Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Teplice/Teplitz (Wehrkreis IV) III

30. 9. 2016
Obec/Město Označení komanda Popis pracovního komanda Kmenový tábor příslušný pro dané pracovní komando Jméno Zajatce Registrační číslo Místo první registrace zajatce Poznámka I Poznámka II
Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Teplice/Teplitz (Wehrkreis IV)

 

Dubí V/Eichwald V Eichwald Rudolfshuette Zajatci nasazeni na huti Rudolf, Bohemiaglass   Alexej Vlasov 172202 IVB    
        Vasilij Maslov 164815 IVB Zemřel 27.5.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain Dulag Likwitz/Libkovice
        Michail Boldajev 165075 IVB    
        Kuzima Šlapak 172352 IVB    
        Pavjel Gjergjeli 184922 IVB    
        Michail Židikov 217803 IVB    
        Sjergjej Usok 217872 IVB    
        Nikolaj Kicjenko 143197 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Malik Fjedor 184817 IVB Zemřel v říjnu 1943, pohřben v Libkovicích  
        Michail Lakijenko 161372 IVB    
        Stjepan Surmaj 161829 IVB    
        Filip Nozinko 162020 IVB    
        Stjepan Povljenok 143904 IVB    
        Timofej Popov 218342 IVB    
        Aljexandr Bjezzubov 153583 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Sergej Sokolov 153782 IVB    
        Andrjej Panfilov 154962 IVB    
        Sjemjen Grican 183035 IVB    
        Vladimir Kalinin 184006 IVB    
        Nikolaj Bystrickij 154954 IVB    
        Nikolaj Bystrickij 154954 IVB    
        Ivan Grišin 218120 IVB    
        Andrjej Popov 218330 IVB    
        Nikolaj Dubina 218331 IVB    
        Stjepan Gurijanov 161924 IVB    
        Jemjelijan Volos 162100 IVB    
        Ivan Kislač 151109 IVB   Uprchl
        Stjepan Šarovar 143842 IVB    
                 
Bystřice/ Neu Wistritz N Wistritz Schaufelfabrik Zajatci nasazeni ve firmě Schaufelfabrik   Roman Sjebjekin 154840 IVB    
        Vasilij Ponomarjenko 172365 IVB    
        Pjetr Ganža 184630 IVB    
        Vasilij Kornijenko 184769 IVB    
        Aljexjej Trjetjakov 152629 IVB   Uprchl
        Ostap Sidorjenko 153762 IVB    
        Nikolaj Cyganov 163991 IVB    
        Ivan Syrokvaša 163997 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Grigorij Ivaljev 215022 IVB    
        Sjergjej Galjenkin 217723 IVB    
        Ivan Kaer 217873 IVB    
        Aljexjej Aljexjejev 21794 IVB    
        Ivan Pjeršin 217972 IVB    
        Ljeonid Novikov 218134 IVB    
        Vladimir Suchov 218224 IVB    
        Pavjel Sivkov 218287 IVB    
        Pjetr Žurov 218349 IVB    
        Ivan Moskvin 216858 IVB    
        Andrej Galkin 216796 IVB    
        Timofej Sjemdjanov 161602 IVB    
        Zachar Kaštanov 161431 IVB    
        Aljexandr Popčjenko 154661 IVB    
        Vitalij Kozykin 216464 IVB    
        Fjedor Filikin 151025 IVB    
                 
Trnovany/Turn Turn VII Zajatci ubytováni v táboře firmy Feinapparatenbau Zeisswerke na východním okraji obce.    Ivan Glagoljev 216993 IVB   Uprchl
        Nikolaj Dikarjev 216347 IVB    
        Petr Voronov 216264 IVB    
        Šajech Chakimov 145169 IVB    
        Nigmat Bajkov 145171 IVB    
        Aljexej Šurinov 145174 IVB   Uprchl
        Konstantin Bočarov 145180 IVB    
        Ivan Novik 154296 IVB Zemřel 29.7.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Anton Kuzimin 143754 IVB    
        Sergej Astachov 143885 IVB    
        Ivan Podcholjuzin 154837 IVB    
        Aljexej Pjeljepjuk 144475 IVB Zemřel 10.1.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Konstantin Pjestrickij 145254 IVB Zemřel 31.10.1942 v rezervním lazaretu Bílina  
        Grigorij Zjemcov 144413 IVB Zemřel 18.11.1942 v rezervním lazaretu Bílina  
        Fjedor Dolžjenkov 155150 IVB    
        Ivan Kalašnikov 155143 IVB Zemřel 22.5.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Sjemjen Smirnov 155151 IVB    
        Michail Lysjenko 164509 IVB Zemřel 12.4.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Nikolaj Pavlikov 164603 IVB   Uprchl
        Vasilij Maslov 164815 IVB Zemřel 27.5.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain Dulag Likwitz/Libkovice
        Michail Boldajev 165075 IVB    
        Pjetr Maštaljer 171782 IVB    
        Ivan Dunin 172290 IVB    
        Nikolaj Kaljedin 173025 IVB    
        Sjergej Avakumov 181015 IVB    
        Pavjel Gjergjeli 184922 IVB    
        Ivan Popov 217517 IVB    
        Andrjej Bukrjejev 217970 IVB    
        Vladimir Fjedorov 218300 IVB    
        Dimitrij Zubkov 218321 IVB    
        Sjerafim Sidorov 218343 IVB    
        Grigorij Poliskoj 218430 IVB    
        Ilijas Bajmov 180450 IVB Zemřel 26.4.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Nikolaj Stolarjev 155141 IVB Zemřel 26.3.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Jegor Rybin 195372 IVB Zemřel 28.1.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Sjemjen Bjeličko 151738 IVB    
        Gjeorgij Glupyšjev 198750 IVB Zemřel 4.2.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Jakov Jerin 204129 IVB Zemřel 17.7.1943, pohřben v Libkovicích  
        Vjačjeslav Zagorujenko 189485 IVB Zemřel 7.7.1943, pohřben v Libkovicích  
        Ivan Makarjenko 196855 IVB Zemřel 3.8.1943, pohřben v Libkovicích  
        Moisej Burjan 145357 IVB Zemřel 15.12.1942, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Kožachmjet Bjelgužanov 192845 IVB Zemřel 15.12.1942, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Dmitrij Vasiličjenko 194927 IVB Zemřel 16.1.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Osip Rudkovskij 198246 IVB Zemřel 10.1.1943, pohřben v Libkovicích  
        Grigorij Gutjenko 151133 IVB    
        Vasilij Vjeličko 161236 IVB    
        Ivan Procjenko 161387 IVB    
        Kuzma Dolganov 161419 IVB    
        Gjenadij Titov 161994 IVB    
        Aljexej Sosnin 172089 IVB    
        Aljexandr Matuškin 218291 IVB    
        Ivan Grišin 218120 IVB    
        Aljexandr Borovskoj 145183 IVB   Uprchl
        Jegor Suslov 183032 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Ščjerbakov 154891 IVB    
        Jakov Ručnov 154895 IVB Zemřel 11.12.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Vasilij Samanin 154898 IVB    
        Dimitrij Anufrijev 154985 IVB    
        Pavjel Kalašnikov 155011 IVB Zemřel 17.3.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Pavjel Afanasjev 155055 IVB Zemřel 10.9.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Dmitrij Šjelkovoj 155420 IVB    
        Fjedor Gajdukov 155582 IVB    
        Pjetr Kizljarov 162779 IVB    
        Vasilij Gulinov 170503 IVB    
        Ivan Vasjuchin 174401 IVB Zemřel 2.5.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Achmjed Sagadjejev 178109 IVB    
        Ivan Jaskjevič 182067 IVB    
        Andrjej Kapilin 152297 IVB    
        Nikolaj Gunin 152255 IVB