjejan 161842 IVB    
        Ljev Ščjegoljev 161987 IVB    
        Pavel Kobyzjev 162077 IVB    
        Michail Njedjelka 162226 IVB    
        Nikolaj Potapov 215320 IVB    
        Vjenimamin Polijenko 215308 IVB    
        Andrej Šachmjetov 215301 IVB Zemřel 24.3.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Fgalej Bulatov 215300 IVB Zemřel 20.8.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexandr Zavijalov 215295 IVB    
                 
Nové Město/Neustadt       Vjenimamin Polijenko 215308 IVB    
        Pavel Trofimjenko 215322 IVB    
                 
Liberec/Reichenberg AK Reichenberg Reichsbahn Zajatci nasazeni při kanceláři správy traťového svršku (Bahnmeisterei I a II)   Janko Vasilij 184720 IVB    
        Kuzma Dolganov 161419 IVB    
        Ivan Lazarjev 165035 IVB Zemřel 25.3.1944 v Liberci  
  Bm II     AljexandZatravkin 151855 IVB    
  Bm II     Jevgenij Osokin 151978 IVB    
  Bm II     Nikolaj Saprykin 152007 IVB    
  Bm II     Stjepan Jurijev 152016 IVB    
  Bm II     Georgij Čmutov 152021 IVB    
  Bm II     Andrej Lukašov 151289 IVB    
  Bm I      Pjetr Chromov 162483 IVB    
  Bm I      Ilja Šjevcov 162485 IVB Zemřel 10.5.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Bm I      Sjemjen Kuliš 162535 IVB    
  Bm II     Nikolaj Sjemjenov 151985 IVB    
  Bm I      Sergej Tjeslja 161262 IVB    
  Bm I      Ivan Čjervanov 161340 IVB Zemřel 7.12.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Bm I      Ivan Grišin 161949 IVB    
  Bm I      Gjenadij Titov 161994 IVB    
  Bm I      Konstantin Chižnjakov 162070 IVB    
  Bm I      Dimitrij Stjepanov 152004 IVB    
  Bm I      Ivan Vjeršinin 152034 IVB    
  Bm I      Grigorij Kolodin 152056 IVB    
  Bm I      Aladimir Kanoma 152118 IVB    
  Bm I      Petr Jelisjejev 152143 IVB    
  Bm I      Frol Zalogin 152172 IVB    
  Bm I      Petr Prokopovič 152173 IVB    
  Bm I      Nikolaj Sabadaš 152175 IVB    
  Bm I      Grigorij Makarčjenko 152216 IVB    
  Bm I      Boris Mazavin 152230 IVB Zemřel 11.7.1944  
  Bm I      Michail Sucharjev 152240 IVB    
  Bm II     Aljexandr Trockij 151797 IVB    
  Bm II     Vasilij Žukov 151824 IVB    
  Bm II     Ivan Kurdiman 151835 IVB    
  Bm II     Grigorij Kramari 151961 IVB    
  Bm II     Aljexandr Strjemičjev 151995 IVB    
  Bm II     Andrej Kolcov 152036 IVB    
  Bm II     Kuzma Sorokin 152051 IVB    
  Bm II     Aljexandr Šabajev 152052 IVB Zemřel 30.5.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
  Bm II     Aljexandr Čjerjenkov 152062 IVB    
  Bm II     Ivan Rjazanov 152063 IVB    
  Bm II     Grigorij Naumjenko 152064 IVB    
  Bm II     Nikolaj Uvarov 152083 IVB Zemřel 25,2.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Bm II     Dimitrij Savkin 152087 IVB    
  Bm II     Petr Ljezgin 152120 IVB    
  Bm II     Petr Krjukov 152119 IVB    
  Bm II     Jegor Stjepanov 152113 IVB    
  Bm II     Michail Čibisov 152131 IVB    
  Bm II     Gjeorgij Kondratijev 152153 IVB    
  Bm II     Petr Vjeršinin 152159 IVB Zemřel 18.4.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Bm II     Stjepan Tolokonnikov 152164 IVB    
  Bm II     Ilja Martopljasov 152167 IVB    
  Bm II     Grigorij Šarsapov 152179 IVB   Uprchl
  Bm II     Ivan Ivanov 152191 IVB    
  Bm I      Aljexej Cvjetkov 163028 IVB Zemřel 20.4.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
  Bm I      Stjepan Zjenkov 152032 IVB Zemřel 26.6,1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Bm I      Sergej Firsov 152039 IVB    
  Bm I      Ivan Lymari 161637 IVB    
  Bm I      Vasilij Kopcjev 162218 IVB    
        Dimitrij bjetin 151010 IVB    
        Afanasij Capryka 161584 IVB    
        Ivan Grišin 154720 IVB Zemřel 25.9.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Bm I      Michail Matvjejev 152262 IVB    
  Bm I      Nikolaj Poljakov 152285 IVB    
  Bm I      Andrjej Kapilin 152297 IVB    
  Bm I      Pjetr Voščinin 152299 IVB    
  Bm I      Savjelij Sanžarov 152302 IVB    
  Bm I      Aljexandr Lukijančjenko 152303 IVB    
  Bm II     Ivan Bražnikov 152288 IVB    
  Bm II     Michail Mandrik 152296 IVB    
  Bm II     Michail Oljejnik 152810 IVB    
  Bm I      Sjemjen Ruckij 153588 IVB    
  Bm I      Afanasij Malachjevič 153589 IVB Zemřel 31.12.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
  Bm I      Varlam Kovaljenko 153590 IVB    
  Bm I      Nikolaj Gavriljenko 153591 IVB    
  Bm I      Ivan Ždanovsksij 153592 IVB    
  Bm I      Sjemjen But 153595 IVB    
  Bm I      Grigorij Potockij 153603 IVB    
  Bm I      Nikolaj Kondoskalov 160112 IVB    
  Bm I      Pjetr Kizljarov 162779 IVB    
  Bm II     Ivan Rjadnov 152675 IVB    
  Bm II     Vasilij Ščukin 152870 IVB    
  Bm II     Pavjel Padurjec 153010 IVB    
  Bm II     Nikolaj Šapošnikov 153054 IVB    
  Bm II     Michail Andrianov 153069 IVB    
  Bm II     Ignatij Nikitin 153525 IVB    
  Bm II     Afanasij Kovaljenko 153580 IVB    
  Bm II     Andrej Širokov 153810 IVB    
  Bm I      Nikolaj Gunin 152255 IVB    
  Bm I      Pavjel Makljukov 152011 IVB