Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Lom u Mostu/Brux (Wehrkreis IV) I

30. 9. 2016
Obec/Město Označení komanda Popis pracovního komanda Kmenový tábor příslušný pro dané pracovní komando Jméno Zajatce Registrační číslo Místo první registrace zajatce Poznámka I Poznámka II
Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Lom u Mostu/Brux (Wehrkreis IV)
Most/Brux Brux Fa. Arbigau Zajatci nasazeni u firmy Aubigau   Aljxandr Daniluškin 218022 IVB    
        Andrej Starikov 218023 IVB    
        Vasilij Strachov 218093 IVB    
        Ivan Ivanov 218125 IVB    
        Pavjel Archipov 217688 IVB    
                 
Lesná-Lom/ Ladung-Brux   Zajatci byli přivedeni roku 1942. Ubytováni v pracovním táboře č.30, v bezprostřední blízkosti dolu Marie, ve kterém pracovali.  Mrtví byli pohřbíváni v Oseku za hřbitovní zdí. 5 května 1945 byli zajatci odvedeni.   Fjedor Bjeljenikin 218426 IVB    
        Vasilij Lobodryga 218429 IVB    
        Grigorij Poliskoj 218430 IVB    
        Pavjel Smirnov 218431 IVB Zemřel 24.9.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Ivan Potapov 218434 IVB    
        Vasilij Krjukov 218437 IVB    
        Filip Šmorgunjenko 218438 IVB    
        Ivan Vinnikov 218441 IVB    
        Pjetr Trošječkin 218442 IVB    
        Michail Antonjenko 218444 IVB    
        Ignat Zazvorov 218445 IVB    
        Ivan Molotkin 218446 IVB    
        Ivan Moružjenko 218447 IVB    
        Ivan Marčjenko 218449 IVB    
                 
Most/Brux Brux IV Schöttle Shuster Brux IV Zajatci nasazeni ve firmě Schöttle Shuster   Michail Smotrov 218215 IVB    
        Ivan Baranov 218301 IVB    
        Nikolaj Sudakov 218489 IVB    
        Alexandr Samoojlov 78123 XVIIB Zemřel 19.4.1944 v Časech  
        Sjelifan Gončar 161287 IVB    
        Anatolij Gavrilov 161427 IVB    
        Aljexandr Vorobijev 161438 IVB    
        Nikolaj Usačjev 161469 IVB    
        Fjedor Adochovskij 161488 IVB    
        Vladimir Sidorjenko 161551 IVB    
        Tichon Gončar 161766 IVB    
        Ivan Pustovalov 44125 IVH Zemřel 12.10.1943 v Mostě  
        Nikita Pavlov 161783 IVB    
        Sjemjen Jakovljev 161789 IVB    
        Aljexandr Vjerjesov 161850 IVB    
        Petr Dolinin 161857 IVB    
        Petr Nazarov 162122 IVB    
        Andrej Guščin 216941 IVB    
        Ivan Žurkin 216980 IVB    
        Ivan Pugačjev 216846 IVB    
        Aljexandr Mjelnik 216828 IVB    
        Pjetr Zavgorodnyj 216793 IVB    
        Alexej Muchjejkin 216751 IVB    
        Ivan Kurčatov 216724 IVB    
        Nikolaj Pachomov 216709 IVB    
        Ilja Michailov 216679 IVB    
        Vasilij Staršinin 216521 IVB    
        Aljexej Kazakov 216477 IVB    
        Michail Sitnikov 216380 IVB    
        Boris Kurnajev 218284 IVB    
        Fjedor Cupko 218310 IVB    
        Aljexandr Gantimirov 218312 IVB    
        Jegor Pavlov 218314 IVB    
        Gjeorgij Šutočkin 218357 IVB    
        Pavjel Samodurov 218361 IVB    
        Ivan Aljexjejev 218475 IVB    
        Nikolaj Gavrilov 218654 IVB    
        Petr Šumilkin 216435 IVB Zemřel 18.4.1944, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Fjedor Vlasjenkov 160341 IVB Zemřel 26.121.1943 v Teplicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Markjel Ivanov 161632 IVB Zemřel 8.11.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Nikolaj Mirnyj 290030 IVB Zemřel 29.12.1944, pohřben v Libkovicích  
        Fjedor Kulagin 154650 IVB    
        Michail Gukalo 162433 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Pjetr Gostar 164129 IVB Zemřel 8.3.1944 v zajateckého lazaretu Zeithain  
        Tichon Sjelin 164141 IVB    
        Sdmitrij Mitjajev 164142 IVB    
        Nikolaj Bykanov 164169 IVB    
        Aljexej Sjemjenov 164256 IVB    
        Aljexandr Kovriga 164391 IVB    
        Aljexandr Didjenko 164610 IVB    
        Petr Lutovinov 164622 IVB    
        Iosif Ivaščjenko 165031 IVB    
        Kondratij Fjedotov 165100 IVB    
        Fjedor Podkorytnikov 171410 IVB    
        Ivan Šjevčjenko 172180 IVB    
        Aljexandr Novikov 173011 IVB    
        Ivan Tkačjev 173267 IVB    
        Michail Malikov 174201 IVB    
        Fjedor Kravčjenko 184594 IVB    
        Achundžan Chamatchanov 163950 IVB    
        Filipp Gricjenko 183315 IVB    
        Pjetr Kiška 183903 IVB    
        Stjepan Žjerjebčinkov 40752 IVH Zemřel 18.1.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
                 
Most/Brux Stahlwerk Brux Zajatci nasazeni v mostecké ocelárně   Aljexandr Myškin 216910 IVB    
        Dimitrij Abramov 216947 IVB    
        Ivan Bjeljakov 216949 IVB    
        Illarion Bašarov 155063 IVB Zemřel v prosinci 1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Ivan Oljenin 155064 IVB    
        Filipp Garulja 155512 IVB Zemřel 25.8.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Anton Turov 155514 IVB Zemřel13.6.1942 v Mostě  
        Nikolaj Zajmicjev 181102 IVB    
        Dimitrij Frolov 216959 IVB    
        Pjetr Savin 216969 IVB    
        Ivan Zavalipinskij 216900 IVB    
        Ivan Šand 155161 IVB   Uprchl
        Fjedor Šiljenikov 155230 IVB Zemřel 6.2.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Michail Tjerjechov 155231 IVB    
        Vasilij Njedopjekin 180700 IVB    
        Jegor Michjejev 180701 IVB    
        Grigorij Dudin 180901 IVB    
        Pavjel Archipov 217688 IVB    
        Gjeorgij Akimov 217917 IVB    
        Grigorij Ljalin 217933 IVB    
        Fjedor Šabanov 217937 IVB Zemřel 27.12.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexej Andropov 217956 IVB    
        Aljxandr Daniluškin 218022 IVB    
        Andrej Starikov 218023 IVB    
        Vasilij Strachov 218093 IVB    
        Ivan Ivanov 218125 IVB    
        Andrej Sidorjenko 151678 IVB    
        Sjergej Vasiljev 151689 IVB Zemřel 23.7.1942 v Mostě  
        Andrej Kulikov 155164 IVB Zemřel 3.7.1942 v Mostě  
        Vasilij Plječanov 152647 IVB Zemřel 3.7.1942 v Mostě  
                 
Lesná/Ladung Brux Ladung Zajatci umístěni v táboře č.30. Nasazeni na dole Marie. Kapacita tábora 200 zajatců. 5.května byli zajatci odvedeni na důl Pavel v Horním Litvínově. Zemřelí byli pohřbíváni v Oseku   Dimitrij Mirko 34767 IVH Zemřel 16.1.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Nikolaj Valujev 36066 IVH   Dulag Likwitz/Libkovice
        Andrej Čuvjeljev 38130 IVH Zemřel 16.9 1944, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Bjelov 111630 IVB Zemřel 10.10.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Pavjel Gorjačjev 42363 IVB Zemřel 6.8.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Aljexej andrjejev 36259 IVH Zemřel 11.8.1943, pohřben v Libkovicích  
        Grigorij Puzanov 38456 IVB Zemřel 23.3.1943, pohřben v Libkovicích  
        Ivan Firsjenko 35145 IVH Zemřel 16.10.1943, pohřben v Libkovicích  
        Maxim Taškin 38228 IVH Zastřelen na ´těku 26.9.1942 v Láduňgu  
        Karam Muchamjedinov 37985 IVH Zemřel 31.3.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Chrisanfij Bulašov 161230 IVB    
        Stjepan Alfjerov 161235 IVB    
        Pantjeljej Opel 161251 IVB    
        Mark Nikolajčuk 161255 IVB Zemřel 28.2.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Jakov Vjedkin 161364 IVB    
        Sjergej Kupcov 161370 IVB    
        Ulijan Gusjev 161380 IVB    
        Ivan Procjenko 161387 IVB    
        Vasilij Panov 161448 IVB Zemřel 29.10.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Ivan Pjedan 161676 IVB    
        Michail Ušakov 161805 IVB    
        Fjedot Bjernaga 161884 IVB    
        Vasilij Čječjetkin 161894 IVB    
        Viktor Podporin 161901 IVB    
        Ivan lipov 161920 IVB    
        Grigorij Solovjev 161950 IVB    
        Jefim Pisarjenko 161998 IVB    
        Pantaljej Kuzmjenko 162012 IVB   Uprchl
        Vasilij Mjelnik 162040 IVB    
        Aljexej Čigirin 162059 IVB    
        Michail Kusmarov 162081 IVB    
        Ivan Sjerjedjenko 162113 IVB    
        Vasilij Žuravjeli 162115 IVB    
        Ivan Laptjev 162128 IVB    
        Nikolaj Timošjenko 162142 IVB    
        Nikita Kudrjavcjev 162150 IVB    
        Michail Golich 162153 IVB    
        Nikolaj Markov 162165 IVB    
        Vitalij Jelin 162177 IVB    
        Aljexej Burgackij 162179 IVB    
        Aljexandr Avrachov 162186 IVB    
        Pavjel Krasov 162192 IVB    
        Nikolaj Bajev 38137 IVH Zemřel 25.4.1943, pohřben v Láduňku  
        Nikolaj Michajlov 35403 IVH Zemřel 20.1.1943, pohřben v Láduňku  
        Vasilij Čjerjenkov 36692 IVH Zemřel 15.11.1942, pohřben v Láduňku  
        Sjemjen Pjetrovič 160200 IVB    
        Aljexandr Bjelobrov 162349 IVB Zemřel 21.4.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain