Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Litoměřice/Leitmeritz (Wehrkreis IV) I

28. 9. 2016
Obec/Město Označení komanda Popis pracovního komanda Kmenový tábor příslušný pro dané pracovní komando Jméno Zajatce Registrační číslo Místo první registrace zajatce Poznámka I Poznámka II

 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Litoměřice/Leitmeritz (Wehrkreis IV)
Úštěk/Auscha AK Auscha Ob.-Bahnhof Zajatci nasazeni na traťovém svršku  na vrchním nádraží v Ústěku.   Jevgenij Ivanov 217427 IVB    
        Petr Balybin 216247 IVB    
        Vasilij Rubbo 154239 IVB    
        Nikolaj Skripčjenko 184209 IVB    
        Anatolij Jagunov 216127 IVB    
        Nikolaj Ljesničjenko 154648 IVB    
        Michail Sitkjevič 154686 IVB    
        Ivan Kuriljenko 154791 IVB    
        Stjepan Sjerov 154336 IVB    
        Andrej Baranov 154370 IVB    
        Vjačjeslav Kozlovskij 154470 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Vasilij Kirilov 154475 IVB    
        Ivan Parchomjenko 154591 IVB    
        Vasilij Konjenkov 154643 IVB    
        Pavjel Jegorcjev 184386 IVB    
        Aljexandr Ustinov 218582 IVB    
                 
Žalhostice/Tschalhostitz   Zajatci nasazeni v provozu Albiswerke   Aljexjej Gavrilov 218487      
        Dimitrij Nizjencov 218493      
                 
Konojedy/Konoged       Vasilij Skripkin 184430 IVB    
        Andrjej Popov 218330 IVB   Uprchl
        Nikolaj Dubina 218331 IVB   Uprchl
        Tichon Savjelin 218368 IVB    
        Dimitrij Bjezuško 217461 IVB   Uprchl, následně předán Gestapu
        Nikolaj Sabadaš 152175 IVB    
        Vasilij Ščukin 152870 IVB    
                 
Litoměřice/Leitmeritz   Váleční zajatci nasazení v Litoměřicích, bez bližšího určení místa pracovního nasazení   Ivan Stryžak 184953 IVB    
        Pjetr Karmazin 184961 IVB Zemřel 17.7.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Grigorij Parchomjenko 184968 IVB    
        Grigorij Mjerilko 184971 IVB Zemřel 18.8.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Nikolaj Šachov 217580 IVB    
        Roman Ivanov 217602 IVB    
        Pjetr Markovič 217641     Uprchl, následně předán Gestapu
        Petr Žornin 184893 IVB Zemřel 14.2.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Malik Fjedor 184817 IVB Zemřel v říjnu 1943, pohřben v Libkovicích  
        Ivan Tjulipa 184818 IVB Zemřel 20.2.1943, pohřben v Libkovicích  
        Aljexandr Valov 154338 IVB    
        Ivan Pogorjelov 154456 IVB    
        Michail Tugolukov 154569 IVB    
        Nikolaj Koptjev 154633 IVB    
        Michail Rybčjenko 154758 IVB    
        Vasilij Rybčjenko 154760 IVB    
        Fjedor Šapjekin 154763 IVB    
        Fjedor Barannikov 154764 IVB    
        Aljexandr Grafov 154800 IVB    
        Konstantin Pašurin 184911 IVB    
        Aljexej Krasnoščjekov 165246 IVB    
        Nikolaj Sjerjeda 154211 IVB    
        Djenis Lagutin 154217 IVB    
                 
Litoměřice/Leitmeritz   Zajatci nasazeni při úřadu zemského rady Litoměřice   Jevgenij Kljemjentijev 179377 IVB Zemřel 24.6.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Aljexjej Jakovljev 178102 IVB    
        Ilja Borovko 178114 IVB    
        Pavjel Pirožkov 178115 IVB    
        Vladimir Pogorjelyj 178117 IVB    
        Vasilij Babarika 178120 IVB    
                 
Kamýk/Kamaik    Zajatci nasazeni u lesní správy   Ivan Kvašjenko 218008 IVB    
                 
Litoměřice/Leitmeritz   Zajatci ubytováni v budově bývalého okresního soudu. Nasazeni v cihelně a kamenolomu firmy Kalk und Ziegelwerke Leitmeritz II    Sergej Vjeršinin 171753 IVB    
        Vasilij Volkov 162157 IVB    
        Aljexej Klimovič 152054 IVB    
        Pavjel Podkolzin 152085 IVB    
        Pjetr Ljachov 194152 IVB Zemřel 31.1.1943, pohřben v Libkovicích  
        Aljexej Krasnoščjekov 165246 IVB    
        Sjergej Vjeršinin 171753 IVB    
        Nikolaj Pankin 172194 IVB    
        Nikolaj Kulašjenko 217570 IVB    
        Fjedor Bjelous 161362 IVB    
        Michail Varlamov 218382 IVB    
        Afanasij Stjepčjenko 155069 IVB    
        Andrjej Malicjev 152949 IVB    
        Guzair Maulitov 154993 IVB    
        Gizad Zinnatov 155033 IVB    
                 
Litoměřice/Leitmeritz   Zajatci nasazeni na traťovém svršku na železniční stanici Litoměřice   Aljexandr Širinkin 151710 IVB    
        Ivan Latyšjev 151711 IVB    
        Fjedor Maximov 151713 IVB    
        Michail Soplinov 151715 IVB    
        Ivan Špakov 151429 IVB    
        Mitrofan Čukov 151423 IVB    
        Vasilij Mjeličjenko 151389 IVB    
        Anatolij Anfimov 151375 IVB    
        Anton Mjetjelišjenkov 151374 IVB    
        Aljexandr Birjukov 151372 IVB    
        Vasilij Bjelickij 151371 IVB    
        Jegor Podolkin 151360 IVB Zemřel 2.3.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Afanasij Kožjevnikov 151355 IVB    
        Michail Zotov 151330 IVB    
        Fjedor Nikitin 151327 IVB    
        Aljexandr Krasilinikov 151731 IVB    
        Roman Tarasjuk 151736 IVB    
        Sjemjen Bjeličko 151738 IVB    
        Pavjel Tkač 151788 IVB    
        Sjergej Samsonov 151826 IVB    
        Aljexandr Gavriljenko 151865 IVB    
        Michail Skutočkin 151866 IVB    
        Jakov Rafailov 151880 IVB    
        Ivan Kozlov 151882 IVB    
        Jakov Mjerkulov 151887 IVB    
        Jegor Karamyšjev 151907 IVB    
        Karp Kolbyli 151908 IVB    
        Grigorij Matuškin 151913 IVB    
        Dimitrij Mažarov 151914 IVB    
        Jevgenij Ajencov 151918 IVB    
        Kornila Sannikov 151927 IVB Zemřel 10.11.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Sofron Gubanov 151928 IVB    
        Vladimir Achanov 151938 IVB    
        Pavjel Kivitkin 151940 IVB    
        Georgij Jeroškin 151941 IVB    
        Nikolaj Sjemjenov 151985 IVB    
        Fjedor Filikin 151025 IVB    
        Fjedor Švjedjenko 151029 IVB    
        Petr Solovijev 151033 IVB    
        Sjemjen Gribanov 151041 IVB    
        Jakov Gostjev 151044 IVB    
        Danil Lobačjev 151063 IVB    
        Grigorij Podnjebjesov 151072 IVB    
        Fjedor Koršunov 151086 IVB    
        Pavel Mordvinov 151092 IVB    
        Aljexandr Ložkin 151101 IVB    
        Stjepan Bjesjedin 151103 IVB    
        Dimitrij Šjestuchin 151122 IVB    
        Ivan Lotošnikov 151123 IVB    
        Sergej Nagornyj 151125 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Andrej Sucholjencjev 151128 IVB    
        Stjepan Prichodko 151145 IVB    
        Dmitrij Pinčuk 151146 IVB    
        Tit Kovaljev 151150 IVB    
        Djenis Marčjenko 151152 IVB    
        Ivan Kjeda 151155 IVB Zemřel 14.5.1942 v Litoměřicích  
        Dimitrij Solodkov 151160 IVB    
        Alexej Piskunov 151173 IVB Zemřel 22.5.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Trofim Stješjenkov 151174 IVB    
        Nikolaj Kovaljev 151178 IVB    
        Michail Martynov 151180 IVB    
        Nikifor Gladkov 151186 IVB    
        Vasilij Šatilov 151189 IVB Zemřel 11.1.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Ivan Fomin 151196 IVB    
        Michail Boronin 151197 IVB    
        Nikolaj Miljutin 151201 IVB    
        Ivan Loktionov 151203 IVB    
        Konstantin Ananijev 151205 IVB    
        Ivan Čjernyj 151210 IVB    
        Aljexej Čjernouchov 151211 IVB    
        Andrej Gološčapov 151213 IVB    
        Nikolaj Poroskupin 151214 IVB    
        Nikita Kamorkin 151224 IVB Zemřel 8.5.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Lavrentij Djegtjev 151232 IVB    
        Ivan Šjeljest 151265 IVB    
        Michail Maximov 151319 IVB Zemřel 25.1.1943 ve Střekově