Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Litoměřice/Leitmeritz (Wehrkreis IV) II

28. 9. 2016
Obec/Město Označení komanda Popis pracovního komanda Kmenový tábor příslušný pro dané pracovní komando Jméno Zajatce Registrační číslo Místo první registrace zajatce Poznámka I Poznámka II
Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Varnsdorf/Warnsdorf (Wehrkreis IV)

 

Libochovany/Libochovan       Anatolij Minjašjev 164128 IVB Zemřel 13.5.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Pavjel Urajev 164212 IVB Zemřel 23.11.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Izmail Sajfulin 164592 IVB Zemřel 6.1.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexandr Lapin  164641 IVB Zemřel 29.10.1942 v Libochovanech  
        Alexandr Voronin 163914 IVB    
        Nikolaj Cyganov 163991 IVB    
        Gjeorgij Zalazin 163995 IVB Zemřel 8.3.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Pavjel Solovjev 163996 IVB    
        Fjedor Jerjemin 164875 IVB    
        Challilulla Fatchulin 164912 IVB Zemřel 9.12.1942 v Libochovanech  
        Aljexandr Kaspjerskij 165067 IVB Zemřel21.5.1943 v rezervním lazaretu v Bílině  
        Ivan Firsov 165076 IVB    
        Michail Polivjanyj 165078 IVB Zemřel 3.2.1943 v rezervním lazaretu Wilsdorf  
        Jakov Gapon 165088 IVB    
        Fjedor Filonjenko 165273 IVB Zemřel v červnu 1943 v Ústí nad Labem  
        Taras Žižkun 184972 IVB    
        Jakov Njeblijenko 184981 IVB    
        Nikolaj Anipčjenko 184987 IVB    
        Ivan Lazarjenko 184988 IVB    
        Ivan Sachno 184990 IVB    
        Afanasij Afanasjenko 184993 IVB    
        Djemid Bjelickij 162231 IVB Zemřel 9.12.1942 v rezervním lazaretu Wilsdorf  
        Grigorij Uljanov 163260 IVB    
        Aljexandr Vasiljev 163261 IVB    
                 
Lovosice/Lobotitz   Zajatci nasazeni v cukrovaru   Aljexej Klimovič 152054 IVB    
        Pavjel Podkolzin 152085 IVB    
        Vasilij Volkov 162157 IVB    
        Gjeorgij Dvorjanskij 152271 IVB    
        Guzair Maulitov 154993 IVB    
        Gizad Zinnatov 155033 IVB    
        Simitrij Archangjelskij 191499 IVB    
        Sergej Vjeršinin 171753 IVB    
        Sjergej Vjeršinin 171753 IVB    
                 
Čížkovice/Tschischkowitz   Zajatci pracovali pro říšské dráhy   Pjetr Šjepjeljev 151309 IVB    
        Viktor Kosicyn 155079 IVB    
        Ivan Kozlov 47231 IVH    
        Ivan Čus 155646 IVB    
        Michail Protasov 155647 IVB    
        Aljexjej Kostjenko 162336 IVB    
        Grigorij Bykovčjenko 162337 IVB    
        Polikarp Morozov 182060 IVB    
        Nikita Gorbunov 182059 IVB    
        Charlampij Čjerkasov 182062 IVB    
        Nikolaj Ponomarjeneko 182074 IVB    
        Sjemjen Sjemjejko 182081 IVB    
        Grigorij Njevidnik 182084 IVB    
        Kirill Sak 183325 IVB    
        Sava Komar 183901 IVB    
        Pavjel Iščjenko 183902 IVB    
        Ivan Trofimov 183934 IVB    
        Vasilij Morozov 183935 IVB    
        Jakov Nikon 183950 IVB    
        Ivan Mušta 183951 IVB    
        Sjergej Maslov 162464 IVB   Uprchl
        Timofej Tarasov 182002 IVB    
        Konstantin Pjerjedjerin 184426 IVB    
        Vasilij Safonjuk 184442 IVB   Uprchl
        Michail Epišin 184570 IVB    
        Nikolaj Darnyk 184751 IVB    
        Pavel Grišin 151054 IVB Zemřel 20.6.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Anišin 154420 IVB    
        Vasilij Kuznjecov 154454 IVB    
        Vasilij Duchonin 154516 IVB    
        Fjedor Jerofjejev 154604 IVB    
        Nikolaj Čjerjepachin 151836 IVB    
        Ivan Fjedorov 151004 IVB    
        Viktor Krjetinin 151007 IVB    
        Michail Avdjejev 151014 IVB    
        Anatolij Djenisov 151038 IVB    
        Stjepan Skripka 151047 IVB    
        Viktor Stadnik 151052 IVB    
        Pavel Golub 151057 IVB   Uprchl
        Stjepan Malachov 151059 IVB    
        Ivan Nozdrin 151062 IVB    
        Ivan Barminskij 151068 IVB    
        Ivan Gusakov 151075 IVB    
        Kuzma Potapov 151076 IVB    
        Ivan Milicyn 151078 IVB    
        Michail Kopilov 151087 IVB    
        Ivan Gusjev 151116 IVB    
        Dmitrij Gorin 151119 IVB    
        Maxim Kolabuchov 161198 IVB    
        Aljexej Kovaljenko 161295 IVB    
        Jakov Kurganov 161303 IVB   Uprchl
        Grigorij Lukin 161305 IVB    
        vladimir Lysjenko 161316 IVB Zemřel 4.12.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Petr Pavlov 161319 IVB    
        Jerjemjej Patljak 161321 IVB    
        Vasilij Svjetlakov 161329 IVB    
        Ivan Basjenko 161342 IVB    
        Michail Kudrašov 161461 IVB    
        Grigorij Žjedkov 161462 IVB    
        Vasilij Vasiljev 161512 IVB Zemřel 29.7.1943  
        Akim Salikov 161515 IVB    
        Jevgenij Apapov 161538 IVB    
        Petr Šatilo 161555 IVB Zemřel 24.10.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Nikolaj Ponomarjev 161592 IVB    
        Viktor Didjenko 161677 IVB    
        Jakov Bjelavin 182639 IVB    
        Ivan Gorjainov 145461 IVB    
        Jakov Čaban 181958 IVB    
        Nikolaj Pjersikov 181981 IVB    
        Stjepan Taran 181985 IVB    
        Fjedor Pjekuš 145164 IVB    
        Vladimir Vašurkin 145187 IVB