Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Ústí nad Labem/Aussig (Wehrkreis IV) III

28. 9. 2016
Obec/Město Označení komanda Popis pracovního komanda Kmenový tábor příslušný pro dané pracovní komando Jméno Zajatce Registrační číslo Místo první registrace zajatce Poznámka I Poznámka II
Jmenný seznam válečných zajatců Zemský obvod Ústí nad Labem/Aussig (Wehrkreis IV)

 

Ústí nad Labem-Pětidomí, Aussig-Fünfhaus   Tábor se nacházel na pozemku DRB a sestával z 5 baráků. Pracovali i na nádraží v teplicích. V táboře 650 zajatců .Dne 9.5 45 byl tábor osvobozen. A 650 zdravých zajatců bylo repatriováno. Asi 100 nemocných zajatců bylo odvezeno do nemocnice. Zemčelí byli ve zvláštních bednách odvíženi na místní hřbitov   Sergej Vlasov 192993 IVB Zemřel 7.12.1942 v Ústí nad Labem  
        Pavel Bardin 46678 IVH Zemřel 27.4.1943 v Ústí nad Labem  
        Petr Kochanov 126544 IVB Zemřel 15.12.1942 v Ústí nad Labem  
        Ivan Sabjelinikov 46243 IVH Zemřel 20.11.1942 v Ústí nad Labem  
        Vladimir Solovijev 47115 IVH Zemřel 20.4.1943 v Ústí nad Labem  
        Moisej Sitnik 47076 IVH Zemřel 13.10.1942 v Ústí nad Labem  
        Michail Sarin 106119 IVB Zemřel 24.11.1942 v Ústí nad Labem  
        Nikifor Bogdanov 47104 IVH Zemřel 10.4.1943 v Ústí nad Labem  
        Timofej Boldarichin 47122 IVH Zemřel 19.2.1943, pohřben ve Varnsdorfu  
        Timofej Boldarichin 47122 IVH Zemřel 19.2.1943, pohřben ve Varnsdorfu  
        Ivan Zacharjenko 47129 IVH Zemřel 15.3.1943  
        Andrej Pilipjenko 48091 IVH Zemřel 14.2.1943 v Ústí nad Labem  
        Ivan Djerjevjanko 23151 IVH Zemřel 28.1.1943 v Ústí nad Labem  
        Andrej Izmajlov 47851 IVH Zemřel 14.4.1943 v Ústí nad Labem  
        Pavel Kiščjenko 151315 IVB Zemřel 23.1.1943 v Ústí nad Labem  
        Pavel Čevyrjev 151011 IVB Zemřel 20.1.1943 v Ústí nad Labem  
        Dimitrij Frolov 46420 IVH Zemřel 11.9.1943 v Ústí nad Labem  
        Tichon Pjeršjenkov 47152 IVH Zemřel 23.1.1943 v Ústí nad Labem  
        Michail Turmazov 15834 IVB Zemřel 28.3.1943 v Ústí nad Labem  
        Ivan Gorjainov 145461 IVB    
        Ilja Marodudov 145462 IVB Zemřel 16.12.1944 na pozemku říšských drah v Ústí nad Labem Humboldstrasse po explozi časované bomby  
        Ilja Sulejmanov 43211 IVH Zemřel 14.4.1943 v Ústí nad Labem  
        Fjedor Todorovskij 48472 IVH Zemřel 28.4.1943 v Ústí nad Labem  
        Ilja Sulejmanov 43211 IVH Zemřel 14.4.1943 v Ústí nad Labem  
        Andrej Lavrišjev 193675 IVB Zemřel 14.9.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Pavel Ljezjakin 193681 IVB Zemřel 14.4.1944, pohřben v Čausy  
        Sjemjen Muravjev 193699 IVB Zemřel 30.3.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Sjemjen Bogomolov 181953 IVB    
        Jakov Čaban 181958 IVB    
        Tjerjentij Suchomlin 181959 IVB Zemřel28.3.1943 v Bystřici  
        Stjepan Mjedvjedjev 181966 IVB    
        Ivan Dužnjak 181970 IVB    
        Nikolaj Maslov 181973 IVB    
        Nikolaj Pjersikov 181981 IVB    
        Gjenadij Somov 181982 IVB    
        Aljexej Zinovcjev 181983 IVB    
        Stjepan Taran 181985 IVB    
        Pavjel Sokolov 156620 IVB Zemřel 25.1.1943 ve Střekově  
        Nikolaj Sjedov 148538 IVB Zemřel 11.2.1943 ve Střekově  
        Fjedor Pjekuš 145164 IVB    
                 
Ústí nad Labem-Střekov/Aussig Schreckenstein   Zajatci pracovali pro říšské dráhy   Timofej Alatorcjev 181975 IVB    
        Pavjel Čukov 163963 IVB Zemřel 21.9.1943 v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Fjedor Njevjerov 216678      
        Nazar Ivanov 216620      
        Nikolaj Ponomarjev 161592 IVB    
        Ivan Golubcov 161690 IVB    
        Stjepan Makarjenko 161856 IVB    
        Kurtašir Žangazijev 192892 IVB Zemřel 22.10.19442 ve Střekově  
        Dimitrij Filipov 154257 IVB    
        Ivan Prylipkin 154352 IVB Zemřel 11.2.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Ivan Prylipkin 154353 IVB Zemřel 11.2.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Aljexandr Kandidatov 154355 IVB    
        Nikolaj Bjezručko 154380 IVB    
        Aljexandr Borbit 154385 IVB    
        Grigorij Smirnov 154429 IVB Zemřel 20.4.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Matvej Jančjenko 154445 IVB    
        Ivan Androsov 143742 IVB    
        Michail Bogačjev 154799 IVB    
        Ivan Nazarjenko 162403 IVB    
        Georgij Družinin 162405 IVB    
        RomanBaradaj 164303 IVB    
        Grigorij Bjelous 164310 IVB    
        Djemijan Djenisjenko 164316 IVB    
        Nikolaj Dudajev 164370 IVB Zemřel 18.10.1942 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Pjetr Jušin 164455 IVB    
        Fjedor Pitko 164471 IVB    
        Pavjel Šapoval 164479 IVB    
        Fjedos Kozlovjec 164481 IVB    
        Artjem Fjedotov 164498 IVB    
        Gjemjerbjek Aljejev 16499 IVB    
        Ivan Bokov 164590 IVB    
        Dmitrij Žir 164648 IVB    
        Tjerjentij Bogdanov 164662 IVB    
        Vasilij Žjeljezničjenko 164663 IVB    
        Pjetr Simonov 164664 IVB    
        Petr Djerkačjev 164665 IVB    
        Kostjenko Sjergej 164667 IVB    
        Pjetr Kolončin 164751 IVB    
        Pjetr Tišin 164835 IVB    
        Aljexej Culygin 164836 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Anatolij Pinčuk 164837 IVB    
        Anton Vasjukov 164868 IVB    
        Andrej Budjak 164905 IVB    
        Aljexej Tkačjenko 164917 IVB    
        Vasilij Bjeljajev 193120 IVB Zemřel 15.2.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Michail Tamilin 193057 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Kučjeruk 193513 IVB Zemřel 25.3.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Ivan Maximov  193521 IVB Zemřel 23.7.1943, pohřben v Libkovicích Dulag Likwitz/Libkovice
        Michail Griško 151867 IVB    
        Jefim Zachvatkin 151005 IVB    
        Petr Popov 151022 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Jakov Bjeljanov 151048 IVB    
        Dmitrij Marštupa 151049 IVB    
        Ivan Orlov 151110 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Aljexej Čekmačjev 151171 IVB    
        Maxim Kolabuchov 161198 IVB    
        Vladimir Nasonov 161296 IVB Zemřel 27.4.1943 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Afanasij Orobjej 161500 IVB Zemřel 10.5.1943 v Ústí nad Labem  
        Ivan Sizov 161544 IVB    
        Gavril Kpovaljev 161562 IVB    
        Ivan Oljejnik 161574 IVB    
        Ivan Morozov 145464 IVB Zemřel 13.1.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Grigorij Davidov 181991 IVB Zemřel 15.2.1943 v Schreckenstein  
        Ivan Bolotov 154415 IVB    
        Grigorij Pšjenicyn 154422 IVB   Dulag Likwitz/Libkovice
        Valjentin Pavlov 164301 IVB    
        Ivan Zacharjenko 47129 IVH Zemřel 15.3.1943  
        Nikolaj Sjedov 148538 IVB Zemřel 11.2.1943 ve Střekově  
        Pjetr Zjenkin 163960 IVB    
        Pjetr Poluškin 163962 IVB    
        Konstantin Popanov 182075 IVB    
        Ignat Pridvorov 182076 IVB    
        Ivan Kuznjecov 183018 IVB Zemřel 24.2.1944 v zajateckém lazaretu Zeithain  
        Fjedor Čjernobaj 152863 IVB    
                 
Aussig/Ústí nad Labem    Zajatci ubytováni v pracovním táboře na Hans Kuerstrasse   Petr Cvjetkov 154437 IVB    
        Jegor Bronikov 154732 IVB    
        Fjedor Usanov 154735 IVB    
        Grigorij Gutjenko 151133 IVB