Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Lom u Mostu/Brux (Wehrkreis IV) VII

1. 10. 2016
Obec/Město Označení komanda Popis pracovního komanda Kmenový tábor příslušný pro dané pracovní komando Jméno Zajatce Registrační číslo Místo první registrace zajatce Poznámka I Poznámka II

 

Horní Litvínov/Oberleutendorf Oberleutendorf Hydrierwerk Lag.28 Zajatci ubytováni v pracovním táboře č.28 společnosti STW AG. Zaměstnáni na stavbě silnice k chemickému závodu.    Fjedor Ulybin 161985 IVB Zemřel 3.1.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Tichon Bjerježnov 161986 IVB Zemřel 24.8.1942 v Horním Jiřetíně  
        Ljev Ščjegoljev 161987 IVB    
        Aljexej Konovalov 161997 IVB    
        Jefim Pisarjenko 161998 IVB    
        Ivan Molčanov 162001 IVB    
        Stjepan Volkodav 162007 IVB Zemřel6.4.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexandr Vjaznikov 162008 IVB    
        Pantaljej Kuzmjenko 162012 IVB    
        Grigorij Rjekov 162024 IVB    
        Pavjel Chripko 162026 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ljeonid Pjerluchin 162032 IVB    
        Kornilij  Mjeličankin 162033 IVB    
        Ivan Ljevkopas 162035 IVB    
        Vasilij Mjelnik 162040 IVB    
        Sjergej Matika 162041 IVB    
        Pavel Čječikali 162042 IVB    
        Lukijan Archipovič 162044 IVB Zemřel 3.11.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Stjepan Tjertyšnyj 162047 IVB    
        Nikita Čjernigovskij 162055 IVB    
        Mjefodij Bjespalov 162056 IVB Zemřel v prosinci 1942 v Horním Jiřetíně Dulag Likwitz/Libkovice
        Michail Kuzmin 162058 IVB Zemřel 17.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Aljexej Čigirin 162059 IVB    
        Išbulda Aminov 162061 IVB Zemřel 14.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Zija Fatichov 162064 IVB    
        Ivan Djemidjenko 162074 IVB    
        Dimitrij Bjelik 162075 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Jakov Dubinin 162076 IVB Zemřel 26.10.1944  
        Pavel Kobyzjev 162077 IVB    
        Konon Maximov 162078 IVB    
        Anton Titovič 162079 IVB Zemřel 11.10.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Michail Kusmarov 162081 IVB    
        Petr Bulynskij 162084 IVB    
        Petr Molčanov 162088 IVB Zemřel 27.11.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Dimitrij Kušč 162090 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Grigorij Danyšin 162091 IVB    
        Aljexandr Janickij 162096 IVB    
        Aljexandr Lazarjev 162098 IVB    
        Jemjelijan Volos 162100 IVB    
        Aljexandr Cybunov 162101 IVB Zemřel 14.4.1943 v Horním Jiřetíně  
        Ivan Sjerjedjenko 162113 IVB    
        Vasilij Žuravjeli 162115 IVB    
        Vasilij Djegtjarjev 162116 IVB    
        Aljexandr Ichfan 162120 IVB Zemřel 11.11.1942 v Horním Jiřetíně Uprchl
        Fjedor Pligin 162123 IVB    
        Ivan Laptjev 162128 IVB    
        Sjemjen Klivcov 162129 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Michail Širjajev 162133 IVB    
        Tichon Kalinin 162137 IVB Zemřel 3.10.1942 v Horním Jiřetíně  
        Jevsjej Litvinjenko 162138 IVB Zemřel 9.6.1943 v Záluží  
        Nikolaj Timošjenko 162142 IVB    
        Jefim Zvjagincjev 162144 IVB    
        Vasilij Suslin 162149 IVB    
        Nikita Kudrjavcjev 162150 IVB    
        Aljexej Borisov 162151 IVB    
        Michail Golich 162153 IVB    
        Andrej Mirošničjenko 162154 IVB    
        Vasilij Volkov 162157 IVB    
        Ivan Kulibakin 162162 IVB    
        Nikolaj Markov 162165 IVB    
        Fjedor Snjegin 162168 IVB   Uprchl
        Vitalij Jelin 162177 IVB    
        Gjenadij Latyšjev 162178 IVB    
        Aljexej Burgackij 162179 IVB    
        Maxim Dubina 162180 IVB    
        Ivan Kalinin 162181 IVB    
        Ivan Lodin 162182 IVB    
        Aljexandr Avrachov 162186 IVB    
        Jakov Mjedvjedjev 162190 IVB    
        Aljexandr Sokolov 162191 IVB Zemřel 2.8.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Pavjel Krasov 162192 IVB    
        Ivan Tkačjenko 162193 IVB    
        Kondrat Bojko 162195 IVB    
        Petr Siničkin 162206 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Michail Jerjemjenko 162207 IVB    
        Michail Ljedjenjev 162210 IVB    
        Vasilij Smoljenčuk 162213 IVB    
        Fjedosjej Vološin 162214 IVB    
        Fjedor Bajusov 162221 IVB    
        Michail Njedjelka 162226 IVB    
        Maxim Taranov 162234 IVB Zemřel 27.11.1943  
        Vasilij Jermakov 162235 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Matvej Dementev 161911 IVB Zemřel 18.7.1942 v Horním Jiřetíně  
        Ivan Karitonov 160916 IVB Zemřel 14.8.1942 v Horním Jiřetíně  
        Trofim Saika 161029 IVB Zemřel 23.8.1942 v Horním Jiřetíně  
        Tichon Beresnov 161986 IVB Zemřel 24.8.1942 v Horním Jiřetíně  
        Dimitrij Arjestov 161978 IVB Zemřel 26.8.1942 v Horním Jiřetíně  
        Nikolaj Marusov 161757 IVB Zemřel 28.8.1942 v Horním Jiřetíně  
        Michail Silijarov 162339 IVB Zemřel 28.8.1942 v Horním Jiřetíně  
        Ignat Afonin 161422 IVB Zemřel 28.8.1942 v Horním Jiřetíně  
        Nikifor Tverdochlebov 162543 IVB Zastřelen na útěku  28.8.1942, pohřben  v Horním Jiřetíně  
        Ivan Ljeonov 160400 IVB Zemřel 31.8.1942 v Horním Jiřetíně  
        Makar Sitnik 161307 IVB Zemřel 2.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Petr Jergakov 162073 IVB Zemřel 4.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Nikolej Ivanov 162324 IVB Zemřel 7.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Petr Osipov 161241 IVB Zemřel 8.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Ivan Kusin 161661 IVB Zemřel 9.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Evgraf Topolkov 161197 IVB Zemřel 10.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Ischbunda Aminel 162061 IVB Zemřel 14.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Michail Kusmin 162058 IVB Zemřel 17.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Aljexej Pivovarov 161452 IVB Zemřel 19.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Dimitrij Djemidov 162359 IVB Zemřel 21.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Andrej Vasiljenko 162498 IVB Zemřel 25.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Ivan Bjesjedin 161970 IVB Zemřel 27.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Kiril Podhanij 161947 IVB Zemřel 27.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Ivan Soboljev 162351 IVB Zemřel 27.9.1942 v Horním Jiřetíně  
        Matvej Roschkov 161905 IVB Zemřel v říjnu 1942 v Horním Jiřetíně  
        Tichon Kalinin 162137 IVB Zemřel 3.10.1942 v Horním Jiřetíně  
        Nikolaj Schelomon 161672 IVB Zemřel 3.10.1942 v Horním Jiřetíně  
        Stjepan Jovtvjan 161853 IVB Zemřel v Horním Jiřetíně  
        Egor Zajciev 161286 IVB Zemřel 9.10.1942 v Horním Jiřetíně  
        Konstantin Frolov 162551 IVB Zemřel 11.10.1942 v Horním Jiřetíně  
        Fjedor Kusmičjev 161889 IVB Zemřel 16.10.1942 v Horním Jiřetíně  
        Michael Babjuo 33678 IVH Zastřelen na útěku  16.10.1942 v Ervěnicích pohřben v Horním Jiřetíně  
        Jakov Vasiljev 162549 IVB Zemřel 21.10.1942 v Horním Jiřetíně  
        Ivan Žuravjev 161745 IVB Zemřel 23.10.1942 v Horním Jiřetíně  
        Spiridon Lysjenko 161919 IVB Zemřel 30.10.1942 v Horním Jiřetíně  
        Aljexandr Ifan 162120 IVB Zemřel 11.11.1942 v Horním Jiřetíně  
        Filip Aljenikov 161058 IVB Zemřel 14.11.1942 v Horním Jiřetíně  
        Andrej Pusnik 161973 IVB Zemřel 24.1.1943 v Horním Jiřetíně  
        Aljexandr Zibunov 162101 IVB Zemřel 14.4.1943 v Horním Jiřetíně  
        Fjedor Kujasjev 216558 IVB Zemřel v Horním Jiřetíně  
        Wasili Petrunjenko 216550 IVB Zemřel 16.12.1944 v Horním Jiřetíně  
        Grigori Disjenko   IVB Zemřel 4.4.1945 v Horním Jiřetíně  
        Nikolaj Zidra 160215 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ljeonid Burlakov 16255      
        Andrjej Šabašjev 162256 IVB    
        Ivan Krachmaljev 162257 IVB    
        Vasilij Trocan 162292 IVB Zemřel 5.9.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Vasdilij Zjema 162310 IVB    
        Kuzma Gluščjenko 162311 IVB    
        Fjedor Šumskij 162315 IVB    
        Ljeonid Mjačkov 162316 IVB    
        Stjepan Ivčjenko 162332 IVB    
        Pjetr Drobot 162342 IVB    
        Timofej Kornijenko 162344 IVB    
        Aljexjej Losjev 162345 IVB    
        Aljexandr Bjelobrov 162349 IVB Zemřel 21.4.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
                 
Louka u Litvínova/Wiesa-Oberleutendorf Wiesa Plutoschacht Zajatci nasazeni na dole Pluto   Gjeorgij Kačalkin 143912 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Konstantin Majorov 154704 IVB    
        Ignat Kejzerov 154749 IVB    
        Petr Popov 151022 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Fjedor Rjedko 154268 IVB    
        Nikita Babij 154328 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Aljexandr Kandidatov 154355 IVB    
        Grigorij Kozlov 154365 IVB   Uprchl
        Sjemen Bobrik 154409 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Bolotov 154415 IVB    
        Grigorij Pšjenicyn 154422 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Jefrem Monakov 154440 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Aljexej Mjelnikov 155197 IVB    
        Aljexandr Fomičjev 183815 IVB    
        Jurij Sijaliskij 184435 IVB    
        Andrej Gordijenko 184836 IVB    
        Vasilij Solodkij 184860 IVB    
        Michail Vasilkovskij 184989 IVB    
        Ivan Sucharjev 152048 IVB    
        Ilja Lajkov 184642 IVB    
        Bari Samlijev 39225 IVH Zemřel 16.8.1944 v Horním Litvínově  
        Vasilij Ivkim 13372 308 Zemřel 11.4.1945 v Horním Litvínově  
        Andrjej Matšnjev 15786 IIID Zemřel 11.4.1945 v Horním Litvínově  
        Sumen Pairovnik 17828 IIIC Zemřel 11.4.1945 v Horním Litvínově  
        Ivan Kagitin 24636 318 Zemřel 11.4.1945 v Horním Litvínově  
        Salich Islamguljev 130284 IIIA Zemřel 11.4.1945 v Horním Litvínově  
        Ivan Markov 154214 IVB    
        Aljexandr Prusakov 154230 IVB    
        Michail Šadura 154862 IVB