Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Liberec/Reichenberg (Wehrkreis IV) II

28. 9. 2016
Obec/Město Označení komanda Popis pracovního komanda Kmenový tábor příslušný pro dané pracovní komando Jméno Zajatce Registrační číslo Místo první registrace zajatce Poznámka I Poznámka II
Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Liberec/Reichenberg (Wehrkreis IV)
Liberec/Reichenberg   Zajatci ubytováni v pracovním táboře na Fabrikstrasse 5   Pavjel Sokolov 151822 IVB    
        Ivan Popov 161536 IVB    
        Andrej Smirnov 151386 IVB    
        Ivan Rjadnov 152675 IVB    
        Vasilij Ščukin 152870 IVB    
        Arkadij Gutorov 152947 IVB    
        Andrjej Skancjev 152980 IVB    
        Gjeorgij Kovaljenko 158203 IVB    
        Aljexandr Šabajev 152052 IVB Zemřel 30.5.1943 v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Afanasij Malicjev 161495 IVB    
        Pavel Balanovskij 161510 IVB    
        Dionisij Movčan 161523 IVB    
        Nikolaj Matijanov 161531 IVB    
        Sjemjen Bunakov 161541 IVB    
        Nikolaj Futiko 161558 IVB    
        Aljexej Šujkin 161765 IVB    
        Alexej Čjernikov 154598 IVB    
        Jevgenij Osokin 151978 IVB    
        Foma Rjapka 162402 IVB    
        Arsjen Miščjenko 162404 IVB    
        Abram Danilov 162441 IVB    
        Aljexej Šjevcov 162442 IVB    
        Michail Žadan 162444 IVB    
        Pjetr Ganža 184630 IVB    
        Jakov Jefimov 151695 IVB    
        Michail Ložkarjev 151703 IVB    
        Ivan Radkov 151716 IVB    
        Michail Gubanov 151718 IVB    
        Stjepan Gorškov 151739 IVB    
        Petr Strjepjetov 151777 IVB    
        Fjedor Volkov 151781 IVB    
        Fjedor Sivač 151833 IVB    
        Petr Sutormin 151834 IVB    
        Ivan Kurdiman 151835 IVB    
        Michail Jerošin 151844 IVB    
        Sjemjen Nosikov 151868 IVB    
        Nikolaj Sjemjenov 151985 IVB    
        Aljexandr Strjemičjev 151995 IVB    
        Aljexandr Suvorov 152218 IVB    
                 
Oldřichov na Hranicích/Ullersdorf       Aljexej Sjerjakov 216368 IVB    
        Ivan Lygin 216326 IVB    
        Aljexandr Rukominov 216325 IVB    
        Michsail Pjerjevalov 216147 IVB    
                 
Bílý Kostelec nad Nisou/Weiskirchen  AK Weiskirchen Kratzau DRB Zajatci nasazeni na kolejovém svršku na trati Hrádek nad Nisou  Bílí Kostelec   Sliva Aljexandr 164311 IVB    
        Grigorij Bjelousov 173162 IVB    
        Anatolij Maximov 218128 IVB    
        Grigorij Bjelokur 161312 IVB    
        Pavel Akvilonov 172049 IVB    
        Andrej Gjerasimov 172118 IVB Zemřel 17.2.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Michail Ulijanov 173035 IVB    
        Michail Volincjev 217782 IVB    
        Ivan Ivanskoj 48476 IVB Zemřel 7.4.1943, pohřben v Libkovicích  
        Fjedor Lunin 217945 IVB    
        Taras Gjerus 184631 IVB    
        Grigorij Mjelinik 184775 IVB    
        Vlas Staruška 162425 IVB    
        Pavjel Tolčin 164125 IVB    
        Alexandr Samojlov 164384 IVB    
        Nikifor Mumarjev 164385 IVB    
        Stjepan Rykunov 164386 IVB    
        Aljexandr Zvjerjev 164600 IVB    
        Ilja Fjedosov 164643 IVB    
        Nikolaj Djergačjev 164865 IVB    
        Dimitrij Vanin 165065 IVB    
        Tichon Vjeličko 162462 IVB Zemřel 11.2.1943, pohřben v Libkovicích   
        Nikolaj Tatarjec 163200 IVB    
        Ivan Birjukov 163201 IVB    
        Grigorij Axjenov 163210 IVB    
        Ivan Sjerjegin 163209 IVB    
        Fjedot Kvaša 162227 IVB Zemřel 20.10.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Pjetr Maštaljer 171782 IVB    
        Nikolaj Stanislavskij 164811 IVB Zemřel 27.2.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Njestor Šurov 161463 IVB    
        Ivan Andrjejev 153401 IVB    
        Fjedor Gora 153460 IVB    
        Afanasij Orljanskij 153510 IVB Zemřel 4.7.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Nikolaj Chudjukov 153511 IVB Zemřel 22.5.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Nikolaj Podolskij 153516 IVB    
        Aljexandr Bjezzubov 153583 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Nikolaj Smirnov 153584 IVB Zemřel 18.2.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexjej Šumjejev 153651 IVB    
        Ivan Kulkin 153652 IVB Zemřel 5.3.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Valentin Spiskov 153655 IVB Zemřel 17.11.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Grigorij Mironov 153663 IVB    
        Fjedor Zujev 153664 IVB    
        Ivan Chachtarjev 153733 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ljeonid Bazaljuk 153750 IVB    
        Vasilij Froljenko 153755 IVB    
        Jakov Opanasjenko 153759 IVB    
        Ostap Sidorjenko 153762 IVB    
        Nikolaj Borisov 153763 IVB Zemřel 29.3.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Nikolaj Morgun 153764 IVB Zemřel 22.7.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Afanasij Trufanov 153776 IVB    
        Sjergjej Šachurin 153778 IVB   Uprchl
        Ilja Galkin 153779 IVB    
        Sergej Sokolov 153782 IVB    
        Vasilij Fastov 153786 IVB    
        Nikolaj Borišpoli 153787 IVB    
        Vasilij Djatlov 153789 IVB    
        Nikolaj Kapustin 153836 IVB Zemřel 25.8.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexandr Manuilov 153860 IVB    
        Vasilij Muryljev 153862 IVB    
        Savjelij Lachonja 153911 IVB    
        Pavjel Motkov 162333 IVB    
        Fjedor Nječitajlov 162338 IVB    
        Pjetr Jerofjejev 162778 IVB    
        Ivan Kilikov 163050 IVB    
                 
Horní Suchá/Ober Berzdorf AK Ober Berzdorf DRB Zajatci ubytováni na severozápadním okraji Horní Suché v hospodářském stavení Čp.69. Nasazeni na železničním svršku traťového úseku Liberec-Česká Lípa.    Aljexej Cvjetkov 163028 IVB Zemřel 20.4.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Frol Zalogin 152172 IVB    
        Sergej Tjeslja 161262 IVB    
        Dmitrij Litvinov 161341 IVB Zemřel 12.11.1942 v Dolním Jiřetíně, Lager 22  
        Ivan Nječipjenko 163211 IVB    
        Vasilij Ivanov 163212 IVB Zemřel 11.8.1942 v Horní Suché  
        Nikolaj Nikitin 163350 IVB Zemřel 7.1.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Nikolaj Kalin 164223 IVB    
        Ivan Birjučkov 164568 IVB    
        Nikolaj Michalkov 164583 IVB    
        Michail Sjergjejev 164584 IVB    
        Stjepan Lipatov 164876 IVB    
        Chalik Chabirov 164910 IVB    
        Vjemin Garipov 164914 IVB    
        Aljexej Bičajev 165028 IVB    
        Vasilij Pastuchov 165090 IVB Zemřel 27.10.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Grigirij Galičjenko 165172 IVB    
        Ilija Rjedkozub 165171 IVB Zemřel 16.2.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Afanasij Capryka 161584 IVB    
        Michail Anikin 152190 IVB    
        Dimitrij bjetin 151010 IVB    
        Ivan Grišin 154720 IVB Zemřel 25.9.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexandr Trockij 151797 IVB    
        Michail Matvjejev 152262 IVB    
        Afanasij Malachjevič 153589 IVB    
        Kuzma Čjerjevatjenko 163980 IVB    
        Ivan Sjenin 163981 IVB    
        Pavjel Birjukov 163982 IVB    
        Afanasij Zvjezdin 163993 IVB    
        Jakov Dudakov 163994 IVB    
        Michail Kuročkin 164002 IVB    
        Sjergjej Sjergjejev 163264 IVB    
        Usatyj Dmitrij 152628 IVB    
        Pjetr Sautkin 152641 IVB    
        Ivan Fjedorov 152642 IVB    
        Kiril Korčagin 152651 IVB    
        Ivan Codikov 152653 IVB    
        Pachom Mjegjej 152850 IVB    
        Ozičjenko Ignatij 152851 IVB    
        Andrjej Skancjev 152980 IVB